مجله تاپ‌ناز‌

مدل لباس هایی که خانم های چاق را لاغر نشان می دهند

اگر خانم چاقی هستیید می توانید با به تن کردن لباس مناسب و تغییر در نحوه لباس پوشیدن خود تا حد زیادی بدن خود را لاغر نشان دهید و ما در این مطلب به شما می گوییم که چطور لباس بپوشید تا لاغرتر دیده شوید.

بهترین لباس زنانه برای لاغرتر دیده شدن بدن

انتخاب لباس می تواند باعث شود شما لاغرتر و یا چاق تر دیده شوید و بسیار مهم است که چه لباسی را انتخاب می کنید. با انتخاب درست لباس می توانید اندام چاق خود را لاغر نشان دهید و در این مطلب تاپ ناز به شما می گوییم که چه نوع لباسی را انتخاب کنید تا لاغرتر دیده شوید.

مدل لباس هایی که خانم های چاق را لاغر نشان می دهند

انتخاب لباس های راه راه

لباس راه راه اولین راه و ساده ترین روش برای لاغر شدن و کشیده نشان دادن بدن است، با انتخاب لباس هایی که طرح راه راه عمودی دارند می توانید بدن خود را لاغر و قد بلند نشان دهید پس لباس های راه راه بهترین گزینه برای افراد چاق هستند.

مدل لباس هایی که خانم های چاق را لاغر نشان می دهند

لباس سر تا پا مشکی

لباس های مشکی برای افراد چاق خیلی عالی هستند و باعث می شوند که بدن لاغرتر دیده شود و بدین ترتیب یکی از بهترین استایل ها برای زنان چاق تیپ سرتا پا مشکی می باشد و می توانید با به تن کردن این نوع لباس بسیار لاغر دیده شوید.

مدل لباس هایی که خانم های چاق را لاغر نشان می دهند

انتخاب لباس های ماکسی

اگر شما هم فکر می کنید که پوشیدن لباس ماسکی برای زنان لاغراندام مناسب است پس اشتباه می کنید زیرا خانم های چاق هم می توانند لباس ماسکی به تن کنند. مدل لباس ماکسی باعث لاغر و قد بلندتر دیده شدن زنان می شود.

بخوانید : خانمهای چاق این لباس ها را انتخاب کنند تا لاغر به نظر برسند

مدل لباس هایی که خانم های چاق را لاغر نشان می دهند

انتخاب دامن های مدادی

دامن های با طرح مدادی به دامن های تنگی گفته می شود که تا روی زانو می باشند، این سبک از دامن های زنانه بدن شما را خیلی لاغر نشان می دهند. برای انتخاب رنگ دامن بهتر است به سراغ رنگ های تیره بروید.

مدل لباس هایی که خانم های چاق را لاغر نشان می دهند

استفاده از شلوار جین تیره

شلوار جین راسته با رنگ تیره هم می تواند باعث شود که بدن شما کشیده تر نشان داده شود. به خصوص هنگامی که به همراه یک کفش پاشنه بلند تیره، نیم بوت و یا کفش تخت تا زیر مچ پا پوشیده شود.

برای پوشیدن ساپورت و شلوار نخی هم می توانید مانند شلوارهای جین راسته عمل کنید. رنگ های تیره (رنگ مشکی بهترین انتخاب است)، بدون پلیسه و مخروطی شکل را انتخاب کنید.

انتخاب کفش های با رویه ی کوتاه

با این ترفند می توانید یک انتخاب خاص هنگام خرید کفش داشته باشید. کفش های با رویه کوتاه پاهای شما را کشیده تر و لاغرتر نشان خواند داد به خصوص وقتی که آنها را همراه با دامن و لباس های کوتاه به تن کنید.

کفش های پاشنه بلند

پاشنه کفش حتی چند سانت، می تواند قد شما را بلندتر نشان دهد و باعث شود که لباس در تن شما خوش فرم باشد. در موقع خرید کفش های زنانه به خصوص کفش مجلسی، کفش های نوک تیز با پاشنه های سوزنی را انتخاب کنید. بر خلاف این کفش ها، کفش هایی با پنجه های پهن یا مربعی و آنهایی که مچ بند دارند شما را کوتاه تر و پاهای شما را چاق نشان می دهند.

 

کدام لباس ها بدن را لاغرتر نشان می دهند؟

  • لباس های کمربنددار
  • شلوار تیره فاق بلند
  • کفش پاشنه بلند
  • لباس های یقه هفت
ببینید : 5 مدل لباس که شما را لاغر نشان میدهند

مطالب مشابه را ببینید!