مجله تاپ‌ناز‌

زیباترین آرایش صورت با موی مشکی پرکلاغی برای خانم ها زیبا

اگر رنگ موی شما مشکی پرکلاغی است باید جوری آرایش کنید که با رنگ موهای شما هماهنگ باشد، در این مطلب نکات ارایشی برای موهای مشکی را می خوانید.

نحوه آرایش با موهای مشکی

رنگ موی مشکی خیلی جذاب است و بین خانم های ایرانی بسیار پرطرفدار است. خانم هایی که رنگ موی مشکی دارند و یا رنگ موی مشکی را انتخاب می کنند باید در آرایش کردن دقت کنند و بین رنگ موی خود و آرایش هماهنگی ایجاد کنند، اگر موهای شما هم مشکی است در این مطلب به شما می گوییم که چطور آرایش کنید.

زیباترین آرایش صورت با موی مشکی پرکلاغی برای خانم ها زیبازیباترین آرایش متناسب با رنگ موی مشکی

رژلب مناسب موهای مشکی

خانم هایی که موهای مشکی رنگ دارند و پوستشان سفید است بهترین رژ لب برای آنها در مجالس رژلب قرمز است که با رنگ پوست و موی انها هم خیلی خوب ست می شود اما اگر پوست شما تیره است رژلب بنفش و شرابی خیلی مناسب است.

سایه چشم هماهنگ با موهای مشکی

اگر شما موهای مشکی و چشم های مشکی دارید بهترین رنگ سایه چشم برای شما سایه چشم دودی می باشد که باعث جذابیت زیاد چشمان شما می شود و با رنگ موی شما نیز هماهنگ است.

زیباترین آرایش صورت با موی مشکی پرکلاغی برای خانم ها زیبا

رژلب قرمز با موی مشکی بسیار زیبا می شود

رژگونه مناسب موهای مشکی

رژگونه تکمیل کننده آرایش شما است و چهره شما را از بی حالی خارج می کند، اگر موهای تیره دارید بهترین رنگ رژگونه برای شما، رژ گونه هایی است که به رنگ مرجانی هستند.

مدل و رنگ ابرو مناسب موهای مشکی

با موهای مشکی رنگ ابروهای خیلی پهن و تیره مناسب نیست، بهتر است ابروهایتان را دو درجه روشن تر کنید و اگر ابروهای شما خیلی پهن است کمی انها را نازک تر کنید.

مطالب مشابه را ببینید!