داستان مشهورترین زن روسی در اینترنت +عکس

جراحی پلاستیک بیش از حد از این مدل اوکراینی یک عروسک زنده ساخته است.
این مدل اوکراینی به شهرتی جهانی دست یافته است. البته این شهرت به دلیل زیبایی و تناسب اندام او نیست بلکه بخاطر ظاهر عروسک مانندی است که در اثر جراحی های بسیار به آن دست یافته است.

دختر عروسکی,دختر زیبا

“والریا لوکیونوا” 21 ساله بعد از اینکه فیلم جراحی هایش در اینترنت پخش شد به یک پدیده در دنیای مجازی تبدیل شد. این مدل خود را “مشهورترین زن روسی در دنیای مجازی” نامیده است. وی در مصاحبه اخیرش با یک مجله مد اندام عروسکی مانندش را به معرض نمایش گذاشته است. او در مصاحبه اش برنامه یک روز عادی اش را اینگونه بیان کرده است: صبح با ماساژ آغاز میشود و بعد از آن آرایش صورت بعد از آن کار با اینترنت را شروع میکنم و سپس به باشگاه ورزشی و رفته و تمام بعد از ظهر را به همراه یکی از دوستانم قدم میزنم.سپس به خانه بازگشته و برای مرد مورد علاقه ام غذا میپزم، بعد دوباره سری به اینترنت میزنم و بعد از مطالعه به رختخواب میروم.
بسیاری از کاربران اینترنت تصور میکردند چهره سرامیکی و اندام عروسکی او نتیجه فتوشاپ و دستکاری عکسهای اوست اما او این مسئله را تکذیب کرده و تصاویری از خودش قبل از عمل جراحی به نمایش گذاشته است.
مجله ای که مصاحبه او را منتشر کرده است میگوید:سرویس امنیتی اوکراین در مورد  فعالیتهای این خانم هشدار داده و از مردم خواسته است تحت تاثیر او قرار نگیرند. او در مصاحبه اش گفته است شغل اصلی اش معلمی در یک مدرسه با نام “سفر به درون ” است که به دانش آموزانش نشان میدهد چگونه فیزیک بدنی خود را تغییر دهند تا به آنچه در رویاهایشان قرار دارد برسند.

دختر عروسکی

دختر عروسکی

دختر زیبا,دختر عروسکی,عروسک دختر

مطالب مشابه را ببینید!