مجله تاپ‌ناز‌

راز زیبایی و جذابیت چارلیز ترون بازیگر زن معروف چیست؟

چارلیز ترون

چارلیز ترون یکی از زنان زیبا و جذاب هالیوود است که چهره دلنشینی دارد و همیشه پوست صاف و زیبایی نیز دارد. اما راز زیبایی این سلبریتی معروف چیست؟

رازهای زیبایی چهره چارلیز ترون

چارلیز ترون زیبایی خاصی دارد که به دلیل رعایت کردن اصول خاصی در زندگی اش است.

در این مطلب میخواهیم درباره 6 اصلی که در زیبایی چارلیز ترون نقش دارند صحبت کنیم.

چارلیز ترون بازیگر 41 ساله ی آفریقای شمالی، بازیگری را با بازی در فیلم “بچه های مزرعه 3” محصول سال 1995 شروع کرد و 19 ساله بود. در این فیلم نقش کوتاه و بدون دیالوگ را ایفا می کرد. بعد از بازی در دو فیلم، ترون توانست فرصت بازی در کنار آل پاچینو را در فیلم “وکیل مدافع شیطان” در 1997 به دست بیاورد. این فیلم، اولین فیلم مهم ترون بود. او که بارها از سوی مجلات مختلف به عنوان زیباترین زن جهان برگزیده شده است، در مصاحبه ای اعتراف کرد:”حتی نمی توانم تصور کنم که زیر چاقوی جراحی بروم.” در این مقاله برخی از رازهای زیبایی این بازیگر زیبا را برای شما بازگو می کنیم.

چارلیز ترون به آرایش غلیظ اعتقادی نداشته و همواره آرایش های طبیعی را ترجیح می دهد. در فرش قرمز مراسم هایی چون اسکار نیز چهره ی طبیعی خود را حفظ کرده و آرایشی طبیعی دارد. او به موهای خود اهمیت زیادی می دهد و در انتخاب آرایشگر وسواس خاصی دارد.

6 اصلی که چهره چالیز ترون را زیباتر کرده است

1. پوست شاداب و درخشان چارلیز، همیشه مورد ستایش دیگران بوده و خود او هم از دستورالعمل ساده ای استفاده می کند. او به جای پنکک یا کرم پودر، از پودرهای براق کننده ی پوست استفاده می کند.

2. چارلیز ترون از پاک کننده های آرایشی استفاده نمی کند، زیرا معتقد است، این مواد شیمیایی به ساختار پوست آسیب می رسانند. از این رو، او از دستمال مرطوب برای پاک کردن آرایش خود و برای پاک کردن سایه و ریمل، از کرم چشم استفاده می کند.

چارلیز ترون

چارلیز ترون بازیگر مشهور

3. این ستاره، برای حفظ شادابی و افزایش ماندگاری آرایش خود در روزهای مهمی چون مراسم ها، کانسیلر مدادی همراه دارد و در مواقع لزوم، از آن در محو کردن خطوط چروک صورت خود استفاده می کند.

4. چارلیز ترون هیچ گاه بدون ضدآفتاب از خانه بیرون نمی آید و حتی در روزهای بارانی نیز از کرم ضدآفتاب استفاده می کند. او اغلب محصولات آرایشی خود را عوض می کند و به هیچ محصول آرایشی وابستگی خاصی ندارد.

چارلیز ترون

5. در حالت عادی، او هیچ وقت از محصولات حرارتی و حالت دهنده ی مو استفاده نمی کند و حتی با موهای خیس و نم دار نیز از خانه خارج می شود.

6. چارلیز به طور طبیعی اندام زیبایی دارد، اما برای حفظ اندام خود، سال هاست ورزش یوگا را دنبال می کند. همچنین به دوچرخه سواری نیز علاقه دارد.

رازهای زیبایی چهره چارلیز ترون +عکس

منبع : تولینک / م.ف

مطالب مشابه را ببینید!