مجله تاپ‌ناز‌

فیلم هزارپا؛ داستان این فیلم و معرفی بازیگران فیلم هزارپا

فیلم هزارپا

فیلم هزارپا به کارگردانی ابوالحسن داوودی پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران می باشد که رضا عطاران , جواد عزتی , مهران احمدی سارا بهرامی و نعیه نظام دوست از بازیگران اصلی این فیلم می باشند . فیلم هزارپا دارای داستانی طنز می باشد و توانست با اختلاف زیاد و فروش حدود 37 میلیارد تومان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شود.

انتظار می رود این فیلم نیز پس از پخش در نمایش خانگی و کلوب ها نیز یه یکی از پرفروش ترین فیلمهای نمایش خانگی تبدیل گردد . می توانید از لینک دانلود فیلم هزارپا شما هم این اثر را با لینک مستقیم کامل و بدون سانسور دانلود نمایید.

همچنین فیلم تگزاس به کارگردانی مسعود اطیایی دیگر فیلم کمدی پرفروش سال با بازی زوج سام درخشانی و پژمان جمشیدی در کنار حمید فرخ نژاد می باشد که این فیلم هم در شبکه نمایش خانگی منتشر میگردد و از لینک دانلود فیلم تگزاس می توانید این اثر را دانلود کنید .

در حوزه نمایش خانگی نیز چندین سریال در حال تولید است که یکی از آن ها سریال ریکاوری به کارگردانی بهادر احمدی است و بازی بازیگران چون پوریا پورسرخ , محید واشقانی شبنم قلیخانی و هومن برق نورد کرد . از لینک دانلود قسمت اول سریال ریکاوری نیز می توانید این اثر را با بالاترین کیفیت و بدون سانسور دانلود کنید .

فیلم مغزهای کوچک زنگ زده به کارگردانی هومن سیدی نیز به یکی از پرفروش ترین فیلمهای اجتماعی سال تبدیل شده است که این فیلم هم به زودی در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود و از لینک دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با لینک مستقیم دانلود کنید. پایان رپورتاژ آگهی

مطالب مشابه را ببینید!