مجله تاپ‌ناز‌

اشتباه عجیب جراحی سینه زن ایرانی در انگلیس! +عکس

اشتباه عجیب جراحی سینه زن ایرانی در انگلیس!

زن ایرانی برای جراحی سینه در یکی از بیمارستان های معتبر انگلیس جراحی شده بود که بعد از 8 ساعت جراحی سنگین متوجه شد که به اشتباه عمل شده است و مشکلش رفع نشده است.

اشتباه پزشکی جراحی سینه زن ایرانی !

بی توجهی و کم دقتی در مسائل پزشکی بارها و بارها اتفاق افتاده است ، از جراحی اشتباه عضوی دیگر و جا به جا شدن مشکل بیماران و وقوع فاجعه هایی که انتظار می رود ؛ این بار نام یک زن ایرانی به عنوان قربانی اشتباه فاحش پزشکی جراحی سینه در وب سایت های بریتانیایی منتشر شد .
Surgeons removed mum’s breast after test results were mixed up with another patient’s

اشتباه عجیب جراحی سینه زن ایرانی در انگلیس!

جراحی اشتباه زن ایرانی مبتلا به سرطان سینه

مریم یادزنی زن ایرانی سال 1996 به انگلستان سفر کرده و سالهاست در آنجا زندگی می کند.مدتی پیش او بعد از انجام ماموگرافیمتوجه مشکلی در یکی از سینه هایش شد و طبق تجویز و تشخیص پزشک برای جراحی آماده شد ؛ 8 ساعت جراحی سنگین پایان یافت اما مشکل او درمان نشده بود و خانم یزدانی از این ماجرا بی اطلاع بود.

همچنین بخوانید : تمام دانستنیهای بیماری سرطان سینه و درمان آن

او در مورد این اتفاق می گوید:سال 2015 به دلیل احساس وجود توده ای داخل یکی از سینه هایم به پزشک مراجعه کردم . بعد ازماموگرافی مرا برای بیوپسی آماده کردند و این مرحله با موفقیت انجام شد .مدت زیادی طول نکشید که وجود توده ی سرطانی در سینه ی من تشخیص داده شد و پزشک معالجم گفت که باید سینه به طور کامل باید برداشته شود ، سخت بود ولی به هر حال خودم را برای این جراحی آماده کردم تا اینکه تحت عمل جراحی 8 ساعته قرار گرفتم.

بعد از 2 ماه متوجه شدم که بهبودی در وضعیت من ایجاد نشده است و دوباره به پزشک مراجعه کردم و آنجا بود که متوجه فاجعه ی بی دقتی پزشکان شدم.

آنها به راحتی گفتند :متاسفیم مشکل شما را با بیمار دیگری اشتباه گرفته و جراحی او را روی سینه ی شما انجام داده ایم ؛ تازه متوجه ماجرا شدم و دانستم که آنها اشتباها سینه ی سالم من را جراحی کرده اند و سینه ای که توده ی سرطانی داشته است همچنان در همان وضعیت باقی مانده و بایستی دوباره جراحی شود.

همچنین بخوانید :

مطالب مشابه را ببینید!