خواننده معروف و محبوب آدله پسر دار شد +عکس

طبق گزارشات رسيده اين خواننده 24 ساله محبوب انگليسي و همسرش جمعه گذشته صاحب اولين فرزند خود شدند. او ميگويد از ورود اين تازه وارد به زندگيشان بي نهايت خوشحال است.

ادله باردار

آدله که در ماه ژوئن رسما بارداري خود را اعلام کرده بود در صفحه وبلاگش خطاب به هوادارانش نوشته بود:خوشحالم که اعلام کنم من و “سايمون” همسرم در انتظار اولين فرزند خود هستيم. او اضافه کرده بود ميخواهم همه خبرها را خودم شخصا منتشر کنم ، ما خوشحال و مسروريم اما خواهش ميکنم در اين شرايط ويژه به حريم خصوصي من و خانواده ام احترام بگذاريد.
آدله چندي پيش به دليل بيماري حنجره اش مجبور به عمل جراحي شد او در مورد کمکهاي همسرش در اين رابطه ميگويد:”سايمون” هميشه مراقب است و اگر او نبود من هرگز بهبود پيدا نميکردم . بودن او به زندگي من اميد ميدهد.
او و همسرش تابستان سال گذشته رسما نامزد شدند . همسر او يک دختر 5 ساله از ازدواج اولش دارد که اکنون با او و آدله زندگي ميکند. او اخيرا در تيتراژ يک فيلم سينمايي ترانه اي اجرا کرده است که گفته ميشود يکي از بهترين کارهاي او خواهد بود. وي به عنوان يکي از جوانترين خوانندگان ثروتمند در عالم موسيقي غرب شناخته ميشود . آلبوم”21″ او به عنوان پر فروش ترين آلبوم سال 2011 انتخاب شده بود./پرداد

آدله مشهور و محبوب صاحب يک پسر شد +عکس آدله

آدله مشهور و محبوب صاحب يک پسر شد +عکس آدله

مطالب مشابه را ببینید!