مجله تاپ‌ناز‌

این مردان و زنان هالیوودی رابطه پنهانی داشتند! +تصاویر

رابطه پنهانی بین بازیگران زن و مرد هالیوودی

بعضی از زنان و مردان هالیوودی با وجود متاهل بودن، با دیگر افراد رابطه برقرار می کند و به صورت پنهانی با هم وارد رابطه می شوند که در بسیاری از موارد رسوا می شوند. در این مطلب زوج هایی را معرفی می کنیم که اصلا باور نمی کند با هم در رابطه بوده اند. این چهره های سرشناس شامل بازیگران بسیار معروف، خواننده ها و ورزشکاران درجه یک می شود.

 

 

1- ناتالی پورتمن و موبی

ناتالی پورتمن و موبی

ظاهراً ناتالی پورتمن و موبی نوازنده برای مدت کوتاهی با یکدیگر در ارتباط بوده اند، اگرچه هنوز مدت زمان این ارتباط مشخص نیست. خود موبی ارتباط احساسی خود در سال 2008 را تصدیق کرد و گفت که این ارتباط احساسی کوتاه مدت باعث شد او در بین گروه هاي خاصی از طرفدارانش مورد کینه واقع شود. به گزارش سایت خبری Page Six او می گوید: «تا جاییکه این ارتباط کوتاه مدت باعث شد مورد خشم و غضب افراد بسیاری قرار بگیرم».

2- لیان رایمز و تایگر وودز

لیان رایمز و تایگر وودز

پیش از ازدواج لیان رایمز با شوهر اولش، دین شرمت، در سال 2002 این خواننده درگیر ارتباط احساسی با گلف باز مشهور شد. طبق گزارش آس ويكلى این زوج غیر قابل یقین چندین مرتبه همدیگر را دیدار کردند و همۀ چیز بین آن ها مفید بود تا زمانیکه پدر لیان مانع دیدار کردن انها شد.

درست هست، ظاهراً پدر رایمز علاقه اي به این که دختر نوجوانش درگیر ارتباط احساسی با ورزشکاری بشود که 7 سال از او بزرگتر هست، نداشته و وی را از دیدار کردن وودز منع کرد.

 

3- کانن اوبراین و لیسا کودرو

 کانن اوبراین و لیسا کودرو

لیسا کودرو پیش از گرفتن نقش پیروز فیبی در آلبوم تلویزیونی “رفقا”، ارتباط احساسی کوتاه مدتی با همکار ستاره تلویزیونی خود، کانن اوبراین داشت. کودرو در سال 2011 گفته بود: «او بسیار باهوش و بانمک بود و فکر میکرد من هم بانمک هستم.» پس چرا این ارتباط احساسی خاتمه یافت؟ طبق گفته بانو بازیگر نهایتا انها به این نتیجه رسیدند که «بهتر هست همان همکار و دوست معمولی یکدیگر باقی بمانند».

 

4- اشتون کوچر و جنیوری جونز

اشتون کوچر و جنیوری جونز

جنیوری جونز تازه به لس آنجلس نقل مکان کرده بود که اشتون کوچر را دیدار کرد. انها از سال 1998 با هم آشنا شدند و چندین بار با یکدیگر دیدار کردند تا این که نهایتا در سال 2001 این دیدار ها خاتمه یافت. جونز بعدها به این نتیجه رسید کهکوچر برترین انتخاب برای آینده او نبود.

 

جنیوری جونز در سال 2009 به مجله جى كيو گفته بود: «مردی که اوایل آمدنم به لس آنجلس با او آشنا شده و ملاقاتش میکردم، حامی و حامی من در بازیگری نبود». اگرچه بعدها جونز توضیح داد که هرگز مشخصا از کوچر نامی نبرده هست.

 

5- مدونا و دنیس رادمن

مدونا و دنیس رادمن

در سال 1994 خواننده مشهور مدونا درگیر ارتباط احساسی با بازیکن سابق تیم NBA شد. بعدها دنیس رادمن در کتاب خود با عنوان “می‌خواهم بد بمانم” بیان می کند که مدونا خواستار در اسرع وقت ازدواج کردن و بچه دار شدن بوده هست. طبق گزارش روزنامه شيكاگو تريبيون،

دنیس رادمن گفته هست: «مدونا تمام مدت از بچه دار شدن حرف می زد. فکر می‌کنم او میخواست همه ي چیز را همراه دنیس رادمن داشته باشد- ازدواج، فرزند و همۀ چیز». او هم‌چنین گفته هست که انها زمانی ارتباط خود را تمام کرده اند که هنوز باهم بسیار خودمانی بوده اند زیرا دنیس احساس مى كرده که شهرت مدونا، اسم و نشان وی را تحت الشعاع قرار می دهد.

6- کریستن بل و متیو موریسون

 کریستن بل و متیو موریسون

این دو ستاره تلویزیون در دوران تحصیل در کالج در دانشگاه نیویورک با یکدیگر آشنا شدند. کریستن بل در سال 2010 به آس ويكلى گفته بود: «من در واقع با متیو موریسون به کالج رفتم. ما مدت زمان بسیار کمی یکدیگر را دیدار میکردیم». بل در حال آماده با همکار بازیگرش دکس شپارد ازدواج کرده

و صاحب 2 فرزند هست. در حالیکه متیو موریسون پیش از آنکه با همسرش رنی پوانته ازدواج کند، دلداده چندین ستاره دیگر هالیوود مانند لي میشل که در آلبوم تلویزیونی ” گلی” هم بازی او بود شده بود.

 

7- ست مک فارلن و امیلیا کلارک

ست مک فارلن و امیلیا کلارک

مغز متفکر آلبوم “مرد خانواده” و مادر اژدهایان در کنار یکدیگر؟ این مورد یکی از غیرمنتظره ترین موارد بود، اما ظاهراً ست مک فارلن و امیلیا کلارک طی ملاقاتی در سال 2012 شیفته یکدیگر شدند. این دو بازیگر به مدت چند ماه دورادور باهم در ارتباط بودند، در مدتی که کلارک بخاطر بازی در آلبوم تلویزیونی “بازی تاج و تخت” در اروپا بود و مک فارلن هم خارج از کالیفرنیا مشغول به کار بود. نهایتا انها در سال 2013 بخاطر دور بودن از یکدیگر و همین طور مشغله چندان کاری به ارتباط خود اتمام دادند.

 

8- سوفیا ورگارا و انریکه ایگلسیاس

سوفیا ورگارا و انریکه ایگلسیاس

هرچند که در حال آماده باورش سخت هست ولی زمانی در امریکا سوفیا ورگارا به معشوقه سابق ایگلسیاس مشهور بود. به قول آشنایان آن ها، ورگارا و ایگلسیاس در سال 2001 پیش از انکه انریکه با آنا کورنیکوای مشهور آشنا شود، گاهی همدیگر را دیدار می‌کردند.

اگرچه در طول مدت زمانی که این دو با هم در ارتباط بودند ایگلسیاس چهره شناخته شده تری بود، چند سال بعد ورگارا با وارد شدن به آلبوم تلویزیونی ” خانواده امروزی” در سال 2009 در ایالات متحده امریکا ترقی قابل ملاحظه اي کرد و تبدیل به چهره مشهور و شناخته شده اي شد.

9- بيزى فیلیپ و کالین هنکس

بيزى فیلیپ و کالین هنکس

آنگونه که خود فیلیپ در سال 2017 زمانی که میهمان برنامه “زنده با کلی” بود بیان می کند، کالین هنکس و بيزى فیلیپ زمانی که هر دو در دانشگاه لويولا مريمونت مشغول به تحصیل بودند با یکدیگر آشنا شدند. او کمی گذشته از این که هنکس وارد برنامه ” نمایش صبح” شود می گوید: «کالین همکلاسی کالج من بود.

 

ما وقتی همدیگر را دیدار کردیم که من 18 ساله و کالین 19 ساله بود. ما در حال آماده رفقا بسیار بسیار خودمانی هستیم». هنکس نیز حرف وی را تایید کرده و می گوید: «ما نخستین کار تلویزیونی خود را در یک هفته شروع کردیم… ما قادر بودیم تمام لحظات سخت و خاص موجود در زندگی یک بازیگر را با وجود همدیگر بردباری کنیم».

 

10- رایان رینولدز و کریستن جانستون

رایان رینولدز و کریستن جانستون

پیش از آنکه رایان با بلیک لایولی ازدواج کند، با زنان مشهوری مانند نامزد سابق خود آلانیس موریست و همسر اولش اسکارلت جوهانسون، روابط خودمانی اي داشت. ولی یکی از معشوقه هاي پیشین او، ستاره آلبوم “سومین پاره سنگ از خورشید” ، کریستین جانستون بود. بازیگر فیلم “ددپول” در سال 1999 در حالی‌که ستاره برنامه کمدی “دو پسر و یک دختر” بود با چهره مشهور تلویزیون «کریستن جانستون» ارتباط خودمانی داشت.

 

11- فرگی و جاستین تیمبرلیک

فرگی و جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک پیش از آنکه با بریتنی اسپیرز تبدیل به زوجی یقین نکردنی بشود، با فرگی ستاره پاپی که امروزه بسیار مشهور و شناخته شده هست در ارتباط بوده هست. ظاهراً انها در سال 2001، که دوران بحبوحه تیمبرلیک در گروه موسیقی انسینک بود، همدیگر را دیدار کردند. در همین زمان فرگی هنوز عضو گروه موسیقی ارکیده وحشی بود. فرگی گفت: «آن موقع او 16 ساله بود و من 23 ساله. این ماجرا گذشته از ازدواج او با بريتنى و آبستن شدن او بود.»

 

12- کیم کارداشیان و نیک لاچی

کیم کارداشیان و نیک لاچی

نیک لاچی بعد از جدایی اش از جسیکا سیمپسون برای مدت کوتاهی با کیم کارداشیان در ارتباط بود. این ماجرا مربوط به گذشته از آلبوم تلویزیونی “پا به پای خانواده کارداشیان” بود و در آن زمان هنوز کارداشیان ستاره تلویزیون واقع نما و سوژه مطبوعات و رسانه ها نشده بود.

 

بعدها لاچی ادعا کرد که کارداشیان برای رسیدن به شهرت از او بهره گیری کرده هست. او در سال 2013 گفت: «بگذارید فقط اين را بگویم: ما یک بار که به سینما رفتیم هیچ کس دنبال ما نبود. هنگام خروج از سینما بطرز مرموزی 30 عکاس بیرون سینما چشم براه ما بودند».

 

13- ویتنی هیوستون و ری جی

ویتنی هیوستون و ری جی

ویتنی هیوستون خواننده پیش از مرگ غم انگیزش در سال 2012، با ری جی که در حال آماده بخاطر لو رفتن فیلم مستهجنش با کارداشیان کاملا شناخته شده هست، در ارتباط بوده هست. این دو که با یکدیگر 17 سال ناسازگاری سنی داشتند، ظاهراً از زمانی که ری جی پسر جوانی بوده و ویتنی هیوستون از همسرش بابی براون جدا می‌شود، با یکدیگر آشنا میشوند.

 

بعدها ری جی طی حضورش در برنامه “برادر بزرگ مشهور” اعتراف می کند که هنوز هم از مرگ هیوستون احساس گناه می کند. او میگوید: «واقعا هرگز با کسی درمورد این حس گفتگو نکردم. نمى دانم آیا به چیزی فراتر از پذیرش آن نیاز داشتم یا خیر و این حس عمیق باطنی من بود، اما هنوز مرا تحت تاثیر قرار می دهد.»

 

14- کیت هادسون و نیک جوناس

کیت هادسون و نیک جوناس

آشنایی نیک جوناس و کیت هادسون به اواخر سال 2015، زمانی که با هم در اماکن عمومی بسیاری مانند والت دیزنی اورلندو تصویر می‌گرفتند باز می‌گردد. ظاهراً الیور هادسون، برادر هادسون و ستاره همکار جوناس در آلبوم “ملکه هاي جیغ”، این زوج یقین نکردنی را بهم معرفی کرده بوده هست.

 

اگرچه هیچ گاه ارتباط بین این ستاره پاپ و بانو بازیگر «که 13 سال ناسازگاری سنی داشتند» جدی نشد، زیرا همان سال ارتباط انها خاتمه یافت. بعدها جوناس به مجله Complex گفت: «کیت واقعا شگفت انگیز هست. نوع ارتباط ما طوری بود که بسیار برای هم احترام قائل بودیم و فقط چیزهای مفید را در وجود یکدیگر می‌دیدیم»

 

و او در ادامه اعتراف می کند «این نوع زوج شدن برای شمار زیادی از مردم حیرت آور و غیر قابل یقین هست». جوناس همان مطالب بالا را در برنامه “الن دی جنرس” هم در مورد کیت بیان می کند.

 

15- لنی کراویتز و نیکول کیدمن

لنی کراویتز و نیکول کیدمن

نیکول کیدمن در فوریه 2017 وقتی که اعلام کرد با لنی کراویتز نامزد کرده هست، خیلی ها را غافلگیر کرد. انها قبلا در سال 2003 با یکدیگر در ارتباط بودند ولی هرگز اعلام نکرده بودند که قصد ازدواج دارند. کیدمن قبلا اعلام کرده بود که پیش از دیدار همسر فعلی اش، کیث اربن، و بعد از جدایی اش از تام کروز نامزد کرده بوده هست ولی هرگز از کراویتز به عنوان نامزد قبلی اش اسم نبرده بود.

 

کیدمن زمانی این مقاله را بیان کرد که در مورد همبازی خود در مینی سریال “دروغ هاي کوچک بزرگ”، زوئی کراویتز گفتگو می کرده هست. «خب، من زوئی را می شناسم چون قبلا با پدرش نامزد بودم». بانو بازیگر در ادامه برای این که نشان دهد انها هنوز بهم نزدیک و خودمانی میباشند افزود: «من لنی را دوست دارم. او مرد بسیار خوبی هست».

مطالب مشابه را ببینید!