خانه / گالری تصاویر / تصاویر طبیعت / این تصاویر زشت را نبینید!

این تصاویر زشت را نبینید!

 این عکس برای ندیدن است! مثل شعر تلخی که برای نخواندن سروده می شود! چطور یک انسان؟! می تواند اینقدر بی رحم باشد که شکم شکارش را با کارد پاره کند، جنین اش را بیرون بیاورد و بعد از آن عکس بگیرد و با افتخار همگانی کند؟! کُشتن موجودی تا این اندازه ظریف و معصوم چه لذتی دارد؟

 

آیا این هم پلنگی است که می گوئید به گله هایتان حمله می کند؟ آیا خرسی است که کندوهای عسل تان را می خورد؟ آیا گرازی است که مزارع تان را شخم می زند؟ چطور می توانید این همه قلبی از سنگ را توی سینه تان جابجا کنید؟ این بومرنگ سنگدلی که پرتاب کرده اید یک روز برمی گردد و توی صورت خودتان می نشیند…

تفنگ تان را بر زمین بگذارید شکارچی های نشانه دار و بی نشان! این گلوله های سربی تان را چال کنید، دست هایتان را بشورید، بوی خون دارد دنیا را بر می دارد…. شرم تان باد اگر نام انسان را یدک می کشید… به این عکس نگاه نکنید! این عکس برای ندیدن است!

 شکار آهو

 شکار آهو

شکار آهوشکار آهوشکار آهوشکار آهوشکار آهو

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

16 دیدگاه ها

 1. وااااااااااای بی انصافا
  واسه قدرت و پول این انسان 2 پا دس به هر کاری میزنه
  جای تاسف داره واقعا…

 2. جدا خدا وقتی نسان هارو افرید به خرابی هایی که ممکن بود به بار بیاره توجه نکرد؟ایا اون کسی که این کارو کرده دوست داره خدا همچین بلایی سرش بیاره؟خیلی بی رحم بوده که به جنین یه حیوون هم رحم نکرده.اینارو به کی بگه ادم تو که خودت از ایناهم حیوون تری.بعد میگن نزدیک شیر نشین وحشیه،می خورتتون خوب انسان که زود تر اونا میخوره.

 3. اخییییییییییییییییییییییییی، بمیرم

 4. اخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخييييييييييييييييييييييييي خيلي وجدانن

 5. خیلی حیوون پستی بوده اصلا اسمشو نمیشه گذاشت انسان چقدر پررو بوده که عکسو همگانی کرده

 6. اخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخييييييييييييييييييييييييي خيلي بي انصافا

 7. پلاک ماشین نیسان دولتی ، معلومه کار کارمندای دولته

 8. وااااااااااااااااااااااااااااای خدای من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. به به کیانا خانوم خودموووووووون
  خوش اومدی عزیزم
  کم پیدایی خانوم خانومااااااااااااااااا

 10. به به کیانا خانم هم اومد

 11. سلام کیانا خانوم.کم پیدایی؟میری نمیای.یه چند وقت بعد دوباره میای به هر حال خوش اومدی.

 12. به به کیا نا خانوم نبودب

 13. خيلي ناراحت كننده است كه ادم ها اين قد بي رحم شدن متاسفم

 14. خيلي عالي بود

 15. واقعامتاسفم انسانیت پس کجارفته این کاریه انسان نیست کار یه حیوونه

 16. دوستان لطفا وقتی این شکارچی رو حیوان خطاب میکنید لطفا کمی هم تامل کنید و فکر کنید که کدام حیوانی رو پیدا میکنید که چنین بلایی رو سر شکار خودش بیاره؟؟
  اینها نه جاه طلبیست نه قدرت نمایی و نه افتخار.اینها عقده های روانی و احساس تحقیر و تحجر یک موجود دوپاست که این تصاویر بروز حقایق درونیشه.قافل از اینکه دست روزگار همجو گفته ی نگارنده ی این اثر همچو بومرنگ بازتاب اعمال خودمونه.
  یک داستان واقعی : شکارچی عاشق شکار بود و تمام شکارهاش رو با گلوله از ناحیه گردن از پا در میاورد.از اینکه گلوله بر گردن شکارهاش مینشست و ازشون عکس می گرفت هم لذت میبرد و هم با این نوع از عکسها صاحب شهرت شده بود.یک روز با سقوط از راه پله آپارتمانش سقوط میکنه و درست از ناحیه گردن آسیب میبینه و قطع نخاع میشه.به طوری که تنها قادر به پلک زدن و سخن گفتن با لکنت زبان شده بود.حالا او بود که با عکسهای خبرنگارها به نمایش در می آمد که شکارچی هم از ناحیه گردن شکار شد.اما به دست گلوله ی روزگار.
  متاسفم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *