این ستاره ها بدون داشتن پدر بزرگ شده اند

خیلی از ستاره های زن و مرد معروف بدون داشتن پدر رشد کرده اند و پله های ترقی را طی کرده اند. بدون بودن پدر، مسئولیت سنگین تربیت و تامین فرزند به دوش مادر می افتد که وظیفه سختی است. خیلی از ستاره های معروف سینما و موسیقی با فداکاری مادر به موفقیت رسیده اند.

بطوری که شمار زیادی از آن ها تنها زیر سایه مادران شان بزرگ شده اند. اگر شما هم دوست دارید که این ستاره ها را بشناسید در ادامه مقاله در کنار ما بمانید.

 

آنجلینا جولی

پدر و مادر آنجلینا جولی، مارچلین برتراند و جان ویت، نیز مثل خودش سرشناس میباشند. اما آن ها زمانی که آنجلینا نوزادی بیش نبود، از هم جدا شدند. به همین علت آنجلینا تا مدت ها با پدرش غریبه بود و تنها توسط مادرش بزرگ شد. از این جهت او ارتباط عمیقی با مادرش دارد.

آنجلینا جولیکانیه وست

کانیه وست همه ي وقت از مادرش، دوندا وست، به نیکی یاد میکند. او مادرش بود که به رشد و شکوفایی او کمک کرد و در نهایت مسبب موفقیت او در حرفه موسیقی شد. اما بدبختانه کانیه وست در سال 2007 مادرش را در حین عمل جراحی از دست داد.

father 2 e1503052848967باراک اوباما

باراک اوباما در هاوایی متولد و توسط مادرش، آن دانهام، بزرگ شد. در واقع پدر و مادر او کمی بعد از تولد باراک اوباما، از هم جدا شدند و مادرش بود که مسئولیت بزرگ کردن وی را به عهده گرفت.

باراک اوباماهلی بری

هلی بری و خواهر بزرگ ترش، هیدی، توسط مادرشان بزرگ شدند. جودیس ان، پدر خانواده، انها را زمانی که هلی بری تنها 4 سال داشت، ترک کرد.

هلی بری جی زی

این ستاره هنرمند به همراه 3 خواهر و برادر خود در برکلین، نیویورک، توسط مادرشان بزرگ شدند. گلوریا، پدر او، خانواده آن ها را به حال خود رها کرد و رفت.

جی زی کریستینا آگیلرا

پدر و مادر کریستینا آگیلرا زمانی که او تنها 6 سال داشت، از هم جدا شدند، بنابراین مسئولیت او به گردن مادرش افتاد که گرچه به نفع او نیز شد زیرا اعتقاد داشت که پدرش مبتلا به دشواری های روانی هست.

کریستینا آگیلرا اوا مندس

اوا مندس اعتراف میکند اگر چه پدرش در منزل بوده اما عملا هیچ نقشی در پرورش او نداشته هست. در واقع مادرش بود که وی را بزرگ و تمام نیازهایش را برآورده میکرد. درفیلم «Girl In Progress» که او نقش یک مادر مجرد را بازی میکند، در حین فیلم برداری، ازمادر خودش نیز تشکر و قدردانی می‌کند. او گفت: «بزرگ کردن یک طفل آنهم به تنهایی واقعا کار دشواری هست و من از این بابت از تو ممنونم مادر.»

اوا مندسماریا کری

پدر و مادر ماریا کری، زمانی که او تنها 3 سال داشت، از هم جدا شدند، به همین علت او توسط مادرش بزرگ شد. حال او که خود او یک مادر 46 ساله و صاحب 2 فرزند هست، قدر زحمات مادرش را اکثر می‌داند.

اوا مندسآلیشیا کیز

آلیشیا کیز نزد مادرش، تریا ژوزف، بزرگ شد. او هیچوقت تاثیری که مادرش بر زندگی او داشت را فراموش نمی‌کند. او در یکی از پست هاي اینستاگرام خود که به مناسبت برنده شدن در گرمی آوارد بود نوشت: «مادرم به تنهایی مرا بزرگ کرد و تنها علت اینکه حال این جا هستم، خود اوست. حال که خودم صاحب فرزند شده ام،

 

احترام بیشتری نسبت به همه ي وقت برای مادرم قائل ام. بزرگ کردن فرزند، آن هم به تنهایی اصلا کار ساده اي نیست اما مادرم اینکار را به برترین شکل ممکن انجام داد.»

آلیشیا کیزجاستین بیبر

مادر جاستین بیبر، یکی از قدرتمندترین مادران هست که به تنهایی فرزندش را بزرگ کرد. جاستین بیبر همه ي وقت از تاثیراتی که مادرش در زندگی او داشته، با غرور یاد می‌کند. مادرش در سن 17 سالگی وی را به جهان آورد و تنها چند ماه پس از تولد فرزندش از همسرش جدا شد.

جاستین بیبر دمی لواتو

مادر و پدر دمی لواتو در تولد 2 سالگی او از هم جدا شدند. از آن پس او توسط مادرش در تگزاس، به همراه خواهرهایش، بزرگ شد.

دمی لواتوسلنا گومز

در سال 2012، این ستاره جوان از مادرش به دلیل تمام زحماتی که برای او کشید، تشکر کرد: «من از اینکه پدر و مادرم از هم جدا شدند، به شدت غمگین و عصبی بودم، از اینکه می‌دیدم مادرم برای بزرگ کردم من چقدر سخت کار می‌کند، و افسرده شدم. او تمام تلاشش را کرد تا من زندگی بهتری داشته باشم و حال از اینکه توانستم آرزوی وی را برآورده کنم بی نهایت خوشحالم.»

سلنا گومزلئوناردو دی کاپریو

زمانی که لئوناردو دی کاپریو 3 سال اکثر نداشت، پدر و مادرش از هم جدا شدند و او توسط مادرش بزرگ شد. او همۀ وقت} در گفتگو هایش از مادرش قدردانی میکند. «مادرم تنها فردی هست که برایش الماس خواهم خرید زیرا که او تنها ارزشش را دارد.»

لئوناردو دی کاپریوادل

زمانی که این ستاره پرطرفدار 2 سال داشت، پدر او مادرش را ترک کرد، به همین علت مادرش مجبور شد که به تنهایی وی را بزرگ کند. در سال 2012، زمانی که او با آهنگ «Someone Like You» برنده پاداش گرمی شد، از مادرش و ارتباط نزدیکی که با او دارد، گفتگو کرد.

ادل

بازیگران بدون پدر, ستاره های زن و مردی که پدر نداشتند

مطالب مشابه را ببینید!