با انجام دادن این کارها باعث خیانت همسر خود نشوید

خیانت همسر

بیشتر خیانت از جانب مردان صورت می گیرد و دلیل خیانت همه مردان هم مختلف است اما طبق تحقیقات معلوم شده است که بیشتر خیانت ها به دلیل رفتارهای اشتباه زنان در زندگی می باشد.

این رفتارهای خانم ها باعث خیانت مردان می شود

مشکل خیانت بین مردان زیاد دیده می شود که در نهایت باعث از هم پاشیده شدن روابط گرم خانواده می شود؛ مردان بیشتر از زنان در زندگی مشترک خیانت می کنند و از سن 28 تا 50 سالگی بیشترین خیانت ها از سوی مردان انجام می شود.

تا به حال به این فکر کرده اید که دلیل خیانت مردان چیست؟ اگر می خواهید بدانید که مردان به چه علتی خیانت می کنند پیشنهاد می کنیم این مطلب را بخوانید به پاسخ سوالات خود برسید.

اما سوال این است که واقعا دلیل بی وفایی و خیانت آقایان چیست؟ اما شاید باور نکنید که این مسئله همیشه به دلیل رابطه جنسی نیست و این حقیقت پس از مصاحبه با تعداد زیادی از مردان پس از خیانت به دست آمده است.

دلیل خیانت مردان برای همه مردان مشابه نیست و این خیانت تفاوت هایی دارد، اما ریشه بیشتر این رفتارها همسران آنها است. در این مطلب به شما می گوییم کدام رفتارهای اشتباه همسر می تواند باعث خیانت مرد شود و نباید اینها را انجام دهید.

همچنین بخوانید : 14 دلیل برای خیانت در زندگی زناشوئی

خیانت همسر

با انجام دادن این کارها باعث می شود همسر شما به سمت خیانت برود

1- به خود اهمیت نمی دهید و مراقب خود نیستید

اگر می خواهید همسر خوبی باشید باید مراقب خود باشید. بهترین همسرر کسی است که مراقب سلامت هیجانی، روحی و جسمی خود باشد زیرا با داشتن این سه مهم در رابطه زناشویی و ارتباط روحی و عاطفی موفق می شوید.

2- خیلی غر می زنید

غر زدن زیاد یکی از مهمترین عوامل جدایی زوج ها و نارضایتی آنها از یکدیگر می شود. به یاد داشته باشید که همسر شما نباید طبق برنامه ریزی و خواسته شما تمام کارهایش را انجام دهد پس نباید غر بزنید.

3- همسر خود را نادیده می گیرید

سپری کردن زمان زیاد با همسر دلیل بر تکراری شدن و.. نیست بلکه باید ابراز محبت شما نسبت به همسرتان مداوم باشد البته به اندازه.

4- شنونده بدی هستید

شاید فقط تکان دادن سر به نشانه موافق بودن با حرف های همسر و یا شنیدن صحبت های همسرتان خیلی ساده باشد اما این عواقب بدی به دنبال دارد زیرا توجع شما به صحبت های همسرتان برای او بسیار با اهمین است و اگر او این را از شما نبیند …

5- در مورد مشکلاتی که دارید حرف نمی زنید

نادیده گرفتن مشکلات آنها را ناپدید نمی کند بلکه خیلی از مشکلات با نپرداختن به آنها بدتر هم می شوند و در نتیجه می توانند باعث خشم و… شوند.

6-در موافقت کردن با همسر خود لجباز هستید

این عمل هیج نتیجه ای جز عصبانیت و دعوا نخواهد داشت.

7-عشق همسر خود را تست می کنید

اگر به فکر این هستید که بفهمید همسرتان تا چه حد عاشق شماست و در این راه خیلی تلاش میکنید باید بدانید که این نتیجه خوبی نخواهد داشت و شما باید عشق خودتان را نسبت به همسسرتان تست کنید.

8- به همسر خود در جمع توهین می کنید.

هیچ چیز بدت زا توهین کردن به همسر در جمع نیست زیرا اگر در تنهایی خود بدترین دعواها را انجام دهید بخشش خیلی راحت است تا اینکه در جمع با همسر خود حتی با صدای بلند حرف بزنید.

9- با دوستان خود بیش از حد وقت گذرانی می کنید

ربطه و وقت گذاشتن با دوستان اثرات خوبی بر روحیه دارد ولی اگر این روابط تعادل زندگی شما را بهم بریزد می تواند تاثیر منفی بگذارد.

10- ازز همسر خود پیش هر کسی گلایه می کنید

هرگز خانواده را مانند مادر، خواهر و … را برای گلایه کردن به خانه دعوت نکنید یا به نزد آنها برای گلایه نروید و اگر از همسر خود گله ای دارید مستقیم به خود او بگویید.

همچنین بخوانید : این کارها در رابطه زناشویی از خیانت هم بدتر هستند!

مطالب مشابه را ببینید!