بازیگر فیلم پورن که با رئیس جمهور آمریکا رابطه داشت، تهدید به قتل شد! +عکس

بازیگر فیلم پورن که با رئیس جمهور آمریکا رابطه داشت، تهدید به قتل شد! +عکس

پس از فاش شدن رابطه جنسی دونالد ترامپ با بازیگر فیلم پورن استورمی دنیلز 39 ساله، این بازیگر به قتل تهدید شد.

بازیگر فیلم مستهجن توسط دونالد ترامپ تهدید به مرگ شد

استورمی دنیلز بازیگر معروف فیلم پورن که چند سال پیش با دونالد ترامپ رابطه جنسی داشت و چندی پیش از رئیس جمهور آمریکا به دلیل حق السکوت شکایت کرد، در مصاحبه ای که سال 2011 انجام داد، فاش کرد که یک نفر او را تهدید به مرگ کرده است تا در مورد رابطه اش با ترامپ حرفی نزند. به گزارش رویترز این بازیگر فیلم پورن که پیش از این در مورد رابطه جنسی با دونالد ترامپ افشاگری کرده بود، در مصاحبه با شبکه سی بی اس نیوز آمریکا گفت در سال 20011 و زمانی که با دختر خردسالش در یک پارکینگ بوده، شخصی او را تهدید به مرگ کرده و گفته که نباید در مورد رابطه با ترامپ حرفی بزند.

بازیگر فیلم پورن که با رئیس جمهور آمریکا رابطه داشت، تهدید به قتل شد! +عکس

عکس بازیگر زن فیلم مستهجن که توسط ترامپ تهدید به مرگ شده بود

نام واقعی این بازیگر استفانی کلیفورد است و در این مصاحبه گفته : با دختر به کلاس ورزش می رفتم که مردی ناشناس در شهر لاس وگاس نوادا به من نزدیک شد و به من گفت که ترامپ را رهاکن و ماجرای او را فراموش کن.

او گفت که مرد ناشناس به سمت دختر خم شد و گفت چه دختر بچه زیبا و کوچلویی! حیف است که بلایی سر مادر این دختر بیاید و سپس محل را ترک کرد.

پیشتر گزارش شده بود که دنیلز در تاریخ 6 مارس با شکایت از ترامپ گفته است که بر خلاف ادعاهای مطرح شده هرگز توافقنامه ای برای پرداخت حق السکوت به وی نسبت به فاش نکردن ماجرای رابطه میان آنها امضا نشده است. استورمی دنیلز 39 ساله ادعا کرد که در سال 2006 میلادی در جریان یک مسابقه گلف افراد مشهور در ایالت نوادا، فقط یک بار با ترامپ رابطه جنسی داشته است. وی به برنامه “60 دقیقه” سی. بی.اس نیوز گفت که ترامپ به او گفته بود که هیچ نگرانی از بابت همسرش ملانیا نداشته باشد.

ترامپ که در سال 2005 میلادی با همسر سوم خود ملانیا ازدواج کرد، اظهارات دنیلز را یک ادعای بی اساس خوانده است. دنیلز افزود که تماس‎هایش با دونالد ترامپ تا سال 2007 میلادی از جمله در بورلی هیلز کالیفرنیا ادامه پیدا کرد اما آن مراودات مخفیانه نبود و ترامپ در حضور دیگران با وی تلفنی صحبت می‎کرد.

او گفت به خاطر نگرانی از به خطر افتادن امنیت خودش و دخترش بود که 11 روز پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در قبال دریافت 130 هزار دلار از وکیل ترامپ خیلی سریع تصمیم گرفت که با امضای یک قرارداد، از صحبت کردن با رسانه ها درباره رابطه ادعایی خودداری بکند.

وی گفت در سال 2011 میلادی می خواست در برابر دریافت 15 هزار دلار جزئیات روایت خود از این رابطه را به یک نشریه بفروشد اما مایکل کوهن، وکیل ترامپ، نشریه را تهدید کرد که به دادگاه شکایت خواهد کرد و مانع از انتشار مقاله شد. او گفت که بعد از آن بود که ماجرای تهدید شدن جانش از سوی مرد ناشناس در پارکینگ رخ داد.


» همچنین بخوانید :

خبر جنجالی رابطه جنسی دونالد ترامپ با این بازیگر زن فیلمهای پورن

زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ + عکس های دیده نشده ایوانکا

تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود! + تصاویر جذاب تیفانی

عکس های تمام همسران دونالد ترامپ!

مطالب مشابه را ببینید!