مجله تاپ‌ناز‌

نکاتی برای خرید لباس زیر زنانه | نکاتی مهم برای نگهداری و خرید لباس زیر

لباس زیر جزو لباس هایی است که باید در خرید و همچنین نگهداری آن حساس باشید و دقت به خرج دهید، در این مطلب نکاتی مهم در مورد لباس زیر را که باید بدانید به شما می گوییم.

نکات مهم در مورد لباس زیر زنانه و خرید آن

هر لباسی به شکل مستقیم با بدن تماس داشته باشد یعنی با سلامت هم در ارتباط است. لباس زیر زنانه هم جزو لباس هایی است که برای خرید، شستشو و نگهداری آنها باید به بعضی از نکات مهم دقت کرد.

نخستین و مهمترین نکته در مورد لباس زیر که باید به آن اشاره کرد که همیشه و حتما لباس زیر خود را با دست بشویید و هرگز آن را در ماشین لباسشویی نیندازید.

lebas 2

نکات مهم در خرید لباس زیر زنانه

در هنگام خرید لباس این نکته مهم را باید بدانید که جنس لباس زیر بسیار اهمیت دارد. بهترین جنس برای لباس زیر زنانه جنس نخی است که بسیار نرم و راحت است، لباس زیر نخی ایجد حساسیت نمی کند و باعث خارش هم نخواهد شد.

پس از جنس لباس زیر نکته ای که باید به آن توجه کرد سایز آن است که بهتر است بدانید پوشیدن لباس زیر تنگ در خانم ها ایجاد عفونت می کند ولی از یک طرف هم لباس های زیر خیلی گشاد ظاهر بدی دارند و باید لباس زیر راحتی را انتخاب کنید که هم راحت باشد و هم زیبا باشد.

نکاتی برای خرید لباس زیر زنانه | نکاتی مهم برای نگهداری و خرید لباس زیر

ویژگی هایی که لباس زیر باید داشته باشد

نکته : خانم ها باید هر روز لباس زیرشان را عوض کنند و آن را به زمان حمام رفتن موکول نکنید زیرا در غیر این صورت بدن شما دچر خارش و حتی قارچ های پوستی می شوند. قارچ ها معمولا در محیط گرم و مرطوب براحتی رشد می کنند پس باید پس از استفاده از آب از دستمال کاغذی استفاده نمایید تا از هر گونه قارچی در امان باشید.

با خواندن این نکات می توانید لباس زیر مناسب و راحت را داشته باشید.

مطالب مشابه را ببینید!