مجله تاپ‌ناز‌

نکاتی برای خوشتیپ تر به نظر رسیدن خانم ها

می توانید با لباس های قبلی تان و با رعایت نکات ساده ای که ما در این نوشتار به شما می گوییم، خوش تیپ باشید و از تیپ خودتان لذت ببرید. با رعایت کردن نکات کاربردی و درست برای خوش تیپ تر شدن، گاهی ممکن است با یک اشتباه کوچک و ناخواسته باعث بهم ریختن تناسب بین لباس هایی که پوشیده اید، شوید. با دانستن نکاتی خاص می توانید خوش تیر تر باشید و همیشه جذاب به نطر برسید.

 

نکاتی برای خوشتیپ تر به نظر رسیدن خانم ها

 

نکات کوتاه و کاربردی برای خوشتیپ شدن خانم ها

1. لباس زیر مناسب

اگر می خواهید سلامت شما به خطر نیفتد و همیشه راحت باشید این نکته را به یاد داشته باشید. لباس زیر تنگ و کوچک، اجازه نمی دهد که راحت باشید و ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در بافت سینه شود. لباس زیر راحت و با اندازه درست، می تواند لباس را در تن شما بهتر جلوه دهد.

 

2. لباس های کلاسیک

سعی کنید چند لباس کلاسیک زیبا که همیشه مد هستند را داشته باشید. لباس هایی مانند کت جین، پالتوی چرم، بارانی بلند و …، زیرا این لباس ها شما را  بسیار خوش تیپ نشان می دهد و تا سال ها بدون اینکه هزینه کنید، می توانید بسیار خوش تیپ باشید.

 

3. قرمز همیشه جذاب است

شال، روسری، مانتو، کیف، اکسسوری، شلوار و … دیگر وسایلی که به رنگ قرمز هستند، می تواند در استایل تک رنگ ساده شما یک نقطه قوت باشد. پس از خرید یک کفش به رنگ قرمز نترسید.

 

نکاتی برای خوشتیپ تر به نظر رسیدن خانم ها

 

4. نحوه شستن لباس ها

اگر به خوش فرم بودن لباس ها اهمیت می دهید نباید آنها را با آب گرم و ماشین لباسشویی بشویید، زیرا این دو فاکتور می توانند خیلی زود لباس شما را کهنه کنند و بافت پارچه را تغییر دهند و دیگر لباس های شما شیک و زیبا باقی نمی مانند.

همچنین ببینید : چگونه یک خانم خوش تیپ شیک و با کلاس باشیم؟

5. لباس را با دقت پرو کنید

شاید یک لباس به ظاهر بسیار خوش رنگ و زیبا به نظر برسد، ولی ممکن است به شما نیاید،، قبل از خرید باید خوب دقت کنید و در تنتان آن را نگاه کنید. ممکن است رنگ و مدل دوخت لباس با اندام و رنگ پوست شما تناسب و هماهنگی نداشته باشد.

 

6. اندازه خیلی مهم است

شاید فکر کنید که افرادی که لباس گران قیمت می پوشند خیلی خوش تیپ تر از بقیه افراد هستند. اما واقعا اینطور نیست. این افراد فقط لباس اندازه خودشان را می پوشند، نه کوچکتر و نه بزرگتر.

 

7. به اکسسوری اهمیت دهید

 

نکاتی برای خوشتیپ تر به نظر رسیدن خانم ها

 

بخشی از هزینه های تهیه لباس را برای خرید اکسسوری های رنگی کنار بگارید. مثلا یک گردنبند بلند و طرح دار، نمی تواند باعث خوش تیپی شما با یک مانتوی مشکی خیلی ساده شود.

 

8. محکم و باوقار راه بروید

حتی راه رفتن شما می تواند در تیپ شما تاثیر زیادی بگذارید. شل و کج راه رفتن تا حد زیادی می تواند باعث ایجاد یک منظره بد در تیپ و فرم بدن شما شود.

 

9. مراقب رنگی رنگی و طرح دار پوشیدنتان باشید

لباس رنگی و طرح دار عالی است و لباسی است که همیشه باید انوع و اقسام آن را داشته باشید، اما نباید همه این لباس ها را با هم بپوشید.

 

10. رنگ های نود عالی هستند

در انتخاب رژ لب و یا لباس و کیف و کفش، باید رنگ های خنثی و نود را هم در نظر داشته باشید. این رنگ ها را با هر چیزی می توانید ست کنید و در استایل خود استفاده کنید.

 

11. لباس شب و روز را جدا کنید

لباس هایی که برای مهمانی شب استفاده می کنید بهتر است برای مهمانی روز انتخاب نکنید زیرا مناسب نیستند. لباس شب بهتر است بلند باشد و با شکوه باشد و لباس روز ساده و کوتاه.

 

12. آرایشتان هم باید مناسب باشد

همیشه سعی کنید بین ارایش و لباس تان تناسب وجود داشته باشد تا خوش تیر به نظر برسید. آرایش شب و بروز را هم باید مانند لباس شب و روز از یکدیگر تفکیک کنید. آرایش شب غلیظ و سنگین باشد و آرایش روز سبک و لایت.


همچنین ببینید :

جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه و دخترانه

مدل لباس شب برای خانمهای چاق

مدل لباس مجلسی زنانه در رنگ های قرمز و مشکی

مدل لباس مجلسی زنانه اروپایی جدید

لباس شب 2018 و انواع مدل لباس مجلسی 97

مطالب مشابه را ببینید!