مجله تاپ‌ناز‌

برترین مسنجرهای اندروید

برترین مسنجرهای اندروید

شیب رشد کاربران دیوایس های هوشمند از جمله گوشی و تبلت در ایران بسیار خیره کننده می باشد به گونه ای که در حال حاضر شاهد میلیون ها کاربر گوشی های هوشمند هستیم. به دنبال این استقبال گرم مطمئناً بازار اپلیکیشن های موبایل متنوع که قابلیت نصب بر روی این دیوایس ها را دارا هستند نیز افزایش یافته است.

بدون شک محبوبترین اپلیکیشن های حال حاضر ایران و جهان اپلیکیشن های پیام رسان یا همان مسنجرها هستند. اگرچه اپلیکیشن های خارجی و کاربردی زیادی تا به امروز وارد ایران شده و با وجود استقبال بی شمار کاربران از دسترس کاربران خارج شده اند امّا در حال حاضر ۳ اپلیکیشن که هم با عنوان شبکه اجتماعی و در الویت اول با عنوان پیام رسان را می توان از آنها یاد کرد.

این سه اپلیکیشن بدون شک برای شما بسیار آشنا هستند و حتی قبل از عنوان اسامیشان حتماً در ذهن خود حدس هایی زده اید.

 

تلگرام ، اینستاگرام و واتساپ . بله این ۳ همان غول های خارجی هستند که مورد استقبال میلیونی کاربران ایرانی قرار گرفتند و دلیل آن هم امکانات فوق العاده ایست که به رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند. امّا خطری جدی کاربران ایرانی این سه اپلیکیشن را تهدید می کند و آن چیزی نیست جز وجود وبسایت های بیشمار و غیرقابل اعتماد که فایل نصبی با عنوان آپدیت این اپ ها در خود منتشر می کنند. به دلیل تحریم بودن ایران از سوی مراجع دانلود معتبر و همچنین دلایلی چون غیرفارسی بودن مراجع اصلی دانلود اپلیکیشن از جمله گوگل پلی و اپ استور بسیاری از کاربران ایران دانلود اپلیکیشن را از سایتهای غیر رسمی انجام می دهند. به ویژه حالا که تلگرام از دسترس کاربران ایرانی خارج شده است.

 

از آنجایی که سورس این اپلیکیشن های برای توسعه دهندگان آزاد می باشد فلذا این امکان وجود دارد که شما اپلیکیشنی دقیقاً مشابه با اپ واقعی امّا با پشت پرده ای مخوف را بر روی گوشی خود نصب نمایید.

آسان ترین راه دوری از خطر نصب اپلیکیشن های آلوده در همان مرحله دانلود اتفاق می افتد و آن هم دانلود این اپلیکیشن ها از مرجع معتبر و قابل اعتماد می باشد.

پس در روزهای نبود تلگرام به هیچ وجه به سراغ نسخه های بدلی که مدعی اند بهترین راه برای دستیابی شما به این اپلیکیشن هستند نروید. خطری که در سایه دانلود نسخه های غیر رسمی شما را تهدید می کند را جدی بگیرید.

و امّا دو پیشنهاد عالی که در پایان برای شما داریم. اولین پیشنهاد اپلیکیشن ایمو می باشد که یک مسنجر عالی و بی نقص بوده و با پیام تصویری با کیفیت خود شهرت دارد. این اپلیکیشن شباهت بسیار زیادی هم به تلگرام دارد. دانلود ایمو هم از طریق گوگل پلی و هم اپ استور امکانپذیر است. و پیشنهاد آخر اپلیکیشن عالی روبیکا می باشد که با استفاده از آن می تواند به اینترنت رایگان به تماشای فیلم و سریال بپردازید. پایان رپورتاژ اگهی /

 

 

 

مطالب مشابه را ببینید!