مجله تاپ‌ناز‌

عکس های ترسناک برتر سال نشنال جئوگرافی

عکس های ترسناک نشنال جیوگرافی

برترین عکس های ترسناک سال

عکس های بسیار ترسناک سال که از دید عکاسان نشنال جئوگرافی انتخاب شده اند.

مکان‌های عجیب و غریب در کره زمین کم نیستند، مکان‌هایی که بارها شگفت‌انگیز بودن‌شان از راه‌های علمی ثابت شده است؛ رفتن به بعضی ماجراجویی‌ها دل وجرات می‌خواهد!

سفر به مکان‌های عجیب و غریب و ترسناک همیشه برای انسان جذاب بوده است. شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که عاشق رفتن به دل خطر هستند و از سفر به مکان‌های ترسناک باکی ندارند. در این مطلب نگاهی به ترسناک‌ترین نقاط کره زمین می‌اندازیم، وب‌سایت نشنال جئوگرافی در مطلبی ترسناک‌ترین عکس‌های ثبت‌شده از نقاط مختلف را گلچین کرده است. با ما همراه باشید تا شما را به ترسناک‌ترین مکان‌های کره زمین ببریم.

عکس های ترسناک

تصویر بالا توسط ماجراجویی در ایسلند گرفته شده است. در این تصویر شفق قطبی با لاشه هواپیما مشاهده می‌شوند، ایستادن ماجراجو در داخل هواپیما و نوری که از پشت سر او تابیده، عکس را به یکی از عکس‌های برتر لیست ترسناک ترین عکس های نشنال جئوگرافی تبدیل کرده است.

عکس های ترسناک

تصویر بالا یکی از عکس‌های ماندگار نشنال جئوگرافی است. در این تصویر غواصی در حال شنا در آب‌های پانتا لاگونا در شبه‌جزیره یوکاتانمکزیک مشاهده می‌شود. در پیش‌زمینه تصویر اسکلتی مشاهده می‌شود که مربوط به جمجمه انسان است و بر اساس گزارش افراد محلی تاکنون صدها اسکلت جمجمه در آب‌های این شبه‌جزیره پیداشده است.

عکس های ترسناک

در تصویر بالا غار ویلا لوز کووا در تاباسکو مکزیک را مشاهده می‌کنید. این غار معروف است به غار خفاش‌ها، به‌محض ورود به غار دسته‌ای از خفاش‌ها به سمت شما حمله‌ور می‌شوند.

عکس های ترسناک

تصویر بالا اما چیز ترسناکی نیست! خلاقیت عکاس در حین عکاسی از کهکشان راه شیری است که از تکنیک دابل اکسپوژر برای جذابیت بیشتر عکس استفاده کرده است. البته این عکس هم جز عکس‌های برتر گردشگری وحشت در نشنال جئوگرافی است.

عکس های ترسناک

رودخانه سانتا فی در اسپرینگز فلوریدا یکی از ترسناک‌ترین رودخانه‌های زمین است که آبی به رنگ مرداب و خونی دارد و بر روی سطح رودخانه نوعی جلبک خاص رشد می‌کند.

عکس های ترسناک

این عکس شاید در نگاه اول ترسناک نباشد، ولی موقعیت ماجراجویی که در عکس است بسیار ترسناک است! این ماجراجو با کمترین امکانات دریکی از غارهای جنوب شرقی فرانسه گیرکرده است و سعی در گرم کردن خود دارد.

عکس های ترسناک

تصویر بالا مربوط به فیلم ترسناک نیست! یک شب بسیار معمولی در پارک ملی بولیوی است. ماجراجویانی که به این پارک سفر می‌کنند، با این صحنه آشنایی کامل دارند. سر میز شام در شب تعداد زیادی موریانه به میز شما حمله می‌کنند و شما چاره‌ای جز زندگی مسالمت‌آمیز با آن‌ها ندارید!

عکس های ترسناک

تصویر ثبت‌شده یکی از بهترین تصویرهای شناخته‌شده در ژانر گردشگری وحشت در نشنال جئوگرافی است. تصویر در دریاچه مینوانکا در پارک ملی بناف در کانادا عکاسی شده است.

عکس های ترسناک

تصویر بالا مربوط به آتش‌نشان‌هایی است که در آتش‌سوزی عظیمی در تگزاس مشغول کار هستند و دود غلیظی آن‌ها را در برگرفته است.

عکس های ترسناک

این زن نمرده است! تصویر بالا مربوط به ماجراجویی است که دریکی از غارهای تایلند مشغول به کاوش است و در قسمتی از مسیر غار، به دهانه تنگی برخورده که برای گذشتن از آن باید بر روی آب شناور شود.

    • روح رنج کشیده قلعه هیمجی در ژاپن

عکس های ترسناک

آب‌های درخشان غار ریدفلوت در گیلین چین، به‌اندازه‌ای تمیز است که تصویر غار عینا در آب منعکس شده است. حالت سنگ‌های این غار از دید بسیاری از گردشگران بسیار ترسناک است و انعکاس دقیق آن، محیط را ترسناک‌تر کرده است.

عکس های ترسناک

در تصویر بالا کوهنوردی در حال بالا رفتن از صخره‌های باندیگارا در جمهوری مالی مشاهده می‌شود. زاویه دید داخل غار شبیه به فیلم‌های ترسناکی است که بارها دیده‌ایم، ولی تنها تفاوت آن با فیلم این است که این تصویر واقعی است و شما با غاری مملو از استخوان مواجه هستید.

عکس های ترسناک

تصویر بالا از دید زیبایی‌شناسی یکی از برترین تصاویر این لیست است. تصویر در شمال کویت عکاسی شده و مسافرانی را در حال عبور از بیابان نشان می‌دهد. در یک‌سوم کناری تصویر جمجمه حیوان توجه مخاطب را جلب می‌کند، شاید اگر در این بیابان بودید با خود فکر می‌کردید که اگر در این برهوت گیر کنید، عاقبت شما هم شبیه به حیوان زبان‌بسته می‌شود!

عکس های ترسناک

تصویر بالا مربوط به غار دل درانچ در اسپانیا است، نام دیگر این غار، غار اژدها است. شکل صخره‌های این غار بسیار منحصربه‌فرد و ترسناک است.

عکس های ترسناک

تصویر بالا مربوط به غار کریستال در مکزیک است. این غار شبیه به هیچ غاری در زمین نیست و سطح داخلی غار پوشیده از کریستال‌های عظیم است.

عکس های ترسناک

تصویر بالا در دریاچه تاهو در کالیفرنیا ثبت شده است، پس از ثبت تصویر عکاس متوجه ثبت سایه دو مرد در تصویر می‌شود.

عکس های ترسناک

اسکلت دختری نوجوان در غار آکتون تانی چیل ماکنال در بلیز، محلی که اسکلت در آن پیداشده محلی برای نگه‌داری آذوقه بوده و معلوم نیست دخترک بیچاره چرا در این مکان مرده است.

عکس های ترسناک

تصویر بالا مربوط به جنگلی در رشته‌کوه راینهارد سوالد است که در کشور آلمان قرار دارد. درختی که در تصویر می‌بینید با تمام درختان دور و برش متفاوت است و افراد محلی داستان‌های زیادی در رابطه با این درخت گفته‌اند. عده‌ای بر این باور هستند که این درخت نفرین‌شده است و نباید به آن دست زد.

عکس های ترسناک

درختان راش در جنگل سیاه آلمان، برف سنگین جنگل صحنه ترسناکی به وجود آورده است.

        • تسخیر قلعه فریزر در اسکاتلند توسط روح یک پرنسس

عکس های ترسناک

تصویر بالا خلاقیت عکاس است، شوکه نشوید! تصویر در نوادا عکاسی شده و به‌عنوان یکی از عکس‌های برتر در ژانر وحشت شناخته‌شده است.

عکس های ترسناک

وجود خفاش در هر منطقه‌ای می‌تواند آن را به یکی از ترسناک‌ترین مناطق تبدیل کند. در بخشی از رودخانه اکرت جیمز در ایالت تگزاس خفاش‌های آزادی زندگی می‌کنند که به‌محض تاریک شدن هوا به داخل جنگل هجوم می‌برند تا شامی حسابی بخورند!

عکس های ترسناک

یک پیاده‌روی ساده در جنگل تاراروا ریج در نیوزلند می‌تواند حسابی شمارا بترساند. درخت‌های این جنگل با هر درختی که تاکنون دیده‌اید متفاوت است و ظاهری عجیب دارد.

عکس های ترسناک

تصویر بالا توسط عکاسی در سفر زمستانی به قطب جنوب عکاسی شده است. تصویر خلاقیت عکاس است و هیچ عنصر ماورایی در آن دخیل نیست.

عکس های ترسناک

تصویر بالا در بیابان‌های نامبیا عکاسی شده است. این منطقه یکی از ترسناک‌ترین مناطق نامبیا است که تنها پا گذاشتن در آن عواقب خوشایندی ندارد.

عکس های ترسناک

بازهم تصویری از خفاش‌ها! این خفاش‌ها با دیگر خفاش‌هایی که تاکنون دیده‌اید فرق دارد. تصویر بالا در اوگاندا عکاسی شده است. این خفاش‌ها حامل ویروس مرگباری بانام ماربورگ هستند و هرگونه تماس با آن‌ها برای انسان بسیار خطرناک است.

عکس های ترسناک

تصویر بالا در پارک ملی جاشوا تری در کالیفرنیا عکاسی شده است.

عکس های ترسناک

تصویر بالا مربوط به غاری در مارسی فرانسه است. این غار از سنگ‌آهک تشکیل‌شده و فضای داخلی آن ترسناک است.

عکس های ترسناک

تصویر بالا مربوط به کوه تگزاتنگا در مراکش است. به‌محض ورود به این کوه متوجه حضور میلیون‌ها حشره در هوا می‌شوید.

عکس های ترسناک

تصویر بالا مربوط به غار یخی سویلبرت در نروژ است. کوهنوردی در این غار عجیب و غریب بسیار سخت است.

همچنین بخوانید :

مطالب مشابه را ببینید!