تورنتوی کانادا | دیدنی های شهر تورنتو و جاهای زیبای این شهر

تورنتو شکی از شهرهای بزرگ کشور کانادا است و جاذبه های زیادی برای گردشگران دارد. موزه ها و گالری های هنری جزو این جاذبه ها هستند و مکان های دیدنی بیشتری که گردشگران را ذوق زده می کند.

مکان های دیدنی شهر تورنتو در کانادا

در شهر تورنتو می توانید با قدم زدن در خیابان های قدیمی و خیابان های لاکچری و مدرن خاطرات خوبی تداعی کنید و از سفرتان لذت ببرید. در این شهر جاذبه های تاریخی هم وجود دارد و مکان های دیدنی تورنتو علاوه بر جاذبه های تاریخی شامل جاذبه های طبیعی هم می شود. وجود آسمان خراش ها و برج ها با معماری به روز هم توجه گردشگران را جذب می کند و نقطه ای برای جذب گردشگر است.

تورنتو

جاهای دیدنی و مکان های زیبای شهر تورنتو

تورنتو مرکز برگزاری جشنواره های مختلف هنری و موسیقی می باشد و هنرهای بی نظیری در سالن تئاتر این شهر به نمایش گذاشته می شود که هر سال تعداد زیادی از گردشگران به این نمایشگاه ها می روند و از آن دیدن می کنند.

تورنتو

قصر کازالوما

این قصر زیبا با معماری شگفت انگیزی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. معماری این قصر مربوط به قرون وسطی است و توسط یک فرد کانادایی بنا شده است و از آن استفاده تجاری داشته است، در این کاخ مجموعه ای ارزشمند از 100 اتاق و حمام های مجزا وجود دارد.

تورنتو

آکواریوم ریپلی کانادا

این آکواریوم جاذبه ای مدرن است و یکی از مکان های دیدنی شهر تورنتو است و گونه های مختلف از جانوران آبزی در این آکواریوم وجود دارند این آکواریوم به شکل تونلی بزرگ است فضای آرام و دلنشینی دارد.

حتما ببینید : نگاهی به 5 منظره بسیار زیبا و رویایی در کانادا

تورنتو

های پارک

این پارک یکی از بزرگ ترین فضاهای سبز در تورنتو می باشد و دارای پلی پوشیده از برگ های درختان است و بازدیدکنندگان به رایگان می توانند از امکانات تفریحی این پارک زیبا استفاده کنند. قدم زدن در فضای چشم نواز این پارک می تواند لذت ویژه ای برای شما ایجاد کند.

تورنتو

بازارچه سنت لاورنس

در این بازارچه فروشگاه های مختلفی وجود دارد و می توانید براحتی در آن خریدهای خوب و دلخواه خود را انجام دهید و در این بازارچه کنسرت های زیادی هم برگزار می شود.

تورنتو

مرکز خرید ایتون سنتر

این مرکز خرید یک مرکز تجاری است و اگر قصد دارید تا از جاذبه های مدرن و مکان های دیدنی تورنتو با امکانات مناسب دیدن کنید می توانید این مرکز خرید لوکس و شیک را انتخاب کنید.

تورنتو

برج cn

این برج یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری تورنتو است و ارتفاع 553 متری دارد و با رفتن به بلندترین برج می توانید نمایی زیبا از شهر را مشاهده کنید. دیدن این برج در شب هم لذت خاصی دارد و در اطراف این برج هم می توانید از امکانات تفریحی ویژه مخصوص گردشگران استفاده کنید.

تورنتو

جزایر تورنتو

این جزایر یک کیلومتر از سواحل فاصله دارند و در آن می توانید از امکانات قایق رانی، شنا و دیگر امکانات تفریحی استفده کنید. خانه های ویلایی با معماری زیبا از جاذبه های زیبای این سواحل هستند.

تورنتو

از دیگر جاذبه های تورنتو می توان به تالار هاکی، گالری هنر، باغ وحش و استادیوم اشاره کرد. تورنتو مکان های گردشگری زیادی دارد و سفر به این شهر واقعا لذت بخش است.

مطالب مشابه را ببینید!