درمان آلرژی فصلی به وسیله طب فشاری

درمان آلرژی با طب فشاری

آلرژی و گلو درد می تواند برای فرد مشکلاتی بوجود بیاورد و فعالیت روزمره را سخت کند. با چند حرکت ساده و فشار نقاط خاصی از بدن می توانید به این حساسیت پایان دهید.

با حرکات ساده و طب فشاری آلرژی و گلو درد را درمان کنید

آیا شما از فشاری که در سینوس هایتان به علت آلرژی ها ایجاد میشوند ،رنج می برید؟ باید بدانید که در این مشکل شما تنها نیستید و هزاران نفر از این بیماری رنج می برند و برای رهایی از آن بایستی دوره های درمانی طولانی مدت را دنبال کنند.

گفتنی است آلرژی ها 6 دلیل عمده بیماری های مزمن در ایالات متحده آمریکا هستند که بیشترین آنها آلژی ها ، آسم و ایمونولوژی است .هزینه سالانه بیماری در ایالات متحده به تنهایی حدود 18 میلیارد دلار است.
شایع ترین نوع آلرژی ، آلرژی ورم غشاءمخاطی بینی که باعث عطسه، آبریزش بینی ، گرفتگی بینی و خیس شدن چشم هایتان می شود.
همچنین باعث خارش در بینی، چشم ها و سقف دهان می شود. این می تواند فصلی باشد اما مردم در طول فصل فصل بهار ، تابستان و پاییز به دلیل گرده های درختان موجود در هوا ایجاد شوند. برای افرادی که سالها آلرژی را تجربه می کنند، بدن آنها دارای حساسیت بیشتری نسبت به مواردی مانند برخی عفونت ها، حیوانات و سوسک ها نشان دهند .
درمان آلرژی با طب فشاری

درمان آلرژی  حساسیت های فصلی بدون دارو با طب فشاری

هنگامی که شما نسبت به چیزی آلرژی پیدا میکنید بدن شما به سیستم ایمنی دستور میدهد تا با انتشار پادتن از آنها جلوگیری کند . پادتن ها بدن شمارا در مقابل دشمنان و مهمانان ناخواسته محافظت می کنند .
مردم اکثرا برای رفع این آلرژی ها ز داروها استفاده می کنند . ولی در ادامه ی این مطلب می توانید یک طب مکمل و جایگزین داروها را ببینید و با فشار دادن نقاط زیر می توانید آلرزی های آن نقطه را از بین ببرید. این کار بسیار موثر است و هیچ هزینه ایی ندارد .
درمان آلرژی با طب فشاری

تصویر مربوط به راهنمای طب فشاری درمان آلرژی

آموزش و تعیین نقاط اصلی در طب فشاری برای درمان آلرژی

نقطه A:این نقطه در مرکز پشت گردن میان عضلات قرار دارد که در بیرون ستون فقرات قرار دارد . کاری که در این نقطه انجام میشود :باعث کاهش تورم چشم ، خستگی و سر درد می شود
همچنین بخوانید : معجزه طب سنتی در درمان کم خونی
نقطه B:این نقطه در کنار استخوان سینه قرار دارد . کاری که در این نقطه انجام می شود :آلرژی های مربوط به قفسه سینه ، مشکلات تنفسی ، سرفه ، گلو درد و آسم را از بین می برد.
نقطه C:این نقطه در قسمت بیرونی آرنج قرار دارد . کاری که در این نقطه انجام می شود :آلرژی های مربوط به اختلالات پوستی ، خارش و تب را تسکین می دهد .
نقطه D:این نقطه در فاصله دو انگشتی ناف شکم به سمت بالا قرار دارد . کاری که در این نقطه انجام می شود :آلرژی هایی که می تواند باعث یبوست ، نفخ ،ضعف ، خستگی و بی خوابی شوند را تسکین دهد .
نقطهE:این نقطه در ناحیه بیرونی دست بین انگشت شست و انگشت اشاره قرار دارد . کاری که در این نقطه انجام می شود :سردرد، عطسه، خارش و سایر مسائل رایج آلرژی فصلی را از بین می برد.
نقطه F:این نقطه در عرض چهار انگشت زیر زانو به سمت منطقه بیرونی پا قرار دارد . کاری که در این نقطه انجام می شود :از آلرژی ها جلو گیری می کند و به بدن در از بین بردن آن کمک می کند .
نقطه G:این نقطه در بین دو حفره بینی قرار دارد . کاری که در این نقطه انجام می شود :با هر دو انگشت، دست خود را روی هر طرف فشار دهید تا فشار داخل بینی را تسکین داده و جلوی آلرژی بینی را بگیرید.
نقطه H :این نقطه در بالای ابروی شما قرار دارد.هر دو انگشت شست خود را روی آن قرار دهید و فشار را اعمال کنید تا الرژی پیشانی شما کاهش پیدا کند .
مطالب مشابه را ببینید!