ترفند بستن چمدان سبک و مفید برای رفتن به سفر

روش بستن چمدان

اگر می خواهید چمدان خود را ببندید باید لیست وسایل سفر خود را بنویسید و از روی آن لوازم سفر را جمع کنید تا در سفر چمدان کوچکتر و مفیدتی داشته باشید و برای حمل کردن آن دچار مشکل نشوید.

10 روش برای بستن چمدان خیلی سبک و مفید

اگر می خواهید به سفر بروید و می خواهید که بار شما سبک باشد تا هزینه های امنیتی و هزینه های کمتری را در فرودگاه متحمل شوید، تنها نیستید و ما به شما راه حل ارائه می دهیم. طبق مطالعات و یافته ها، 57 درصد از مسافران بسته بندی های سبک تر و 56 درصد هم تلاش و برنامه ریزی برای این کار را می کنند.

ما از متخصصان در این مورد سوال کرده ایم و 10 روش برای بستن چمدان سبک را به شما می گوییم..

روش بستن چمدان

روش بستن چمدان سبک

در سفر چمدان کوچک تری را برای بستن انتخاب کنید

اگر برای شما مقدور است از ساک دستی، یا یک چمدان کوچک تر استفاده کنید. هر چه چمدان شما بزرگ تر باشد، بیشتر مایل هستید که آن را پر و سنگین کنید.

روش بستن چمدان

چمدان کوچک گزینه بهتری است

برای سفرتان طرح بچینید

هنگامی که برنماه ریزی می کنید برای گذاشتن لباس ها در چمدان، بهتر است دمای مقصد را بدانید. به این ترتیب می توانید برنامه ریزی کنید که دقیقا چه پوششی احتیاج دارید.

روش بستن چمدان

بهترین لباس را بری سفر انتخاب کنید

یک لیست بنویسید و دوباره آن را بخوانید کنید

مواردی که می خواهید در سفر به همراه داشته باشید را لیست کنید و سعی کندی لوازمی را که واقعا ضروری هستند را با خود همراه داشته باشید.

روش بستن چمدان

موارد مورد نیاز را لیست کنید

در بستن چمدان برای سفر لباس های سبک انتخاب کنید

شلوار جین و کفش های تنیس میتوانند چمدان را سنگین کنند.

روش بستن چمدان

لباس های کم وزن انتخاب کنید

انتخاب رنگ های خنثی در بستن چمدان

رنگ های خنثی را در چمدان بگذارید .شلوار و تاپ خنثی انتخاب کنید مخصوصا وقتی به سفرکاری میروید اما لباس های دیگر را رنگی بردارید مثل شال ، کراوت، جواهرات ، کمربند و… تا هر روز لباس خود را تغییر داده و با هم ترکیب کنید.

روش بستن چمدان

نحوه انتخاب لباس برای بستن چمدان سفر

برای رفتن به سفر خیلی چمدان نبندید

گفتن راحت تر از انجام دادن است، اما مهم این است که لباس های مورد علاقه را خانه بگذارید. فقط به خاطر اینکه هتل باشگاه دارد لباس های باشگاه تان را با خود حمل نکنید وقتی حتی درحالت عادی در خانه ورزش نمیکنید.

روش بستن چمدان

چگونگی بستن چمدان مناسب سفر

از لوازم هتل استفاده کنید

بطری های کوچک انتخاب کنید و از لوازم هتل استفاده کنید مثل شامپو، دهانشویه، سشوار که توسط هتل تهیه شده است. اگرچه، داشتن یک کیف آرایشی جداگانه فقط برای مسافرت که شامل بطری های مسافرتی است نگه دارید و مطمئن باشید که رد کردن آن ها از امنیت فرودگاه مشکلی ایجاد نمیکند.

روش بستن چمدان

ترفندهای بستن چمدان در سفر

در سفر لباس هایتان را بشویید

اگر میتوانید لباس ها را در مقصد بشویید تا بتوانید در سفر استفاده چند باره از آن ها بکنید به جای اینکه یک لباس برای هر روز با خود حمل کنید.

روش بستن چمدان

شستن مرتب لباس ها در سفر

اول بیرون از ساک لباس ها را ببینید

ابتدا بیرون از چمدان بارتان را ببندید. به این ترتیب ، وقتی انبوه لباس را ببینید خواهید دید که میتوان آن ها را کاهش داد. اما اگر لباس ها در چمدان هستند و جای اضافی هم وجود دارد میتوانید موارد بیشتری را جای دهید.

روش بستن چمدان

کاهش دادن حجم وسایل در بستن چمدان سفر

چمدان خود را پیش از رفتن به فرودگاه وزن کنید

پیش از خروج از منزل چمدان را وزن کنید و آن را بسنجید با این کار در فرودگاه تعجب نخواهید کرد و یا متحمل هزینه های اضافی فرودگاه نخواهید شد.

روش بستن چمدان

» همچنین بخوانید : 

نکاتی برای از بین بردن استرس سفر و داشتن مسافرتی بدون نگرانی

اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید این نکات را بخوانید

زنان باردار هنگام مسافرت به این نکات توجه کنند

مطالب مشابه را ببینید!