مجله تاپ‌ناز‌

ترفندهایی برای خوش تیپ شدن آقایان چاق

نکات و ترفندهایی برای لاغرتر و خوش تیپ تر شدن آقایان چاق

آقایان چاق باید سعی کنید لباس تنگ نپوشید و به جای آن لباس یا پیراهن هایی را که اندازه شما هستند و تنگ نیستند را به تن کنید. لباس های تنگ می توانند تمام چربی های بدن و چاقی شما را بیشتر نشان دهند.

تی شرت یقه 7 یا پیراهن یقه دار بپوشید

این دو پیراهن باعث می شوند که کسی به زیر چانه شما و گردن شما خیره نشود، به ویژه اگر خط گردن نازکی داشته باشید. بهتر است یقه اسکی هم به تن نکنید زیرا گردن شما را پنهان می کند و توجه ها را به سمت غبغب شما می برد.

 

ترفندهایی برای خوش تیپ شدن آقایان چاق
 سعی گنید بیشتر لباس های تیره رنگ بپوشید زیرا باعث می شوند که شما لاغرتر به نظر برسید. به سراغ لباس های مشکی، سرمه ای و یا هر نوع لباس تیره دیگری بروید. لباس های تیره باعث گمراه شدن مخاطبتان می شود و باعث می شود که تصور کند شما چند کیلویی لاغرتر هستید.

لباس های پارچه ای ضخیم به تن نکنید و همچنین سویشرت های جیب دار، ضخیم و آزاد نیز مناسب نیستند. به سراغ سویشرت های یقه 7 و یا شال های نازک پشمی بروید، لباس هایی که ممکن است به حجم بدنتان اضافه کنند نپوشید.

 

 

ترفندهایی برای خوش تیپ شدن آقایان چاق

 

ژاکت و کت 3 دکمه مناسب است و یا می توانید اصلا به سراغ کت های 1 تا 2 دکمه بروید چرا که شما را درازتر نشان می دهند و باعث می شوند شما قدبلندتر هم به نظر برسید.

انتخاب لباس های با خطوط عمودی و لباس هایی که دارای خطور نازک و یا عمودی هستند نیز بسیار مناسب است. خط های عمودی لباس می توانند باعث شوند که شما قد بلندتر به نظر برسید و لاغرتر نشان داده شوید. لباس هایی که خطوط پهن و افقی دارند را به تن نکنید. این لباس های می توانند شما را بسیار پهن نشان دهند. لباس هایی که دارای طرح های برجسته هستند و جلب توجه می کنند مناسب نیستند.

 

 

ترفندهایی برای خوش تیپ شدن آقایان چاق

 

در جیب هایتان اجسام زیادی قرار ندهید

حمل کردن اجسامی مانند گوشی هوشمند، کیفی پر از پول و چیزهای دیگری که خیلی جا میگیرند در جیب مناسب نیست زیرا باعث جلب توجه می شوند.

 

شلوار فاق کوتاه بپوشید

منظور این است شلواری نپوشید که روی کمرتان بسته می شود و در عوض شلواری را انتخاب کنید که زیر چربی های پهلوی شما بسته شوند. دور شلوار شما باید آنقدر طول داشته باشد که باعث فشرده شدن زیر شکم شما نشود و باعث بیرون افتادن چربی های شکم شما از روی شلوار نشود.

 

ترفندهایی برای خوش تیپ شدن آقایان چاق

همچنین ببینید :
چگونه آقایان در فصل سرد سال خوش تیپ و شیک پوش باشند؟
راه های خوش تیپ تر شدن آقایان
مردان خوش تیپ این اصول را رعایت کنند

مطالب مشابه را ببینید!