سیستم عامل تلویزیون | کدلم سیستم عامل تلویزیون بهتر است؟

سیستم عامل تلویزیون | کدلم سیستم عامل تلویزیون بهتر است؟

امروزه تلویزون ها هوشمند شده اند و سیستم عامل پیشرفته هم دارند و دارای امکانات و تجهیزات مدرن هستند. برندهای معروف مانند سامسونگ، ال جی و سونی در تولید سیستم عامل های پیشرفته و جلب مشتری با هم در رقابت هستند. در حال حضار سیستم عامال های Tizen، WebOS و Android روی کار هستند.

در این مطلب به شما در مورد سیستم عامل تلویزیون می گوییم و می گوییم که هر کدام چه ویژگی هایی دارد و کدام سیستم عامل تلویزیون بهتر است.

بهترین سیستم عامل تلویزیون

تقریبا در تمام خانه ها تلویزیون هوشمند وجود دارد. این مدل های تلویزیون از سال 2013 فراگیر شدند و امکانات و تجهیزات جالبی دارند. بعضی از تلویزیون ها دارای سیستم عامل قوی و بهتری نسبت به بقیه هستند.

در سال ها اخیر که تلویزیون هوشمند به بازار جهانی عرضه شده است امکانات آن روز به روز پیشرفت کرده است. واقعیت این است که اکنون آنقدر تکنولوژی پیشرفت کرده است که وسایل صوتی تصویری هوشمند یکسال پیش در مقابل سیستم عامل های پیشرفته امروز و یک ماه پیش از مد افتاده و پیش پا افتاده به حساب می آیند

امروزه صفحه نمایشی که لذت بیشتری به بیننده هدیه دهد، با سرعت بیشتری به اینترنت متصل شود و دارای تجهیزات کامل و متنوع تر و هوشمندتر باشد پیشرفته از بقیه محسوب می شود.

سه سیستم عامل معروف تلویزیون

ما در این جا به معرفی چند سیستم عامل عالی تلویزیون اشاره می کنیم.

  • سامسونگ دارای سیستم عامل Tizen و کیفیت hd=270 و ۴k=282 برنامه است.
  • ال جی دارای سیستم عامل WebOS و ۴۱۲  است. آخرین نسخه WebOS در حال حاضر WEB OS 3.5 است.
  • سونی دارای سیستم عامل اندروید(Android) می باشد.

در معرفی بهترین سیستم عامل تلویزیون از میان دیگر سیستم عامل های دیگر می توان به سامسونگ Samsung و ال جی lg و سونی sony اشاره کرد که رقابت تنگاتنگی دارند. سیستم عامل ال جی و سامسونگ نسبت به بقیه برند ها در رده بالاتری قرار می گیرند و هوشمندانه تر عمل می کنند. سیستم عامل های این تلویزیون ها دارای  Netflix، BBC iPlayer و یوتیوب هستند.

نا گفته نماند این روز ها تلویزیون SONY OLED A1E در دو سایز ۵۵ و ۶۵ اینچ با سیستم عامل پیشرفته و همه فن حریف در بازار جهانی خودنمایی می کند.

شما کدام سیستم عامل تلویزیون را انتخاب می کنید؟

مطالب مشابه را ببینید!