مجله تاپ‌ناز‌

دختر باکره و غیر باکره را چگونه می توان تشخیص داد؟

دختر باکره و غیر باکره را چگونه می توان تشخیص داد؟

چطور زن باکره و غیر باکره را تشخیص دهیم؟

خیلی از آقایان فکر می کنند که می توانند دختر باکره را براحتی تشخیص دهند که درست نیست. برخی از آقایان به رفتار نامزدشان دقت می کنند و فکر می کنند که می توانند با تشخیص رفتارش بفهمند که آیا دختری باکره است و یا غیر باکره، که این روش ها اصلا درست نیستند.

آیا تشخیص تفاوت بین دختر باکره و غیر باکره امکان پذیر است؟

خیلی از مردان نمی توانند تشخیص دهند که همسرشان باکره است یا خیر. خیلی از مردان فکر می کنند که براحتی می توانند تشخیص دهند که اشتباه است.

اگر مردی بخواهد که بفهمد همسرش ایا باکره است یا غیر باکره، چگونه باید تشخیص دهد؟ شاید نکاتی وجود داشته باشند ولی باید بدانید که این مشخصه ها برای تمامی خانم ها یکسان است و شاید باعث سوء ظن شما شوند.

 

آیا می شود تفاوت بین دختر باکره و غیر باکره را فهمید؟ شاید بتوانید از روی بعضی از رفتارهای دختر، به این مهم پی ببرید. در این نوشتار چند نکته برای راهنمایی به شما معرفی می کنیم.

 

آیا تفاوت فیزیکی بین دختر باکره و غیرباکره وجود دارد؟

زنی که پرده بکارت داشته باشد باکره است و تکه پوستی که واژنش را پوشش می دهد را هنوز از دست نداده است. اما این را بخاطر داشته باشید که خیلی از خانمها بدون اینکه، رابطه جنسی داشته باشند، پرده بکارت خود را در اثر حوادث مختلف از دست می دهند. ورزش کردن، استفاده از تامپون و دیگر دلایل می توانند باعث پاره شدن پرده بکارت دختران جوان شوند. همین طور باید بدانیدف دختری که پرده بکارت سالم دارد، بدین معنا نیست که او هرگز فعالیست جنسی نداشته است، فقط این را نشان می دهد که وی دابطه جنسی دخولی نداشته است.

 

رفتار یک زن باکره با غیر باکره چه تفاوتی دارد؟

در بشتر موارد تفاوتی بین رفتار زن باکره و غیر باکره وجود ندارد. غیر ممکن است که بتوانید از روی نحوه راه رفتن، رفتار، صحبت یا دلبری کردن یک زن باکره بودن و یا نبودن او را تشخیص دهید.با این حال وقتی که یک زن با شما وارد رختخواب می شود ممکن است خیلی خجالت بکشد، بترسد و از انجام این کار نامطمئن باشد، عکس العملش در مورد برهنه شدن جوری باشد که نشان دهد در مقابل هیچ مردی تا بحال برهنه نشده است و یا نیازمند راهنمایی های زیاد توسط شما دارد، که می تواند نشان دهد باکره است.از سویی دیگر برخی زنان وقتی برای اولین بار با هر مردی باشند دقیقا همین رفتار را نشان می دهند، چه بار اولشان باشد چه نباشد. همچنین باید بدانید که برخی از دختران باکره به قدری مشتاق تجربه این هیجان هستند و از قبل خودشان را آماده کرده اند که ممکن است تصور کنید تجربه قبلی داشته اند در حالی که اینطور نیست و هر چه می دانند را در کتاب ها خوانده اند و یا در فیلم ها دیده اند.

 

رابطه جنسی با یک زن باکره و غیر باکره چه تفاوتی دارد؟ 

این مساله کاملا به زن بستگی دارد. یک زن باکره ممکن است واژن خیلی تنگ تری داشته باشد و ممکن است حین اولین دخول کمی درد احساس کند. با این حال بسیاری از زنان اگر به اندازه کافی تحریک نشده و آماده نباشند ممکن است در زمان رابطه جنسی احساس درد کنند حتی اگر چندمین بارشان باشد. یک زن باکره ممکن است برای رابطه جنسی یا لذت دادن به شما تردید داشته باشد ولی این رفتار ممکن است در زنان غیرباکره هم دیده شود. برخی از زنان باکره مدت زمان بیشتری برای صمیمی شدن با شریکشان نیاز دارند، از سوی دیگر زنانی هم که قبلا رابطه ای داشته اند ولی پایان بدی داشته هم اغلب مدت زمان بیشتری برای ایجاد صمیمیت با فرد جدید و انجام رابطه جنسی، زمان می گذارند تا از واقعی بودن احساسات رابطه مطمئن شوند.

 

برخی افراد به دنبال تصاویری هستند تا در تشخیص باکره بودن یا نبودن یک زن به آن ها کمک کند به خصوص ممکن است توجهشان به سمت عکسهایی باشد که نشان می دهند پرده بکارت چیست و بدن زنی که هنوز رابطه نداشته باید به چه شکلی باشد. در نظر داشته باشید که بدن هر زنی با زن دیگر متفاوت است بنابراین چیزی که در عکس ها می بینید در واقعیت مشابهی ندارد و هیچ دلیلی بر باکره بودن یا نبودن شخص مقابلتان نیست.

 

پس چطور می توانید بگویید که یک زن باکره هست یا نیست؟ تفاوت بین یک زن باکره و غیر باکره در چیست؟ تصاویر نمی توانند کمکی به شما بنمایند، پس باید چه کنید؟

 

پاسخ نهایی این است که با خودش صحبت کنید. از او بپرسید باکره است یا خیر و حرفش را بپذیرید. هیچ راهی برای فهمیدن اصل واقعیت وجود ندارد بنابراین باید به گفته خودش اکتفا کنید. و اگر نمی توانید به حرفهایش اعتماد نمایید تصمیم به ادامه رابطه با خودتان است.


» همچنین بخوانید :

داروی ترمیم پرده بکارت دختران

پرده بکارت با پریدن از ارتفاع یا سقوط از ارتفاع پاره می شود؟

“پرده بکارت” باید و نبایدهای ترمیم پرده بکارت

اطلاعاتی کامل از پرده بکارت دختران پارگی خونریزی آسیب خود ارضایی پرده

پرده بکارت خانم ها چیست و روش های حفظ و مراقبت

مطالب مشابه را ببینید!