مجله تاپ‌ناز‌

فیلم لو رفته از قدم زدن سحر قریشی با مهدی طارمی؛ آیا با هم ازدواج کرده اند؟

فیلم لو رفته از قدم زدن سحر قریشی با مهدی طارمی؛ آیا با هم ازدواج کرده اند؟

ایا سحر قریشی با مهدی طارمی ازدواج کرده؟

فیلم لو رفته از قدم زدن سحر قریشی و مهدی طارمی در خارج

اخیرا یک کلیپ در فضای اجتماعی (اینستاگرام) پخش شده است که گفته می شود سحر قریشی و مهدی طارمی دست در دست هم در بازار ساحلی قطر قدم می زنند.

پس از اینکه شایعه دوستی و ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی مطرح شد این بازیگر این ماجرا نه تایید کرد و نه تکذیب کرد. مهدی طارمی فوتبالیست ایرانی هم در پی این شایعات واکنش نشان داده است.

دلیل پخش شدن این خبر، توتیت جنجالی مهدی طارمی در اکانت توئیترش بود که در مورد خانمها توئیتی زد. در جواب او هم مهدی ماهینی پاسخی داد که به صحت این خبر دامن می زند که در نهایت این خبر تکذیب شد ولی با انتشار این کلیپ در رسانه ها با زهم گمانه زنی ها شروع شد.

چهره هایی که در این کلیپ مشاهده می کنید آنچنان واضح نیستند ولی احتمال دارد که مهدی طارمی فوتبالیست ایرانی و سحر قریشی بازیگر زن ایرانی باشند.

 بیوگرافی سحر قریشی بازیگر زن ایرانی

 

بیوگرافی سحر قریشی بازیگر زن ایرانی

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ایران زاده 16 دی سال 1366 در تهران است. او بعد از بازی در نقش یلدا در سریال دلنوازان مشهور شد. او برای اولین بار در فیلم لج و لج بازی ایفادی نقش کرد.

بیوگرافی مهدی طارمی

بیوگرافی مهدی طارمی

مهدی رامی فوتبالیسا ایرانی زاده 27 تیر سال 1371 در شهر بوشهر است. او هم اکنون در باشگاه الغرافه بازی می کند. او دو بار آقای گل لیگ ایران در سال 95 و 96 شده است. او در تیم ایرانجوان بوشهر، شاهین بوشهر و پرسپولیس نیز سابقه حضور دارد.

 

کلیپ مهدی طارمی و سحر قریشی

البته چهره ها در این کلیپ زیاد واضح نیستند

 

 

مطالب مشابه را ببینید!