مجله تاپ‌ناز‌

سریال خوش و بش، خلاصه داستان سریال و عکس های بازیگران سریال خوش و بش

سریال خوش و بش

عکس های سریال خوش و بش

عکس های بازیگران مجموعه خوش و بش و داستان سریال

مجموعه طنز خوش و بش در 52 قسمت 60 دقیقه ای ساخته شده است که هر پنجشنبه و جمعه ساعت هجده و چهل دقیقه از شبکه دوم سیما پخش می شود.

 

بازیگران اصلی این سریال محمد مسلمی، نیما فلاح، سحر ولدبیگی و نگین معتضدی هستند و برای بازیگران مهمان از دانشجویان تئاتر استفاده شده است. موضوع این برنامه در مورد مسائل و مشکلات اجتماعی است.
سریال خوش و بش

مجموعه خوش و بش در ساختاری جدید و در قالب نمایشنامه موضوعی در مورد مشکلات و مسائل اجتماعی مانند ازدواج، طلاق، کلاهبرداری و اعتیاد دارد و این مجموعه به دلیل ساختار جدیدی که دارد بسیار متفاوت است و تا بحال چنین ساختاری در هیچ یک از مجموعه های تلویزیونی دیده نشده است.

 

در این برنامه گروه موسیقی زنده به سرپرستی عبد آتشانی ما را همراهی می کند. هر شب یک قصه داریم و خنده و گریه را در کنار هم گرد آورده ایم همچنین برای این که در موضوعات به درستی ورود کرده، به آن ها پرداخته و به خطا نرویم از کارشناسان مختلفی همچون دکتر محمودی و سایر کارشناسان برای برنامه استفاده می کنیم. همچنین خانواده ها به عنوان تماشاچی در استودیو حضور متفاوتی خواهند داشت.

khoshobesh 1 e1523965261894

عوامل خوش و بش

طراح و کارگردان: محمد مسلمی، تهیه کننده: علیرضا آقایی، نویسنده: فرهاد نقدعلی، مشاور کارگردان و بازیگردان: سعید دولتی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهدی مسلمی، مدیر تولید: امیر فروتن، طراح دکور: شهرام قدیری، طراح گریم ولباس: نوید فرح مرزی، آهنگساز تیتراژ: دکتر محمدرضا چراغعلی و موسیقی متن: عبد آتشانی از دیگر عوامل مجموعه “خوش و بش” هستند.

سریال خوش و بش


همچنین ببینید :

سریال زمرد (وقت جدایی) داستان قسمت آخر سریال و عکس های بازیگران

سریال شرایط خاص؛ عکس بازیگران و داستان سریال شرایط خاص

عکس های بازیگران سریال راه و بیراه و داستان سریال شبکه یک

سریال بازگشت؛ داستان سریال بازگشت و عکس های بازیگران این سریال

سریال کوبار؛ داستان سریال کوبار و عکس بازیگران سریال کوبار

سریال گلشیفته؛ خلاصه داستان مجموعه گلشیفته و عکس بازیگران سریال Golshifteh

سریال همسرایی؛ خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال همسرایی

مطالب مشابه را ببینید!