مجله تاپ‌ناز‌

چه کنم همسرم عاشقم بشه و همیشه عاشق من بمونه؟

چه کنم همسرم عاشقم بشه و همیشه عاشق من بمونه؟

شاید حس کنید که همسر شما مانند قبل عاشق شما نیست و در این موقع باید کاری کنید که رابطه شما قوی تر شود و عشق و محبت به زندگی زناشویی شما برگردد.

چند ترفند برای داشتن همسر عاشق و تقویت رابطه عاشقانه

عاشق کردن افراد به سادگی ممکن نیست زیرا عشق خریدنی نیست و فروختنی هم نیست. برای عاشق کردن همسر نیاز به ایجاد محبت و علاقه واقعی می باشد.

رازهای زیادی برای عاشق نمودن همسر و بالا بردن محبوبیت تان نزد همسر وجود دارد که در این بخش تاپ ناز می خواهیم بعضی از این رازها را به شما بگوییم و به شما یاد بدهیم چور همسر خود را عاشق کنید تا پایه های زندگی زناشویی شما محکم تر شود.

 

روش های عاشق کردن همسر و رومانتیک بودن برای او

 

به همسرتان نگاه کنید

افراد عاشق، در هنگام گفتگو با هم 75 درصد ارتباط چشمی زیادی با هم برقرار می کنند و هنگامی که فرد دیگری میان صحبتشان وارد می شود، اهسته تر روی از هم بر می گردانند.

در صحبت های معمولی، افراد 30 تا 60 درصد از وقت را به نگاه کردن به هم اختصاص می دهند.

 

دادن حس خوب را نباید فراموش کنید

اگر می خواهید همسر شما جذب شما شود، از محسنات همسرتان تعریف کنید زیررا اگر او را نسبت به خودش خوش بین می کنید او به شما هم خوش بین می شود.

وقتی که از همسر خود انتقاد می کنید فقط او را نسبت به خودشان بدبین می کنید و این بدبینی به خود شما برمی گردد و به محبوبیت شما لطمه می زند. او از انتقاد کردن از دیگران، خوشش نمی آید.

برای او بهترین باشید

برای ارتقای جسمی و روحی و اجتماعی باید وقت صرف کنید و به ظاهر خود بیشتر اهمیت دهید. ظاهر زیبا و اراسته جاذبه آفرین و محبوبیت آور است و رسیدگی و توجه درست به پوشش، انضباط و اراستگی را از دید دیگران خواستنی تر می کند.

همچنان که پیامبر اسلام در مورد نظافت و آراستگی توجه ویژه ای داشتند و در هنگام خروج از منزل عطر مخصوص استفاده می کردند، موهای خود را شانه و لباس ها و عمامه اش را منظرم می کرد و سپس خارج می شد. البته زیبایی درونی و آرامش و نظم درونی هم باعث محبوبیت خواهد شد.

همسران باید رازدار هم باشند و عیب ها هم را بپوشانند و اسرار طرف ماقبل را برای هیچ کس حتی پدر و مادر خود بیان نکنند. قرآن می فرماید :«هن لباس لکم» یعنی زن ها باید پوشش مناسب برای عیوب مردان باشند.

سبک بیان احساسی همسرتان را بشناسید

نحوه بیان احساست در خانم ها و مردان کاملا متفاوت است. خانم ها احساسات خود را در قالب واژگان ولی مردها با سکوت بروز می دهند. عدم درک این تفاوت ها باعث نا امیدی و برآورده نشدن انتظارات همسران از هم می شود.

پس باید ببینید چه چیزهایی همسرتان را خوشحال می کند و چه مسائلی پریشانی او را به دنبال دارد.

 

امن باشید

همه افراد دوست دارند در زندگی احساس امنیت کنند و جذب افرادی می شوند که لین حس را به آنها بدهد و شرایط امنی را برای آنها ایجاد کنند تا از نگرانی ها و استرس رهایی پیدا کنند.

اگر می خواهید همسرتان جذب شما شود وقتی که سکوت کرده و در لاک خود فرو رفته است، کنارش بنشینید و در مورد احساست با او صحبت کنید و نشان دهید که می توانید برای او فضای امنی در آینده ایجاد کنید.

 

به آزادی همسرتان احترام بگذارید

اگر می خواهید همسرتان همیشه عاشق شما بماند، او را باید همان طور که هست، دوست داشته باشید و برای تغییر دادن شخصیت او تلاش نکنید. شما با این کار به همسرتان حس آزادی می دهید. پس هیچ وقت او را محدود نکنید زیرا افراد از محدود شدن فراری هستند.

 

به همسرتان حس حمایت بدهید

همه افراد در هنگام سختی به یک حامی و پشتیبان نیاز دارند. داشتن یک پشتیبان در همه موقعیت ها رضایت بخش است و حس خوبی را منتقل می کند. نسبت به همسر خود نباید بی تفاوت باشید و از هیچ کمکی به همسرتان دریغ نکنید و به همسرتان برای کسب انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید.

مطالب مشابه را ببینید!