مجله تاپ‌ناز‌

چه مدل کفشی برای شلوار جین مناسب است؟

بهترین کفش برای شلوار جین

اگر نمی دانید که چه نوع کفشی را باید با شلوار جین ست کنید تا شما را خوش تیپ نشان دهد با ما همراه باشید تا شما راراهنمایی کنیم.

در این مطلب لیستی از انواع کفش را به شما معرفی می کنیم که می توانید با شلوار جین ست کنید. البته به شما می گوییم که کدام کفش ها را هم نباید با شلوار جین بپوشید.

 

انتخاب کفش مناسب شلوار جین مردانه

شاید انتخاب کفش برای پوشیدن با شلوار جین کمی سخت باشد. مدل، رنگ و برش های متفاوتی در شلوار وحود دارد و همچنین سبک های متنوعی از کفش در هر کمد لباسی وجود دارد. به همین دلیل باید لباس و کفش شما با هم هماهنگ باشند که ست کردن آنها کمی گیج کننده است. اما ما در این نوشار اطلاعات کاملی در مورد نحوه ست کردن کفش با شلوار را به شما می گوییم.

شلوار جین یکی از بهترین گزینه ها برای اقایان تنبلی است که حال و حوصله خرید کردن را ندارند زیراخیلی راحت با دیگر لباس ها هماهنگ می شوند. این موضوع یعنی اینکه می توانید در مناسبت های مختلف این شلوار را با کفش های مختلف بپوشید. در ادامه تمام مواردی که لازم است درباره نوع کفشی که با شلوار جین می توانید بپوشید ارائه می شود.

 

چه مدل کفشی برای شلوار جین مناسب است؟

 

استایل مناسب شلوار جین مردانه با کفش رسمی

بیشتر آقایان شلوار جین را با کفش کتانی و یا کفش های غیر رسمی دیگری می پوشند. البته همیشه لازم نیست که با این سبک کفش ها پوشیده شوند. برای داشتن استایلی مدرن و زیبا می توانید کفش های رسمی را هم با شلوار جین به پا کنید البته باید نکاتی را هم رعایت کنید. اگر می خواهید این گونه تیپ کنید باید به این سه نکته مهم توجه داشته باشید تا هماهنگی بین شلوار و کفش شما وجود داشته باشد.

 

شلوار جینی را انتخاب کنید که سبک رسمی تری دارد. شلوار جین های سنگشور و پر از پارگی در تضاد با کفش رسمی شما خواهند بود. حتماً پایین شلوار جینتان را بالا بزنید یا شلوار جین جذب بپوشید، به طوری که شلوار شما روی کفشتان قرار نگیرد چرا که در این صورت فقط نوک کفشتان مشخص خواهد بود و این اصلاً جذاب نیست.

 

از طرف دیگر، می توانید یک مدل کفشی انتخاب کنید که چندان هم رسمی نباشد. به این روش می توانید بین رسمی بودن کفش و غیر رسمی بودن شلوار جین تعادل ایجاد کنید، و در نتیجه استایلی کاملاً هماهنگ داشته باشید.

بقیه پوششتان را به همین روش متعادل کنید. می توانید کاپشن، کت و یا پیراهن بدون کراوات و با دکمه های باز را با یک جفت کفش رسمی بپوشید تا احساس راحتی بیشتری در استایلتان به وجود بیاید.

 

بنابراین، یک شلوار جین به همراه کفش رسمی و مردانه ای که خیلی رسمی نباشد در کنار یک کت اسپرت شیک می تواند ظاهری فوق العاده برایتان به ارمغان بیاورد. باز هم تاکید می کنیم که کت اسپرت را با کت تک اشتباه نگیرید. این دو گزینه هایی جداگانه هستند. اگر دوست دارید تفاوت دو مدل کت اسپرت و کت تک را بدانید مطلب راهنمای خرید کت اسپرت مردانه و تفاوت آن با کت تک را بخوانید.

 

کفش رسمی عسلی رنگ شما با دیگر تنالیته های رنگی مشابه خودش ترکیبی عالی می شود. بنابراین، کت کرمی، شتری و بژ و شلوار جین را انتخاب کنید.

 

کفش رسمی مشکی راحت ترین گزینه انتخابی مردان در سراسر جهان است. این کفش هماهنگی خوبی با هر رنگ از شلوار جین دارد. شلوار جین شما می تواند مشکی، آبی روشن، آبی تیره، خاکستری و حتی سفید باشد.

 

کفش رسمی قهوه ای را هرگز با شلوار مشکی نپوشید، این ترکیب رنگ تنها در صورتی مورد قبول است که بخواهید استایلی راحت و غیررسمی داشته باشید. بهترین گزینه کالج های قهوه ای هستند، خصوصاً هنگامی که با جوراب های پشمی خاکستری سِت شده و در زمستان پوشیده شوند. این استایل ترکیبی فوق العاده از استایل کلاسیک، مدرن و به روز است.

 

چه مدل کفشی برای شلوار جین مناسب است؟

 

ترکیب رنگ درست شلوار جین و کفش

از آنجاییکه تمرکز اصلی این راهنما اطلاع رسانی درباره کفش هایی است که می توانید با شلوار جین آبی بپوشید (علت آن هم این است که شلوار جین آبی پرطرفدارترین نوع شلوار جین است)، در ادامه ترکیب های مختلف کفش و شلوار جین به رنگ های مختلف آبی ارائه می شود.

 

جین های آبی معروف ترین رنگ برای شلوارهای جین هستند که انعطاف پذیری کاملی با لباس های مختلف دارند. هیچ رنگی با شلوار جین آبی به نظر بد نخواهد بود، هرچند بهتر است این را در نظر داشته باشید که بهتر است از تنالیته های رنگی مشابه استفاده کنید تا از تضادهای رنگی شدید در استایلتان خودداری کرده باشید. شلوارهای جین آبی کمرنگ برای فصول بهار و تابستان بهترین انتخاب هستند. شلوار جین آبی روشن را با رنگ سفید بپوشید تا حس تازگی را به استایل خود بیافزایید.

 

شلوارهای جین آبی روشن برای تابستان و خصوصاً تعطیلات مناسب هستند. زیرا شلوارهای آبی روشن کمتر از شلوارهای آبی تیره گرما را جذب می کنند و به همین دلیل برای گرمای کلافه کننده تابستان مناسب تر هستند. یک ایده عالی برای تعطیلات، شلوارهای جین آبی روشن با یک پیراهن رنگی و یک جفت صندل یا یک کفش کتانی سفید است. شلوارهای جین آبی تیره هم با یک تیشرت و یا بلوز سفید و ساده ترکیبی مناسب خواهد بود.

 

متخصصان دنیای مد و لباس قوانینی کلی را برای پوشش ارائه می کنند که بخشی از این قوانین در میان مردم مرسوم شده و ناخودآگاه رعایت می شوند. از جمله این قوانین عدم پوشیدن رنگ قهوه ای با مشکی به خاطر تیرگی زیاد و یا خودداری از پوشیدن رنگ آبی با سبز است. این رنگ ها ترکیباتی هستند که هرگز نباید با هم پوشیده شوند. بنابراین، اگر نمی دانید کدام رنگ ها را با هم بپوشید تا از این قونین پیروی کرده باشید، ما در این راهنما تمام ترکیبات رنگی مربوطه که باید بدانید را متذکر خواهیم شد.

 

برخلاف آنچه در بالا گفته شد، رنگ مشکی و قهوه ای می توانند با هم پوشیده شوند، اما نه در استایل رسمی. اگر برای یک ملاقات غیر رسمی یا یک مناسبت معمولی بیرون می روید، در کمال راحتی می توانید این دو رنگ را با هم بپوشید و نگران نباشید. این قانون بیشتر برای لباس های رسمی صدق می کند.

 

شلوارهای جین آبی به همراه یک جفت کفش آکسفورد یا کالج رنگی برای فصل تابستان فوق العاده به نظر می رسد. با این استایل می توانید مطمئن باشید که ظاهرتان کاملاً تابستانی و راحت خواهد بود. شلوار جین سفید را با یک جفت کفش آکسفورد بپوشید تا ترکیب خوبی در کنار پوست برنزه شما بعد از یک تعطیلات عالی باشد. اگر پوشیدن شلوار جین سفید را دوست دارید اما نمی دانید اصول استفاده از این رنگ از شلوار جین چه هستند مطلب راهنمای خرید شلوار جین مردانه سفید را از دست ندهید.

 

چه مدل کفشی برای شلوار جین مناسب است؟

 

رنگ کفش مناسب شلوار جین آبی

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، شلوارهای جین آبی کاملاً انعطاف پذیر هستند. باید بدانید که شلوار جین آبی یکی از قدیمی ترین شلوارهای انتخابی است و همچنین رنگ آبی برای شلوار جین یکی از محبوب ترین رنگ ها است. شلوارهای جین آبی را ژاکوب دبلیو.دیویس در سال ۱۸۷۱ با همکاری کمپانی (with Levi Strauss & Co) به وجود آورد. این شرکت جایی است که جین لیوایز (Levi’s ) را به دنیا معرفی کرده است. لیوایز برند نمادین شلوار جین است. در ادامه کفش هایی که در هماهنگی کامل با شلوار جین آبی هستند را معرفی می کنیم.

 

با شلوار جین آبی هر کفشی را می توانید بپوشید و هماهنگی کلی استایل شما به دیگر لباس هایی که پوشیده اید بستگی دارد. بعضی می گویند که رنگ مشکی با رنگ پریدگی بعضی از شلوارهای جین آبی یا سفید اصلاً هماهنگ نیست. البته اگر بتوانید بعضی از لباس هایتان را مشکی انتخاب کنید این عدم تطابق ار بین خواهد رفت؛ مثلا یک کفش رسمی مردانه مشکی بپوشید. استفاده از کفش رسمی قهوه ای برای اینکه استایلتان را کمی مدرن تر جلوه بدهید انتخاب هوشمندانه ای خواهد بود.

 

به طور کلی، کفش های سفید و رنگ های روشن به سرعت کثیف می شوند. به همین دلیل هم اگر از جمله افرادی هستید که نمی توانید به خوبی کفش هایتان را تمیز نگه دارید از خرید آن ها خودداری کنید؛ اما اگر با این وجود علاقه به خرید این رنگ کفش دارید، بهتر است قبل از خرید کفش برای خرید محصولات مراقبت از کفش اقدام کنید.

 

وقتی شلوار جین آبی می پوشید حتماً استایلی روزمره و زیبا برای خود خلق کنید. استایلی که راحت، شاد و پرانرژی باشد. شلوار جین آبی با کفش کالج ظاهری زیبا برای تابستان به وجود می آورد، خصوصاً اگر کمی پایین شلوارتان را تا بزنید. با این کار استایلتان را راحتتر و به روزتر نشان می دهید.

 

چه مدل کفشی برای شلوار جین مناسب است؟

 

با شلوارهای جین ساده یا خام چه کفشی بپوشیم؟

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که شلوار جین ساده یا خام به چه شلوارهای گفته می شود؟ شلوارهای جین ساده یا خام، شلوارهایی هستند که تحت هیچ فرآیند سنگ شور یا ساییدگی قرار نگرفته اند. به اینگونه شلوارهای جین شسته نشده یا خشکشویی نشده نیز گفته می شود.

 

از آنجایی که این شلوارها مستقیم از دستگاه بافندگی بدون هیچ فرآیند دیگری به قسمت برش می روند، رنگ آبی تیره ای دارند. برای هرچه بهتر نشان دادن رنگ آبی این شلوارها بهتر است کفش با رنگ های متضاد مانند سفید یا طیف رنگی مکمل مانند صورتی یا نارنجی بپوشید. پوشیدن کفشی در گستره طیف آبی نیز به بیشتر جلوه دادن رنگ آبی شلوار جین کمک می کند.

 

پوشیدن کفش های براق هم می تواند زیبایی منحصر به فردی ایجاد کند، مخصوصاً برای افرادی که می خواهند در میان هر جمعی بدرخشند.

 

شلوارهای جین جذب این روزها برای خانم ها و آقایان یک مد روز تلقی می شود. از این شلوارهای می توانید برای استایل روزانه یا رسمی خود استفاده کنید. کفش های کتانی بهترین همراه برای این سبک از شلوارها به نظر می رسند.

 

چه مدل کفشی برای شلوار جین مناسب است؟

 

با شلوارهای جین رنگ روشن چه نوع کفشی بپوشیم؟

اگر برای پوشیدن کفش با شلوار جین رنگ روشنتان گیج شده اید، ما پیشنهاد می کنیم در فصول بهار و تابستان از کفش هایی به رنگ سفید، کرمی، عسلی و آبی استفاده کنید. این تنالیته های رنگ را می توانید در صندل ها، کالج ها و حتی در کفش های مردانه رسمی بیابید. کتانی های پارچه ای نیز گزینه مناسبی برای پوشیدن با شلوارهای جین رنگ روشن هستند و به دلیل سبکی و خنکی برای فصل های گرم سال مناسب تر هستند.

 

به طور کلی:

اگر کفش های رسمی می پوشید بهتر از از شلوارهای جین جذب استفاده کنید، در غیر این صورت استایلتان کاملا نامناسب خواهد شد.

شلوار جین و کفش کتانی در کنار هم فوق العاده هستند؛ برای جلوه بخشیدن به این استایل کتانی سفید بپوشید.

اگر نیم بوت می پوشید سعی کنید شلوارتان را تا بالای آن تا بزنید تا بتوانید شلوار جین و نیم بوتتان را همزمان به نمایش بگذارید.

 

کالج ها، استایلی شیک در کنار شلوار جین برایتان به ارمغان می آورند. این سبک از کفش برای مراسم رسمی و اداری نیز مناسب هستند.

بر اساس آنچه در این راهنما دیدید و خواندید، کفش های انتخابی شما برای پوشیدن با شلوار جین از تنوع وسیعی برخوردار است. مهم است بدانید که کفش ها مکمل های اصلی شلوار جین هستند. پس این بار که خواستید کفشی را برای همراهی شلوار جینتان انتخاب کنید از این راهنمای کوچک به عنوان منبعی مطمئن استفاده کنید.

مطالب مشابه را ببینید!