شغل قبلی بازیگران هالیوود چه بوده؟+عکس

آنها هم روزی مثل بسیاری از ما، زندگی ساده و شغل هایی معمولی یا حتی بسیار پیش پا افتاده داشته اند، اما برای تحقق رویاها و آرزوهای شان دست از تلاش نکشیدند و ستاره شده اند.

کسب و کار: گاهی اوقات آنچنان در هیاهو و زرق و برق زندگی ستاره ها و سوپراستارها محو می شویم که فراموش می کنیم آنها هم روزی مثل بسیاری از ما، زندگی ساده و شغل هایی معمولی یا حتی بسیار پیش پا افتاده داشته اند، اما برای تحقق رویاها و آرزوهای شان دست از تلاش نکشیدند و ستاره شده اند.

متن زیر رونوشت می شود به همه نوجوان ها و جوان های پرآرزویی که می خواهند راه صد ساله را یک شبه طی کرده و از همان اول یک شغل دندان شکنِ پول سازِ دهن پرکن داشته باشند.

سیلور استالونه

سیلوستر استالونه
اگر سیلوستر استالونه را نشناسید حتما اسم «راکی» یا «رمبو» به گوش تان خورده است. آیا می دانستید آقای بازیگر پیش از اینکه سوپر استار و شخصیت رویایی پسربچه ها شود، در باغ وحش «سنترال پارک» نیویورک کار می کرده و وظیفه اش تمیز کردن قفس شیرها بوده است!؟

ووپی گلدبرگ

ووپی گلدبرگ
هیچ فکرش را می کردید بانوی کمدین 54 ساله هالیوودی و برنده جایزه اسکار به خاطر فیلم «روح» که حداقل پنج بار از همین تلویزیون خودمان پخش شده، زمانی در «غسالخانه» کار می کرده!؟ وظیفه او آراستن مو و لباس متوفیان قبل از قرار گرفتن در تابوت بوده است. جالب است بدانید او وقتی جوان تر بوده شغل های متفاوت دیگری را نیز تجربه کرده است؛ مثلا وی مدتی کارگر ساختمانی و آجرچین هم بوده است!

اورلاندو بلوم

اورلاندو بلوم
«ارباب حلقه ها» را دیده اید؟ کاراکتر «لگولاس»، یکی از یاران اصلی حلقه را به خاطر می آورید؟ شخصیت «پاریس» فیلم «تروآ» را چطور؟ «دزدان دریایی کارائیب» و «ویل ترنر» – پسرک داستان ساز- را چطور؟!

حتی اگر هیچ کدام از این فیلم ها را ندیده باشید حتما متوجه شده اید که با یک بازیگر جوان، اما پیشتاز انگلیسی مواجهیم. اورلاندو بلوم وقتی 16 ساله بوده در یک شکارگاه کار می کرده و برای کبوترها دام پهن می کرده است.

 

هیوجکمن

 

هیوجکمن
آقای بازیگر استرالیایی و بازیگر فیلم های هالیوودی مشهوری چون «استرالیا» و سه گانه «مردان ایکس» و کلی فیلم دیگر قبل از اینکه ستاره شود تنها یک دلقک ساده بوده است. او برای هر اجرا 50 دلار می گرفته و به گواه اطرافیان و طبق گفته خودش دلقک بسیار بدی بوده است!

او در یک مصاحبه گفته بود من سه سال از زندگی ام را از این طریق گذراندم. یادم است در یک مهمانی دختر بچه شش ساله ای لباس مادرش را کشید و گفت: «این دلقک خیلی افتضاح است، او هیچ کار بامزه ای بلد نیست.» جکمن از این خاطره با خنده یاد می کند و می گوید او راست می گفت.

برد پیت

برد پیت
برد پیت روزی روزگاری مرغ بوده! باور کنید. او لباس عروسکی مرغ می پوشیده و جلوی یک رستوران ادا درمی آورده و بروشور دست مردم می داده تا آنها را به هر طریقی که شده جذب رستوران کند. بعدا که دیده این کارها برای او نان و آب نمی شود، راننده لیموزین آدم های معروف شده و ناگهان … ستاره متولد می شود!

همه چشم ها را به خود خیره می کند. لباس پوشیدن و حرکاتش الگوی پسربچه ها می شود، صاحب چندین بچه می شود … و خودتان باقی قصه را می دانید. او واقعا مسیر طولانی و پر فراز و نشیبی طی کرده است، نه؟

وارن بیتی

وارن بیتی
بازیگر کلاسیک و کارکشته سینما که خیلی از ما او را با فیلم «بانی و کلاید» به خاطر می آوریم حرفه اش را از سن 17 سالگی در تئاتر ملی واشنگتن آغاز کرده است.

البته اگر دقیق تر بخواهید او کارش را از راهروهای تئاتر ملی واشنگتن شروع کرده. بله. او شب ها گشت می زده تا موش هایی که در راهروها تردد می کرده اند را شکار کند! حالا اینکه چطور از آنجا به اینجا رسیده ما هم نمی دانیم.

میک جَگِر

میک جَگِر
دارنده لقب افتخاری «Sir» و برنده جایزه های گلدن گلوب و گرَمی؛ خواننده، ترانه سرا، تهیه کننده موسیقی و فیلم و بازیگر انگلیسی که بیشتر شهرتش را در جایگاه خواننده گروه «رولینگ استونز» کسب کرده است، زمانی در یک بیمارستان روانی در لندن باربر بوده و هفته ای 90 شیلینگ دستمزد می گرفته است.

این مبلغ به حساب سال 1961، یعنی همان موقع ها که او در کالج لندن درس اقتصاد می خوانده و به این شغل هم مشغول بوده می شود حدود 52 دلار./مهرپرس

مطالب مشابه را ببینید!