مجله تاپ‌ناز‌

کدام ویژگیهای صورت باعث جذابیت می شوند؟

شاید برای شما جالب باشد که بدنید کدام ویژگی های صورت می توانند باعث جذابیت چهره زنان و مردان شوند. به عنوان مثال چال گونه برای خانم ها و ته ریش برای آقایان می تواند جذاب باشد.

این خصوصیات صورت باعث جذابیت چهره میشوند

گاهی تشخیص اینکه بدانیم چه چیزی در چهره یک نفر باعث جذابیت او شده است کمی سخت است. مثلا طرز خنده، مدل مو و … در چهره هر فرد می تواند یکی از ویژگیهای خاص او باشد که باعث جذابیت چهره اش شده است. در این مطلب به این ویژگیها اشاره می کنیم.

کدام ویژگیهای صورت باعث جذابیت می شوند؟

ویژگی هایی که باعث جذابیت چهره میشوند

عدم تقارن

خیلی از چهره ها متقارن نیستند و جالب است که بدانید همین عدم تقارن می تواند در چهره باعث جذابیت شود. مثلا خندیدن کج یک هنرمند برای خیلی ها می تواند بسیار جذاب باشد در حالی که خنده های کج در واقع شاید جذابیتی نداشته باشند.

جا افتاده بودن چهره

طبق نتایج معلوم شده که چهره جا افتاده مردان برای خیلی از خانم ها جذابیت دارد، یعنی خانم ها نسبت به آقایان جا افتاده روی خوش تری نشان می دهند. جرج کلونی یک مرد هالیوودی میانسال است که به دلیل داشتن چهره ای جا افتاده حسابی بین خانم ها جلب توجه می کند.

چال گونه

چال گونه هم یکی از نشانه های جذابیت در چهره است که بیشتر افراد آن را ندارند. خانم ها و آقایانی که چال گونه دارند بسیار جذاب به نظر می رسند. شاید عجیب باشد که بعضی از افراد برای زیباتر شدن عمل زیبایی چال گونه انجانم میدهند.

ته ریش آقایان

برخی از آقایان همیشه ریش خود را شش تیغه می کنند و برخی هم ته ریش می گذارند و بعضی دیگر هم ریش بلند را دوست دارند. اما ته ریش می تواند برای 90 درصد از خانم ها بسیار جذاب باشد و این یکی از ویژگیهای جذابیت در چهره آقایان است.

» همچنین بخوانید :

6 راه ساده برای جذاب شدن چهره

هفت نکته برای افزایش جذابیت ظاهری با لباس

مطالب مشابه را ببینید!