مجله تاپ‌ناز‌

کدام زنان پسرزا هستند و چرا پسر به دنیا می آورند؟

دلیل پسرزا بودن و یا دخترزا بودن بعضی از زنان چیست؟ آیا این مسئله واقعیت دارد؟ آیا سیستم بدنی و مراقبت های قبل از بارداری در تعیین جنسیت می توانند موثر باشند؟ بدن کدام زنان شانس بیشتری برای حاملگی پسر دارد؟

تعیین جنسیت و راز زنان پسرزا

مواد غذایی که میل می کنید می توانند در تعیین جنسیت جنین نقش قابل توجهی داشته باشند تا حدی که متخصصان طب سنتی و طب مدرن توصیه های غذایی خاصی برای پسردار شدن و یا دختردار شدن دارند. دیدگاه های زیادی در مورد پسر شدن جنین وجود دارد اما نقطه اشتراک زنان پسرزا، تغذیه آنها است که در این بخش بررسی می کنیم.

زنان پسرزا

تاثیر رژیم غذایی بر پسردار شدن

طب سنتی چه توصیه هایی برای پسردار شدن دارد؟

نکته اول برای پسرشدن جنین

متخصصان در مورد زنان پسرزا به این نتیجه رسیده اند که تعیین جنسیت جنین بستگی به نوع بقاح و ترکیب گامت جنسی x زن با گامت جنسی x یا y مرد شامل دو نوع xx دختر و xy پسر دارد. برای تتغیین جنسیت باید شرایطی فراهم شود که بتوان بقاح را تحت تاثیر قرار داد.

زنان پسرزا

برنامه غذایی برای پسردار شدن

نکته دوم برای پسرشدن جنین

یکی از عوامل مهمی که می تواند در تعیین جنسیت تاثیر زیادی داشته باشد، نوع تغذیه مادر است. خانم هایی که تغذیه بهتر و کامل تری دارند امکان پسردار شدن در آنها بیشتر از دیگر زنان است.

رژیم غذایی تعیین جنسیت و زنان پسرزا

طبق مطالعات معلوم شده است که تذیه حدود 75 تا 80 درصد در تعیین جنسیت تاثیر دارد و خانم هایی که قصد بارداری دارند باید از ماه دوم قبل از بارداری رژیم غذایی خاص را شروع کنند.رژیم غذایی باعث تغییر یونی محیط درونی و محیط رحم و تغییر تمایل غشای اووال به اسپرم با محتوای جنسی خاص می شود.

زنان پسرزا

خوراکی هایی که زنان پسرزا می خورند

بر اساس دیدگاه طب قدیم خوردن بعضی از غذاها مانند خرماف کاهو، توت فرنگی، زعفران، هل و … در هنگام باردار شدن باعث پسردار شدن و مصرف ماست ترش و تخم مرغ می تواند منجر به دختردار شدن شود.تغذیه نقش موثری در تعیین جنسیت دارند زیرا می توانند Ph رحم را تغییر دهند. مواد غذایی که حاوی منیزیم و کسیم هشتند Ph رحم را کاهش می دهند و احتمال تولد نوزاد پسر را کاهش می دهند.

 

زنان پسرزا

 مواد غذایی توصیه شده برای پسر شدن جنین

مواد غذایی حاوی پتاسیم و سدیم باعث افزایش پی خاش رحم می شوند و نقش زیادی در تولد نوزاد پسر دارند. استفاده از رژیم غذایی تا حدد زیادی به هر منطقه بستگی دارد اما هدف تغییر تعادل بین یونهای سدیم، پتاسیم، منیزیم و کلسیم می باشد.

» همچنین بخوانید :

تعیین جنیست جنین با جدول چینی

روش تعیین جنسیت جنین، می خواهم فرزندم دختر شود

نحوه تشخیص جنسیت از ظاهر مادر باردار

سونوگرافی برای تعیین جنسیت جنین

مطالب مشابه را ببینید!