مجله تاپ‌ناز‌

دکوراسیون سفید و بی روح با این روش ها زیباتر کنید + تصاویر

دکوراسیون سفید زیبا است ولی می تواند باعث شود که فضای منزل شما سرد و کسل کننده شود ولی می توانید با روش هایی این رنگ سفید را جذاب تر کنید و از شر دکوراسیون بی روح خلاص شوید.

چطور دکوراسیون سفید بی روح را گرم نشان دهیم؟

دکوراسیون رنگ سفید در منازل ایرانی به فور دیده می شود اما اگر رنگ های دیگر به همراه سفید نباشند باعث می شود که دکوراسیون منزل شما خیلی بی روح شود. برای جان بخشیدن به دکوراسیون منزل روش هایی ساده وجود دارد که در این بخش تاپ ناز آنها را بررسی می کنیم.

دکوراسیون سفید و بی روح با این روش ها زیباتر کنید

دکوراسیون به رنگ سفید در منزل

  • نخستین و ساده ترین کاری که شما می توانید برای زیباتر شدن دکوراسیون سفید رنگ انجام دهید این است که جزئیاتی رنگی را با رنگ سفید همراه کنید مانند کوسن، دکوری های رنگی، مجسمه های زیبا، تابلو و …
  • کتاب یک گزینه مهم استکه با چیدن کتاب های رنگارنگ و مختلف در کتابخانه منزل است و می تواند به فضای منزل یک جلوه زیبا ببخشد. کتاب های مختلف رنی را با سبک خاص بچینید تا دکوراسیون شما متفاوت شود.

دکوراسیون سفید و بی روح با این روش ها زیباتر کنید

چند ترفند ساده برای جان بخشیدن به چیدمان سفید رنگ منزل

  • یکی از گزینه های خوب رنگ کردن دیوارهای منزل است که باعث جان بخشیدن به دکوراسیون سفید رنگ می شود و هزینه کمی هم دارد و می تواند منزل شما را از بی روح بودن نجات بدهد.
  • پرده های رنگی هم می توانید جایگزین پرده های سفید رنگ کنید، می توانید رنگ پرده پذیرایی را با فرش ست کنید مثلا اگر رنگ فرش شما سرمه ای است از پرده ابی استفاده کنید.

» همچنین ببینید : روش تزیین دیواری های بی روح و سفید در منزل

دکوراسیون سفید و بی روح با این روش ها زیباتر کنید

انتخاب پرده زیبا برای دکوراسیون سفید رنگ

  • گیاهان و گل های زیبا هم مناسب هستند و باعث می شوند که منزل شما جان بگیرد و دکوراسیون شما شیک تر به نظر برسد فقط شما باید گل و گیاه مناسب را انتخاب کنید و به خوبی از انها نگهداری نمایید.

» همچنین بخوانید :

تصاویر دکوراسیون آشپزخانه با کابینت های سفید

مدل دکوراسیون سفید و سیاه

مطالب مشابه را ببینید!