بازیگر سریال خروس آنالیزور کی روش شد

بازیگر سریال خروس آنالیزور کی روش شد

بازیگر سریال خروس آنالیزور کی روش شد

آتش زمزم در گفتگو با «تماشا» می گوید: «قرار است به بهانه جام جهانی 2014 کشور برزیل را معرفی کنیم. فیلمبرداری ما به دو بخش تقسیم می شود؛ قبل از سفر به برزیل و قبل از جام جهانی و بعد از سفر به برزیل و در حین جام جهانی. تیموری در آنجا به بهانه فوتبال با سنن و آداب زندنگی برزیلی ها آشنا می شود. او در این داستان مثلا مشاور کارلوس کی روش است و با این درام پیش می رویم.»

آنطور که آتش زمزم می گوید او به عنوان آنالیزور و کاپیتان تیم عازم برزیل می شود تا شرایط حضور تیم ملی را در این کشور مورد ارزیابی قرار دهد. او در این مسیر با بازیکنانی مثل پله و رونالدو و دیگر اسطوره های برزیلی هم ملاقات می کند. آتش زمزم اضافه می کند: «با سفارت برزیلیا در حال تعامل هستیم و آنها شرایط را برای ملاقات ما با این اسطوره ها دارند فراهم می کنند و به ما قول مساعد دادند. ما دوست نداریم که این ملاقات شکل تصنعی داشته باشد و دوست داریم مثلا یک صبحانه با پله بخوریم و همه چیز در عین واقعیت رخ بدهد تا رئالیته کار حفظ شود.»

یوسف تیموری قرار است در این مستند داستانی با بازیکنان ایرانی جام جهانی 98 هم برخورد کند و گپ و گفتی متفاوت با آنها خواهد داشت. 80 درصد این مستند در برزیل ضبط خواهد شد و 20 درصد باقی مانده در ایران جلوی دوربین می رود. این کارگردان درباره نحوه گفتگوی تیموری با خارجی ها به «تماشا» می گوید: «خب از آنجایی که همسر آقای تیموری خارجی هستند خیلی خوب بلدند با دیگران ارتباط برقرار کنند. من با ایشان یک سفر دبی رفته بودم و دیدم که خیلی خوب با زبان انگلیسی و ایما و اشاره با همه ارتباط برقرار می کند.»

بد نیست اضافه شود که سازندگان این مستند طنز قصد دارند 20 مرداد عازم برزیل شوند. قسمت اول آن نیز اواخر امسال یا فروردین سال آینده وارد شبکه نمایش خانگی می شود. این مستند قسمت دوم هم خواهد داشت که همزمان با آغاز جام جهانی فوتبال در سال آینده در برزیل تصویربرداری خواهد شد و پس از پایان برگزاری این رقابت ها توزیع می شود./شبکه ایران

 

نوشته های مشابه