همسر مدام فیلم پورن تماشا می کند، با او چه کنم؟

تماشای فیلم پورن

این خیلی ناراحت کننده است که متوجه شوید همسر شما عادت کرده است که فیلم های پورن و سکسی تماشا کنید. البته برای مردان این کار غیرعادی نیست زیرا ذاتا با محرک های بصری برانگیخته می شوند و ممکن است همسر شما از سالهای نوجوانی این کار را شروع کرده باشد و به مرور زمان به این کار عادت کرده باشد.

بیشتر اوقات نگرانی بابت این کار وجود نداردف ولی وقتی همسر شما بیش از حد این فیلم ها را تماشا کند می تواند زنگ خطری برای رابطه زناشویی شما باشد.

چه هنگامی تماشای پورن می تواند مشکل ساز شود؟

 • وقتی همسر شما تماشای فیلم پورن را به سکس ترجیح دهد.
 • اگر استفاده از فیلم پورن باعث اختلال در مسئولیت های روزمره زندگی شود.
 • اگر همسر شما بدون دیدنن فیلم سوپر تحریک نشود.
 • اگر همسر شما به صورت مخفیانه و درزدکی فیلم پورن تماشا می کند.
 • اگر هسمر شما دوست ندارد که در مورد تماشای فیلم پورن با شما صحبت کند.
 • پورنوگرافی که او تماشا می کند حاوی صحنه های خشونت آمیز و یا موضوعات غیر قانونی مانند رابطه جنسی با کودک باشد.
 • باید کیفیت رابطه خود را بررسی کنید. آیا ارتباط عاطفی خوبی با همسر خود دارد؟ آیا جنسبه جنسی رابطه شما سالم است؟ همسر شما افسرده است؟ آیا از مواد مخدر و الکل استفاده می کند؟

اگر حس می کنید که واقعا فیلم پورن باعث ایجاد مشکل در زندگی زناشویی شما شده است باید به همسر خود اولتیماتوم بدهید (مثلا: «یا من یا پورن!»)، پس رابطه تان اشکارا تحت تاثیر منفی از پورنوگرافی است. اگر همسر شما پورنوگرافی را نسبت به شما ترجیح می دهد، پس باید با این واقعیت روبرو شوید که او ممکن است قصد تغییر رفتارش را ندارد.

در چنین شرایطی زن باید اعمال قدرت کند و مرد هم قول دهد که دیگر فیلم سکسی تماشا نمی کند. بعضی از مرردها واقعا این کرا را انجام می دهد، اما عده ای دیگر نمی توانند پایبند قول خود بمانند و این عادت بد را ادامه می دهند و در خفا از فیلم پورنو استفاده می کنند، البته احساس بدی هم در مورد این کار خود دارند و همیشه امیدوارند که دستشان رو نشود. این دروغ ها و پنهان کاری ها را ممکن است ادامه دهند که باعث ایجاد اثرات مخرب در رابطه می شود.

همچنین بخوانید : پسر 9 ساله من فیلم مبتذل می بیند با او چه کنم؟!

تماشای فیلم پورن, همسرم فیلم پورن تماشا می کند

اگر فیلم پورن باعث آسیب به زندگی شود چه باید کرد؟

 • سعی ککنید با هم صحبت کنید و احساست خود را در میان بگذارید. ممکن است بهتر باشد از مشاور کمک بگیرید، مخصولا اگر تلاش های گذشته شما به جایی نرسیده است.
 • این را بپذیرید که اگر همسرتان با وجود اینکه می داند عادت نادرست او می تواند پایان دهنده زندگی زناشویی شما باشد اما باز هم به رفتارش ادامه می دهد، پس هرگز تغییر نمی کند و عادت و تمایلش به استفاده از پورنوگرافی قوی تر از آن است که امیدی به او داشته باشید. در واقع او حفظ این عادت را به حفظ زندگی زندگی مشترک ترجیح می دهد.
 • حتما از مشاور کمک بگیرید. ممکن است مشکلات دیگری در رابطه و زندگی شما وجود داشته باشد که عامل استفاده‌ی همسرتان از پورنوگرافی باشد و مجبورش کند در این مورد به شما دروغ بگوید. پس در چنین شرایطی اگر بنشینید و بارها و بارها در مورد این عادت نادرست همسرتان حرف بزنید و احساسات خود را به زبان بیاورید به نتیجه‌ای نخواهید رسید. بنابراین لازم است با کمک مشاور، علت‌ها پنهان را پیدا کنید.
 • تصمیمی بگیرید. شاید تصمیم بگیرید در این رابطه بمانید و عادت نادرست همسرتان را نادیده بگیرید، شاید هم تصمیم بگیرید جدا شوید، یا ممکن است تصمیم بگیرید با هم به یک توافق برسید (مثلا با بهبود روابط جنسی‌تان، احساس نیاز همسرتان به پورنوگرافی را کاهش دهید)، و یا اینکه با هم بمانید و همچنان به جنگ و دعواهای‌تان در مورد عادت همسرتان ادامه دهید!
 • اجازه ندهید استفاده‌ی همسرتان از پورنوگرافی، تاثیر منفی بر احساسی که نسبت به خودتان دارید بگذارد. باوری که نسبت به خودتان دارید، رمز شادی شخصی شماست. این واقعیت که همسرتان پورن تماشا می‌کند هیچ ارتباطی به ظاهر و زیبایی و اندام و جذابیت‌های جنسی شما ندارد. مشکل، مربوط به خود ِ همسرتان است!
 • بابت این واقعیت که همسر شما دوست دارد پورن تماشا کند هرگز خودتان را مقصر ندانید و سرزنش نکنید. این تقصیر شما نیست. مطمئنا برای شما یک معضل است اما این خود ِ اوست که تصمیم گرفته پورن تماشا کند و اجازه داده که این عادتش به رابطه‌ی زناشویی و زندگی مشترک‌تان آسیب بزند. پس تمام مسئولیت‌های این رفتار بر دوش همسرتان است، نه شما!

تماشای فیلم پورن, همسرم فیلم پورن تماشا می کند

کلام آخر در این رابطه

نخستین قدم این است که ببینید آیا همسر شما واقعا عادت دارد که این کار را انجام دهد یا خیر. اگر زندگی شما خوب است، به هم عشق دارید، رابطه خوبی با هم دارید و رابطه جنسی شما بدون مشکل است پس شاید زیاد لازم نیست که به او سخت بگیرید و اعصاب خود را به هم بریزید. اما اگر اینطور نیست و اطمینان دارید پورنوگرافی معضلی در زندگی شما است، پس وقت آن رسیده است که مشکل خود را برطرف کنید. اگر با تلاش های خود به جایی نرسیدید، حتما از یک فرد حرفه ای کمک بگیرید.

همچنین بخوانید : روش ترک اعتیاد به پورنوگرافی و فیلم های پورن
مطالب مشابه را ببینید!