افزایش قیمت مودم های وایمکس ایرانسل

مودم وایمکس
مودم وایمکس

 

از روز گذشته اول دی‌ماه ۱۳۹۱ قیمت انواع مودم‌های وایمکس ایرانسل دو برابر شده است.

بر اساس این گزارش، این تغییر قیمت که به دلیل تعطیلی روز جمعه اول اسفند، از امروز دوم دی‌ماه اعمال شده، هم‌اکنون در سایت ایرانسل نیز درج شده است.

به گزارش فارس، بنا بر این تغییر، مودم جیبی (همراه) وایمکس که با قیمت مرداد ۹۱ به مبلغ ۱.۹۹۹.۰۰۰ ریال فروخته می‌شد، در حال حاضر با قیمت ۲.۶۹۹.۰۰۰ ریال از طریق سایت رسمی شرکت به فروش می‌رسد.

همچنین قیمت مودم USB وایمکس ایرانسل + سامانه تقویت کننده، از قیمت قبلی ۹۹۹.۰۰۰ ریال مرداد ۹۱ به قیمت جدید ۱.۱۹۹.۰۰۰ ریال تغییر کرده است. تا چندی پیش نیز مودم‌های USB ایرانسل در مناسبت‌های مختلف با ۵۰ درصد تخفیف عرضه می‌شد؛ برای مثال در شهریور ۹۱ قیمت این مودم به همراه سامانه تقویت‌کننده با تخفیف ۷۰ درصدی برای دانشجویان ۲۹۹هزار ریال بود؛ در قیمت جدید نیز ۵۰ درصد تخفیف برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.

همچنین مودم داخلی (WIFI) ایرانسل پیش از این به قیمت ۹۹۹.۰۰۰ ریال به فروش می‌رسید، هم‌اکنون به قیمت جدید ۱.۹۹۹.۰۰۰ ریال فروخته خواهد ‌شد.

در این میان مودم فضای باز بدون تغییر همچنان به قیمت ۱.۹۹۹.۰۰۰ ریال به فروش می‌رسد.

این تغییر قیمت‌ها در حالی اعمال شده است که همواره از اپراتورهای وایمکس شنیده‌ می‌شد که سود واقعی شرکت از محل فروش مودم و دیوایس نیست؛ بلکه از محل شارژ و ارائه خدمات بعدی به مشتریان کسب خواهد شد. افزایش قیمت اخیر نشان می‌دهد تغییرات قیمتی گریبان اپراتورهای وایمکس را نیز گرفته است.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر قیمت مودم‌ جیبی اپراتور مبین‌نت، دیگر اپراتور وایمکس ۲۱۰ هزار تومان و قیمت مودم‌ داخلی (WIFI) آن ۱۷۳ هزار تومان است.

مطالب مشابه را ببینید!