روش پاک کردن انواع کیف و کفش بدون آسیب رساندن به آن

روش پاک کردن انواع کیف و کفش بدون آسیب رساندن به آن

داشتن کیف و کفش تمیز و مرتب در روابط شما با دیگران خیلی تاثیرگذار است، با در نظر گرفتن جنس کیف و کفش خود می توانید خیلی راحت آنها را پاک و براق کنید.

 

روش پاک کردن کیف و کفش و برق انداختن آن

پاک کردن و برق انداختن کیف و کفش با جنس های مختلف روشی خاص دارد که با دانستن آنها می توانید همیشه کیف و کفش تمیز و مرتبی داشته باشید البته باید رنگ کیف و کفش خود را هم در نظر بگیرید.

 

چطور کفش سفید را پا کنیم؟

برای تمیز نمودن کفش های سفید نیاز به خمیر دندان دارید، به این صورت که باید خمیر دندان را بر روی پنبه بمالید و کفش سفید خود را تمیز کنید سپس آن را آب بشویید و می بینید که کفش شما مانند روز اول می شود.

کفش جیر را چطور پاک کنیم؟

بر خلاف تصور، تمیز کردن کفش جیر خیلیی راحت استف برای پاک کردن کفش جیر به یک مداد پاک کن نیاز دارید، به این صورت که با پاک کن لکه های کفش را باید تمیز کنید و یک برس روی آن بکشید تا به خوبی تمیز شود.

 

کفش کتانی را پاک کنیم؟

یکی از مشکلاتی که علاقه مندان به کفش های کتانی با آن روبرو می شوند کثیف شدن سریع این کفش های است، برای تمیز کردن انواع کتانی باید از شامپوی فرش استفاده کنید زیرا شامپو فرش کتانی را نو نشان می دهد.

 

کیف جیر را چظور تمیز کنیم؟

اگر کیف جیر شما کثیف شود و زیبایی اولیه را نداشت نباید نگران شوید زیرا می توانید خیلی راحت آن را تمیز کنید فقط کافی است کیف را دستمال بکشید و سپس با کاغذ سمباده نرم لکه های آن را از بین ببرید.

 

کیف چرم را چطور تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن کیف چرم باید شیر یا تربانتین را مخلوط کنید و با آن کیف خود را تمیز کنید سپس آن را خشک کنید و واکس بی رنگ بزنید تا خوب تمیز و براق شود.

 

کیف ورنی را چطور تمیز کنیم؟

کیف ورنی را با دستمال نمر دار تمیز می شوید بهتر است بدانید که چطور از کیف ورنی نگهداری کنید زیرا خیلی سریع پوسته پوسته می شود و ترک می خورد و باید به آن کمی وازلین بزنید.

مطالب مشابه را ببینید!