مجله تاپ‌ناز‌

روش بزرگ کردن سینه خانم ها با زردچوبه و عسل

بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه خانم ها با خوردن مواد غذایی و همچنین ماساژ مخصوص پستان می توان انجام داد. راه بدون جراحی ، خوش فرم شدن سینه و افزایش سایز سینه در طب سنتی وجود دارد.

روش های طبیعی با این نسخه برای بزرگ کردن سینه

هر خانمی آرزو ارد که سینه های متناسب با اندامش داشته باشد و بعضی از خانم ها سینه های بزرگ و برخی دیگر سینه های کوچک را می پسندند. اما اگر شما از سایز سینه خود راضی نیستید این متن به شما کمک می کند تا راه طبیعی بزرگ کردن سینه را بدانید و سینه های بزرگتری داشته باشید.

بدون جراحی سینه ها را بزرگ کنید

بزرگ کردن سینه با ماساژ منظم سینه ها با ژل آلوئه ورا

ماساژ سینه های می تواند بطور طبیعی باعث بزرگ شدن و همچنین بهبود شکل سینه ها منجر شود. ماساژ سینه باعث تولید هورمون پرولاکتین می شود و باعث بزرگی سینه ها می شود و به همین دلیل باید آنها را بطور منظم و در حدود 30 دقیقه مالش داد.

بهترین روش برای ماساژ استفاده از ژل آلوئه ورا است که هم باعث نرمی سینه می شود و هم سایز سینه را بزرگتر می کند. ژل را از برگ های آلوئه ورا خارج کنید و با مقداری روغن اسطوخودوس مخلوط کنید و درون فریزر بگذارید و سپس سینه ها را با این مواد ماساژ دهید و با آب سر بشویید البته باید در حدود 30 دقیقه مالش دهید.

 

مصرف تربچه برای بزرگ کردن سینه

مصرف تربچه هم می تواند باعث افزایش سایز سینه شود. تربچه باعث بهبود گردش خون می شود و به همین دلیل مصرف یک تربچه در روز می تواند هورمون های بدن را افزایش دهد و به رشد سینه کمک کند.

 

بزرگ کردن سینه

روغن گیاهک گندم مخصوص بزرگ کردن سایز سینه

روغن گیاهک گندم مقدار زیادی پروتئین و ویتامین دارد و باعث رشد و سلامتی پستان می شود. ماساژ سینه با روغن گرم گندم در حدود نیم ساعت می تواند باعث حجیم شدن و رشد بافت های سینه شود.

بزرگ کردن سینه ها با ماسک عسل و روغن زیتون

دو قاشق روغن زیتون را با عسل مخلوط کنید و بعد از اینکه کمی گرم شد روی سینه ها به صورت دورانی ماساژ دهید و با آب گرم بشویید این کار را به مدت یک ماه انجام دهید تا باعث افزایش سایز سینه شوید.

ماسک پیاز و زردچوبه برای بزرگ کردن سینه

پیاز هم نسخه ای موثر برای نرمی و رشد سینه است و این روش هم کم هزینه است و هم برای همه افراد قابل استفاده است. برای بزرگ کردن سینه پیاز را کاملا له کنید تا خمیر به دست اید و به آن زردچوبه اضافه کنید و به سینه بمالید و سپس با آب سرد بشویید.

بزرگ کردن سینه به روش ماساژ با روغن کنجد

روغن کنجد می تواند عضلات سینه را تقویت کند و باعث افزایش سایز سینه شود. سینه هایتان را با روغن کنجد گرم ماساژ دورانی دهید و بعد از ماساژ نباید لباس تنگ بپوشید تا بافت سینه توانایی رشد داشته باشد.

بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه ها با ماساژ روغن کنجد

برای بزرگ کردن سینه موز بخورید

موز مقدار زیادی مواد مغذی و پروتئین دارد که باعث آرامش ماهیچه و بزرگ شدن سینه می شود و به دلیل داشتن منیزیم و پتاسیم می تواند سینه ها را سفت کند.

موز را به کنید و به آن روغن اضافه کنید و به صورت دورانی روی سینه ها خوب ماساژ دهید سپس با آب گرم بشویید این کار را باید دو بار در روز و در حدود 1 ماه انجام دهید تا به نتیجه برسید.

» همچنین بخوانید :

روش های بزرگ کردن سینه

تنها راه مطمئن برای بزرگ کردن سینه ها

۷ روش بزرگ کردن سینه (پستان)

 

مطالب مشابه را ببینید!