مجله تاپ‌ناز‌

سلبریتی های زنی که زیباترین لبخند دنیا را دارند + عکس

در این بخش ستاره های زنی را معرفی می کنیم که زیباترین لبخند دنیا را دارند. لبخند چهره را زیباتر می کند و می تواند باعث شود که شما جوان بمانید و شادتر زندگی کنید. البته به جز فهرستی که امروز ما تهیه کرده ایم، افراد زیادی را شاید بشناسید که لبخندی بسیار زیبا دارند.

عکس زنان زیبا با زیباترین لبخند

مگان فاکس Megan Fox

مگان فاکس بازیگر و مدل معروف آمریکایی است.

او حرفه بازیگری خودرا درسال ۲۰۰۱ با نقش هاي جزئی در چند فیلم و سریال آغاز کرد اما درسال ۲۰۰۴، نخستین نقش اساسی خودرا در فیلم طنز نوجوانان، بنام «اعترافات درام یک ملکه نوجوان» ایفا کرد. حرفه مانکنی برای فاکس از زمانی آغاز شد کـه او توانست چندین جایزه مختلف را بین مدل‌هاي آمریکایی درسال ۱۹۹۹ بدست آورد.

لبخند زیبای زنان

مگان فاکس یکی از زیباترین بازیگران هالیوودی اسـت، اما چیزی کـه وی را جذابتر میکند، لبخندش اسـت. در واقع زمانی کـه او لبخند میزند، زیبایی اش دو چندان می شود. چشم هاي روشن او نیز لبخند زیبایش را تکمیل کرده و بر جذابیت اش می افزاید. فاکس بعنوان یکی از نمادهای جذابیت مطرح ودر مجله‌هایي مانند «ماکسیم»، «رولینگ استون» و «اف اچ ام» ظاهر شده اسـت.

 

سلنا گومز Selena Gomez

سلنا گومز بازیگر، خواننده و طراح مد اهل آمریکا است.

نامش در فهرست زیباترین لبخندهای هالیوودی قرار دارد. اگر بـه چهره او دقت کرده باشید، می‌بینید کـه همیشه لبخندی بر لب دارد.

لبخند زیبای زنان

شاید یکی از دلایل محبوبیت او هم همین لبخند زیبایش باشد کـه بـه دل هوادارانش نشسته اسـت. گرچه سلنا گومز چهره معصوم و مهربانی دارد اما لبخندش بر این خصوصیات او می افزاید.

 

کاترین زیتا جونز Catherine Zeta-Jones

زمانی کـه صحبت از زیبایی ستاره ها بـه میان می آید، بدون شک نام کاترین زینا جونز را هم خواهید شنید. علاوه بر چهره جذاب، او لبخند زیبایی نیز دارد.

لبخند زیبای زنان

برخلاف تعداد زیادی از ستاره هاي دیگر، او مو هاي تیره اي دارد و همین خصوصیت تاکید بیشتری را بر لبخندش میگذارد بـه طوری‌كه نخستین چیزی کـه در چهره او بـه چشم می آید، همان لبخندش اسـت. او جزو معدود ستاره هایي میباشد کـه قادر اسـت با یک لبخند ساده کاری کند کـه تمام ناراحتی هاي خودرا از یاد ببرید.

 

سوفیا ورگارا Sofía Vergara

سوفیا ورگارا بازیگر زن زیبای اهل کلمبیا است.

زمانی کـه صحبت از زیبایی در بین باشد، نام این هنرمند را همیشه در فهرست زیباترین ها خواهید دید.

لبخند زیبای زنان

درسال 2012، سوفیا ورگارا بعنوان دومین زن زیبای سال بـه انتخاب مجله «پیپل» شناخته شد. گرچه او سال ها از سرطان تیروئید رنج می‌برد و وادار بود داروهای زیادی را مصرف کند، اما این مشکلات و بیماری ها هیچگاه از لبخند روی لبانش نکاست.

 

کریستی برنکلی Christie Brinkley

کریستی برنکلی بازیگر و مانکن اهل آمریکا است.

از سال ۱۹۷۳ میلادی تا کنون مشغول فعالیت بوده ‌اسـت. از آنجا کـه او دندانهای سفید و زیبایی دارد، هیچگاه از لبخند زدن و نشان دادن دندان هایش نهراسیده اسـت.

لبخند زیبای زنان

اگر بـه عکس هاي چاپ شده او بر جلد مجلات دقت کرده باشید، خودتان نیز خواهید فهمید کـه هیچگاه لبخند از لب هاي این مدل مشهور و زیبا دور نمی‌شود. بـه راستی کـه او یکی از جذاب ترین چهره ها را دارد.

 

آیشواریا رای Aishwarya Rai

آیشواریا رای بازیگر و دختر شایسته اهل کشور هندوستان است.

او بعنوان یکی از زیباترین زنان بالیوود شناخته می شود بـه طوری‌كه معیار زیبایی شده و زیبایی زنان دیگر هند را نیز با او می سنجند.

لبخند زیبای زنان

گرچه آیشواریا نقصی در چهره اش ندارد اما یکی از چیزهایی کـه بر جذابیت او افزوده، لبخندش اسـت. در واقع او با لبخندی بر لب هایش، هواداران خودرا همیشه از خود خشنود نگه خواهد داشت.

 

کیت بکینسیل Kate Beckinsale

کیت بکینسل بازیگر انگلیسی معروف سینمای هالیوود است.

جزو زیباترین ها بـه حساب می آید. او در طول دهه ۱۹۹۰، بـه بازی در سریال‌هاي تلویزیونی و فیلم‌هاي سینمایی می‌پرداخت کـه یکی از مهمترین انها بازی در فیلم تلویزیونیِ «ِاما» بود.

لبخند زیبای زنان

درسال ۲۰۰۸ نیز او برای بازی خوب خود در فیلم «تنها حقیقت»، نامزد جایزه بهترین اجرا از طرف انجمن منتقدین شد. کیت بکینسیل سمبل زیبایی، سادگی و مهربانی اسـت. گرچه او در حالت طبیعی هم جذابیت بالایی دارد اما زمانی کـه می‌خندد، جذابیت اش چند برابر می شود.

 

دیپیکا پادوکونه Deepika Padukone

دیپیکا پادوکونه مدل و بازیگر سوپر استار بالیوود می باشد.

از فیلم‌هاي او میتوان بـه «ام شنتی ام»، «قطار چنای»، «کوکتل»، «جوانی»، «دیوانگی» و «باجیراو مستانی» اشاره کرد.

لبخند زیبای زنان

دیپیکا فعالیت‌هاي مدلینگ خودرا از زمان کالج شروع کرد ودر مدت کمی توانست عنوان مدل سال رابه دست بیاورد. علاوه بـه اندام و چهره زیبا، او لبخند تاثیرگذاری نیز دارد بـه طوری‌كه نامش در فهرست زیباترین لبخندها قرار گرفته اسـت.

 

مدوری دیکشیت Madhuri Dixit

مدوری دیکشیت یکی از بهترین و مشهور‌ترین بازیگران هند اسـت کـه در دهه ۱۹۸۰، ۱۹۹۰و اوایل ۲۰۰۰ بسیار برجسته بوده‌ اسـت. او توانسته از چهارده نامزدی خود در جشنواره فیلم فیر برنده شش جایزه از این جشنواره شود، کـه از نظر دفعات نامزدی دراین جشنواره رکورد دار اسـت.

لبخند زیبای زنان

او یکی از زیباترین لبخندها را در بین ستاره هاي بالیوود دارد. لبخند زیبای او، درکنار دیگر جذابیت هایش وی را تبدیل بـه یکی از محبوب ترین ستاره هاي هندی کرده اسـت.

 

جولیا رابرتز Julia Roberts

جولیا رابرتس هنرپیشه آمریکایی سینمای هالیوود و مانکن سابق صنعت مد اسـت.

او بـه خاطر بازی در فیلم کمدی عاشقانه «زن زیبا» درسال ۱۹۹۰ لقب ستاره هالیوود را ازآن خود کرد کـه فروش این فیلم نیز ۴۶۴ میلیون دلار درآمد بـه همراه داشت.

لبخند زیبای زنان

هنگامیکه او میخندد، تقریباً اکثر دندان هایش دیده می شود اما با این حال بازهم لبخند جذابی دارد. در واقع این لبخندش اسـت کـه بـه چهره او شخصیتی محبوب داده. مطمئنا کسی نیست کـه خنده وی را دوست نداشته باشد.

 

اما با دیدن عکس های بالا شاید شما هم بخواهید که لبخندی زیبا داشته باشید که در اینجا به شما رازهایی برای داشتن لبخند زیبا را می گوییم.

لبخند زیبای زنان

رازهایی برای داشتن لبخند زیبا

داشتن لبخند جذاب در بخشی به طرز خندیدن و مراقبت های لازم از دندان ها می شود ، البته باید بدانید که فقط با تمرین می توانید لبخند شیرین تان را با اعتماد به نفس، در معرض نمایش قرار دهید.
البته روش هایی هم برای سفید کردن و جذاب تر شدن دندان هایتان وجود دارد، اما خودتان را بیش از حد گرفتار این موارد و صدمه زدن به دهان و دندان های تان نکنید.

روش های داشتن لبخند زیبا و جذاب

1- اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

یک لبخند کامل لزوما نیازی به داشتن دندان هایی هالیوودی و یا لب های خاص ندارد. توجه مردم بیشتر به مواردی است که باعث لبخند شما می شود تا خود نحوه خندیدن تان.بنابراین، لبخندی دلنشین است که به دیگران احساس شادی، گشاده رویی و آرامش بدهد. پس لبخندتان را از دیگران دریغ نکنید و با اعتماد به نفس بخندید.
2- مقابل آینه تمرین آرامش کنید
مقابل آینه قرار گرفته و عضلات صورت و شانه خود را شل کنید. اگر استرس دارید، به آرامی گونه ها و پیشانی خود را ماساژدهید.
سپس، فک های خود را چند بار منقبض و شل کنید.

3- به چیزهای خوب فکر کنید
خنده واقعی بهترین نوع لبخند است. بنابراین، سعی کنید به خاطرات بامزه و یا اتفاقات خنده داری که به تازگی با دوستان خود تجربه کرده اید فکر کنید تا لبخند رو لبان تان نقش ببندد.
حتی داستان های خجالت آور دوران بچگی شما هم می توانند شما را به خنده بیندازند، پس آنها را از خاطره خود دور نریزید.

لبخند زیبای زنان

4- به چشمان خود توجه کنید
یکی از تفاوت های کلیدی بین یک لبخند واقعی و یک خنده دروغین چشمان و تغییراتی است که در ماهیچه های اطراف آنها رخ می دهد.بنابراین، سعی کنید هنگام خندیدن چشم های خود را کمی باز کرده و ابروهایتان را کمی بالا ببرید.همچنین اگر حین خندیدن سر خود را نیز اندکی کج کنید، لبخندتان جذاب تر می شود.

5- لبخند رسمی را تمرین کنید
لبخند رسمی مناسب محیط های رسمی مانند مدرسه، دانشگاه و یا محیط کار است. در این مکان ها بهتر است که لبخندی باوقار داشته باشید.در این نوع لبخند سعی کنید همیشه دندان های ردیف بالا و پایین را به هم جفت کنید.همچنین می توانید لب های تان را ببندید و یا به صورت نیمه باز نگهدارید تا کمی از دندان های تان معلوم شود.در ضمن، زبان تان را همیشه پشت دندان های ردیف بالا قرار دهید. این باعث می شود تا لب پایین پرتر و فواصل بین دندان هایتان کمتر دیده شود.البته این نوع لبخند بیشتر زنانه می باشد اما هر کسی می تواند آن را تمرین کند.

6- لبخندی دوستانه داشته باشید
حتی یک لبخند کوچک در محیط های اجتماعی اطراف شما، توجه دیگران را به شما جلب می کند. این کاملا نامحسوس است، اما وجود دارد.بنابراین، لب های تان را به همدیگر بفشارید و سپس سعی کنید گوشه های لبت تان را بالا ببرید. برای چند ثانیه لبخند خود را به اندازه کافی نگه دارید تا افراد اطراف تان متوجه آن شوند.یا می توانید مرکز لب های خود را سفت نگه داشته و اطراف آنها را بالا ببرید تا هنگام خندیدن، لب های تان مانند یه منحنی دیده شوند.همچنین می توانید گوشه های لب های تان را طوری به اطراف حرکت دهید تا یک لحظه دندان های تان دیده شوند. یا اینکه یک طرف از دهان خود را بالاتر برده و طرف دیگر را پایین نگه دارید.البته کج خندیدن ممکن است این طور به نظر برسد که شما دارید پوزخند می زنید و یا طرف مقابل را مسخره می کنید؛ بنابراین، در به کارگیری این روش باید محتاط باشید.

7- با تمام وجود بخندید
دهان خود را طوری باز کنید که دندان های تان کاملا از هم جدا شوند و یک قهقه بزنید.همچنین ابروهای خود را کاملا بالا برده و نشان دهید که کاملا از روز خود لذت می برید و خوشحال هستید.

لبخند زیبای زنان

مراقبت از بهداشت دهان و دندان
داشتن دندان های سالم باعث می شود که هنگام لبخند زدن، ظاهرتان زشت به نظر نیاید. بنابراین از دندان هایتان مراقبت کنید.
1- هر روز نخ دندان بکشید
روزی یکی دوبار قبل از مسواک زدن نخ دندان بکشید.این کار پلاک های باقی مانده بین دندان ها را از بین برده و از خراب و زرد شدن آن ها جلوگیری می کند.

2- روزی دوبار مسواک بزنید
روزانه 2 دفعه و هر بار حداقل 2 تا 3 دقیقه مسواک بزنید تا دندان هایی سالم و تمیز داشته باشید.برای نتیجه بهتر، از خمیردندان های حاوی فلوراید استفاده کنید.در ضمن، از مسواک های سخت استفاده نکنید، زیرا نه تنها دندان های شما را تمیزتر نمی کنند، بلکه باعث صدمه دیدن دندان ها و لثه هایتان می شوند.همچنین نباید به صورت طولانی از سفید کننده های دندان استفاده کنید، زیرا آنها باعث سایش دندان ها شده و مینای آنها را از بین می برند.

3- از سفید کننده های خانگی استفاده کنید
اگر کشیدن نخ دندان و مسواک زدن منظم دندان هایتان را سفید و درخشان نمی کند، از سفید کننده های خانگی به صورت کوتاه مدت و محدود استفاده کنید.این درمان های خانگی کم هزینه بوده و به شما آسیب نمی رسانند. بدین منظور، مقداری جوهر نمک را به خمیر دندان زده و حدود 2 دقیقه دندان هایتان را مسواک بزنید.این کار را فقط یکبار در هفته انجام دهید، زیرا بیشتر از این مقدار می تواند به دندان هایتان صدمه وارد کند.

همچنین می توانید 1 قاشق مرباخوری روغن نارگیل را در دهان خود به مدت چند دقیقه چرخانده و سپس بیرون بریزید.هرگز از درمان های خانگی شامل توت فرنگی، سرکه و یا دیگر میوه های اسیدی استفاده نکنید، زیرا آن ها مینای دندان را از بین می برند.

4- مراقب درمان های حرفه ای سفید کردن دندان هایتان باشید
اکثر روش های سفید کننده دندان ممکن است برای افرادی که لثه های حساس دارند یا دندان هایشان دارای حفره هست، دردناک باشد.مثلا نوارهای سفیدکننده ای که در اکثر داروخانه ها یافت می شود، قادرند لکه های عمیق و یا سطحی روی دندان ها را از بین ببرند.اما ممکن است به طور گذرا حساسیت ایجاد کنند.همچنین ژل سفید کننده دندان از نوار سفید کننده قوی تر است، اما قبل از استفاده بهتر است با یک متخصص دندانپزشک مشورت کنید.

5- از مواد ایجاد کننده لکه روی دندان پرهیز کنید
قهوه، چای سیاه و نوشیدنی های الکلی باعث تولید لکه روی دندان می شوند. بنابراین، سعی کنید این موارد را کمتر مصرف کنید.همچنین سیگار نیز دشمن دندان ها بوده و آن را به شدت لکه دار می کند؛ بنابراین، با کمک یه متخصص به مرور آن را ترک کنید.

6- لب هایتان را نرم و لطیف نگه دارید
فراموش نکنید که لب بخش حیاتی در لبخند زیبای شماست؛ بنابراین با مسواک، لب های خود را لایه برداری کنید.البته اگر لب هایتان دچار قاچ خوردگی شده است، بهتر است این روش را بلافاصله بعد از حمام، بکار بگیرید.همچنین ازکرم لب حاوی مواد ضد آفتاب استفاده کنید. در ضمن، با نوشیدن آب کافی، بدن خود را پر آب نگه دارید.

7- دندان هایتان را زیبا کنید
گاهی اوقات نامنظمی و یا فواصل بین دندان ها باعث می شوند تا ما لبخندی زیبا نداشته باشیم.بنابراین، با یک دندانپزشک زیبایی مشورت کرده و از وی بخواهید وضعیت دندان هایتان را بهتر کند.
مثلا اگر تعدادی از دندان های خود را از دست داه اید، با ایمپلنت، زدن پل و یا دندان مصنوعی، خنده ای زیبا به خود هدیه دهید.

 

مطالب مشابه را ببینید!