مجله تاپ‌ناز‌

مدل پیراهن چهارخانه زنانه و دخترانه و شیک ترین مدل های لباس چهارخانه

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

در این مطلب مجموعه ای از مدل های شیک پیراهن چهارخانه دخترانه را مشاهه می کنید. لباس های چهارخانه فقط مخصوص فصل پاییز نیستند و اگر بتوانید به صورت هماهنگ با دیگر لباس ها ست کنید، می توانید در هر فصلی از سال آنها را به تن کنید. در ادامه مدل های پیراهن چهارخانه بلند و کوتاه را به همراه نکات مفید برای انتخاب این لباس ها مشاهده می کنید.

پیراهن چهارخانه را با چه لباسی ست کنیم؟

شومیزهای دخترانه که با پارچه چهارخانه دوخته شده اند شبیه به پیراهن های مردانه هستند، یکی از لباس های پرکاربردی هستند که برای تیپ های اسپرت استفاده می شوند.

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

راهنمای ست کردن پیراهن چهارخانه

پیراهن های چارخانه برش های گشادتری نسبت به سایز افراد دارند. ست کردن این لباس چون طرح های زیادی در پارچه آن موچود است نیاز به دقت دارد.

شلوار جین بهترین گزینه برای تیپ های اسپرت است.

نکته مهمی که همیشه باید به یادتان باشد این است که اگر شلوار متناسب با رنگ لباس دلخواهتان را پیدا نکردید، شلوار جین می تواند بهترین جایگزین باشد که تقریبا تمامی تیپ های اسپرت با آن تناسب دارند.

پس شلوار جین را هم می توانید با این شومیزها ست کنید حتی اگر دقیقا رنگ درون شومیز نیست.

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

مدل های شیک پیراهن چهارخانه دخترانه

ست تاپ و شومیز چهارخانه: یکی از قشنگ ترین استایل هایي کـه میشه با این شومیزها داشت اینه کـه زیر این شومیز ها، تیشرت آستین کوتاه یا تاپ ساده بپوشید و شومیز رو روی لباستون ببوشید و روی شلوارتون بندازین. این ست یک ست اسپورت و راحته کـه شـما میتونید با این شومیز ها ایجاد کنید.

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

چـه رنگی برای ست کردن با شومیز چهارخانه مناسب تره؟ ست کردن این مدل شومیز ها هم بـه این صورته کـه شـما باید دقت کنید کـه داخل پارچشون از چـه رنگ هایي استفاده شده، بعد از اون شلوار و بلوز زیر این شومیز ها رو متناسب با رنگ موجود در پارچه چهارخانه، انتخاب کنید.

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

باید دقت کنید کـه خود این پارچه ها بـه اندازۀ کافی شلوغ هستند پس دقت کنید کـه بقیۀ لباستون رو حتماً ساده انتخاب کنید و از طرح هاي متفاوت دیگه اي در لباسهاتون استفاده نکنید. مثل عکس زیر کـه می بینید، شلوار جین هم رنگ با رنگ آبی داخل پارچه چهارخانه انتخاب شده و رنگ کفش هم بـه رنگ هاي داخل پارچه اسـت.

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

کاربرد شومیزهای چهارخانه در فصول خنک: این شومیزها چون آستین بلند هستن برای فصل هاي خنک خیلی مناسبند. میشه این شومیز ها رو مثل عکس زیر برای تنوع رنگی توی لباستون بپوشید و اون رو از یکنواختی در بیارید. این جا شومیز چهارخانه رو می‌بینید زیر کت چرم پوشیده شده و از پایین کت بیرون زده کـه یه جور تیپ خاص هست کـه خیلی هم شیک و قشنگه.

 

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

مدل پیراهن چهارخانه بلند زنانه

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

عکس های مدل پیراهن چهارخانه کوتاه

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

مدل پیراهن چهارخانه دخترانه

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

مدل پیراهن چهارخانه زنانه تیره رنگ

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

مدل های پیراهن چهارخانه در رنگ های متنوع

مدل پیراهن چهارخانه زنانه

مدل پیراهن چهارخانه ریز

مدل پیراهن چهارخانه زنانه مدل پیراهن چهارخانه زنانه مدل پیراهن چهارخانه زنانه مدل پیراهن چهارخانه زنانه مدل پیراهن چهارخانه زنانه مدل پیراهن چهارخانه زنانه مدل پیراهن چهارخانه زنانه مدل پیراهن چهارخانه زنانه مدل پیراهن چهارخانه زنانه

مطالب مشابه را ببینید!