باور میکنید این پیرزن فقط 26 سال سن دارد؟! +عکس

این دختر جوان در اصل پیر نیست و از سن 10 سالگی پوست بدنش شروع پیر شدن و چروک شدن کرد به گونه ای که ظاهر شبیه به پیرزن ها شده است. این دختر فقط 26 سال سن دارد.

این زن جوان 26 ساله شبیه به پیرزن 60 ساله شده

به کار بردن واژه پیرزن شاید برای زن جوانی که فقط 26 سال سن دارد بسیار عجیب به نظر برسد. این زن جوان به یک سندروم نادر پوتی مبتلا شده است که باعث شده پوست او بسیار پیر شود به گونه ای که کسی نمی تواند سن واقعی او را حدس بزند.

This 26-Year-Old Sara Geurts Is Changing The Way We Think About Beauty Standards

باور میکنید این پیرزن فقط 26 سال سن دارد

عکس های زنی 26 ساله که بسیار پیر شد

زن جوان که پوستش شبیه به پیرزن ها چروک شده

“سارا گیورتز” زمانی که 10 ساله بود پزشکان اختلال عجیب پوستی او را تشخیص دادند ، سندرم اهلرز دانلوس که به واسطه ی آن پوست در تولید کلاژن ناتوان می شود و بسیار سریعتر دچار پیری می شود.

باور میکنید این پیرزن فقط 26 سال سن دارد

عکس زن جوان بیچاره که ناگهان پیر شد

سندرم اهلر دانلس چیست؟

این سندرم برگرفته از نام دو پزشک به نام های ” ادوارد اهلر ” از دانمارک و “هنری الکساندر دانلس” از فرانسه می باشد که به توضیح این سندرم پرداختند. سندرم اهلر دانلس به گروهی از اختلالات ژنتیکی نادر گفته می شود که باعث نقص در سنتز کلاژن در انسان می گردد. علائم شایع آن شامل:کبود شدگی، مفاصل سست و لغزنده، هیپرالاستیسیتی پوست و ضعف بافتی می باشد. شدت وخامت این سندرم می تواند از خفیف تا تهدید کننده حیات فرد متغیر باشد. این سندرم تا کنون درمان قطعی نداشته است و درمان بیشتر جنبه حمایتی برای فرد دارد.

باور میکنید این پیرزن فقط 26 سال سن دارد

سندرم اهلر دانلس روی پوست پیر زن جوان

این زن اهل مینه سوتا در مورد اختلال نادر پوستی اش می گوید:پوستم بزرگترین نگرانی و دلیل کمبود اعتماد به نفس در من است اما مدتی است که با این شرایط خودم را همراه کرده ام و حالا احساس بهتری دارم چرا که به آن به عنوان زیبایی بنگاه می کنم.

این پیرزن فقط 26 سال سن دارد!

مطالب مشابه را ببینید!