مراسم عروسی زن و مرد جوان در توالت عمومی برگزار شد! + عکس

مراسم عروسی زن و مرد جوان در توالت عمومی برگزار شد

محل عجیب مراسم عروسی باعث شد حال مادر عروس بسیار بد شود و به بیمارستان منتقل شود و مراسم عروسی بهم بخورد ولی چند روز بعد، باز هم در توالت عمومی مراسم عروسی برگزار شد!

مراسم عروسی خاص در توالت عمومی

هنگامی که صحبت از متفاوت بودن و خاص بودن می شود بعضی از افراد با ذوق و خلاقیتی که دارند کارهای عجیبی انجام می دهند و سعی می کنند کاری را انجام دهند که تا بحال انجام نشده است. این عروس و داماد هم برای خاص بودن مراسم عروسی شان، در توالت عمومی و دستشویی عمومی جشن گرفتند!

Couple get married in a toilet while groom’s mother is given oxygen by medical crew
مراسم عروسی زن و مرد جوان در توالت عمومی برگزار شد

عکس برگزاری مراسم عروسی داخل توالت زنانه

ازدواج داخل توالت مادر عروس را دچار مشکل کرد

 “برین ” و “ماریا” تصمیم گرفتند تا مراسم ازدواج خود را داخل دستشویی برگزار کنند و این تصمیم آنها موجب بد شدن حال مادر عروس شد و او را راهی درمانگاه کرد.
همچنین بخوانید : تمام مطالب جالب و خواندنی از سراسر دنیا
عروس و دامادی که نه از لحاظ پوشش و نه از لحاظ مراسم ازدواجشان هیچ شباهتی به عروس و دامادهای دیگر نداشتند به همراه اعضای خانواده و دوستانشان در حال برگزاری مراسم بودند که ناگهان به دلیل شرایط خاص محل برگزاری مراسم مادر عروس دچار مشکل تنفسی شد .
مشکل مادر عروس جدی بود برای همین نیروهای اورژانس فورا او را به نزدیک ترین درمانگاه رساندند .
Eyewitness News گزارش داد که بعد از کنسل شدن مراسم به دلیل نبود مادر عروس زوج جوان مجبور شدند 45 روز مراسم خود را به تعویق بیاندازند اما بعد از بهبودی حال مادر عروس آنها بازهم تصمیم خود را برای برگزاری مراسم ازدواج داخل توالت عملی کردند تا در نهایت به خواسته شان رسیده باشند.
همچنین بخوانید :
مطالب مشابه را ببینید!