گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / تازه ترین توضیحات جمشید مشایخی درباره دیدار با مسی
loading...

تازه ترین توضیحات جمشید مشایخی درباره دیدار با مسی

تازه ترین توضیحات جمشید مشایخی درباره دیدار با مسی: اگر مردم بخواهند به اسپانیا می روم

تازه ترین توضیحات جمشید مشایخی درباره دیدار با مسی

 خضرایی قبل از اینکه وکیل استقلال باشد دوست من بوده و واقعا مثل فرزندم است. خضرایی به من گفت اگر چنین پیشنهادی شود شما می پذیرید؟ گفتم اگر مردم قبول کنند من کسی نیستم. من که نمی توانم سر خود نماینده ملت باشم. من همیشه گفته ام خاک پای ملت ایرانم. خضرایی گفت اگر پیشنهاد شود حاضری به اسپانیا بروی؟ من گفتم این افتخاری است برای من اما قبلش باید نظر مردم را بدانم.

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت ایرانی که این روزها به واسطه میانجی گری اش برای دیدار با «مسی» فوتبالیست آرژانتینی در کانون نقد و نظر قرار گرفته است در تازه ترین گفتگویش پاسخی داده است به انتقاداتی که به این واسطه متحمل شد.

 

به گزارش شبکه ایران مشایخی در گفتگو با احمد رنجبر در «هفت صبح» از این مساله گفته که نه به میل شخصی خود که به واسطه پیشنهاد یکی از دوستانش که وکیل باشگاه استقلال هم هست دعوت برای این میانجی گری را پذیرفته است. بخشهایی از گفته های کمال الملک سینمای ایران را در ادامه می خوانید:

گفتم اگر مردم قبول کنند من کسی نیستم
مسی فوتبالیست برجسته جهان است و چرا به خاطر همگروهی تیمش با تیم ایران باید مورد فحاشی قرار گیرد؟ البته اگر کسی بی ادبی کرده نباید آن را به حساب همه مردم گذاشت. فتح ا.. زاده وکیلی دارند به نام مهرداد خضرایی. خضرایی قبل از اینکه وکیل استقلال باشد دوست من بوده و واقعا مثل فرزندم است. خضرایی به من گفت  اگر چنین پیشنهادی شود شما می پذیرید؟ گفتم اگر مردم قبول کنند من کسی نیستم.

 

من که نمی توانم سر خود نماینده ملت باشم. من همیشه گفته ام خاک پای ملت ایرانم. خضرایی گفت اگر پیشنهاد شود حاضری به اسپانیا بروی؟ من گفتم این افتخاری است برای من اما قبلش باید نظر مردم را بدانم. برای اینکه بحثی در آن نباشد و کسی فکر نکند من تابع نظر شخصی هستم.

همه خانواده های ایرانی سریالهای ترک را می بینند
الان طوری شده که همه خانواده های ایرانی سریالهای ترک را می بینند. این سریالها جامعه را به انحطاط می کشاند. الان بچه هفت هشت ساله پا به پای پدر و مادرش این سریالهای ماهواره ای را می بیند. من غصه می خورم ملتی که باادب ترین و باشرف ترین ملت دنیاست چرا برای تامین خوراک فرهنگی اش دست به دامن بیگانه است؟ با پارازیت و برخوردهای قهری هم نمی توان به جایی رسید.  بی فایده است چراکه با زور نمی توان انسانیت را تلقین کرد.

loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *