مجله تاپ‌ناز‌

درباره ما (سایت تاپ ناز)

درباره ما (سایت تاپ ناز)

سایت تاپ ناز یکی از قدیمی ترین سایت های سبک زندگی ایرانی است که مطالب متنوعی را ارائه کرده است. سایت تاپ ناز سال 1390 تاسیس شد و به مرور زمان کیفیت سایت و مطالب آن ارتقا داده شد.

معنی نام سایت

تاپ ناز به چه معناست؟ در سال 90 به دنبال یک نام ترکیبی خاص برای ایجاد سایت با موضوعات مربوط و دلخواه خانم ها بودیم، برای همین از کلمه ناز (به معنای: ادا، اطوار، دلال، شیوه، عشوه، غمزه، غنج، قر، کرشمه، جمیل، خواستنی، دلجو، ظریف، قشنگ، محبوب، نازنین، تفاخر، فخر، نازش، دلجویی، ملاطفت، نوازش، آسایش، رفاه، نعمت) استفاده کردیم و کلمه انگلیسی تاپ (بالا، بهترین و فوق) را هم در ادامه کلمه ناز قرار دادیم و هدف گردآوری بهترین مطالب مخصوص خانم ها بود که به مرور دیگر موضوعات هم به سایت اضافه شد.

تاسیس سایت

سایت تاپ ناز در سال 1390 تاسیس شد و در طول 12 سال، به یکی از محبوب ترین و معروف ترین سایت های ایران تبدیل شد. این سایت دارای موضوعات سبک زندگی، تفریحی، فرهنگی و هنری و … می باشد.

رسالت ما به عنوان یک مجله اینترنتی، احترام به تمام علایق و سلیقه های مختلف است و قصد افزایش آگاهی در موارد مختلف زندگی را داریم. در این سایت جامع ترین اطلاعات در زمینه های مختلف را گردآوری کرده ایم که به آسانی در دسترس هستند و مطالب سایت به صورت رایگان ارائه شده اند.

برای درج تبلیغ در تاپ ناز به بخش تبلیغات و برای تماس با ما به لینک های پایین صفحه بروید.