گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / ستاره هایی که بعد از معروف شدن به گند کشیده شدند! +عکس
loading...

ستاره هایی که بعد از معروف شدن به گند کشیده شدند! +عکس

ستاره هایی که بعد از معروف شدن به گند کشیده شدند! +عکس

هنرمندان مشهوری که شهرتشان آنها را به لجن کشاند!+تصاویر

هنگامی که فردی ظرفیت تحمل چیزی را ندارد ناخواسته به سمتی کشانده می شود که سزاوار و شایسته ان نیست.در جامعه هنرمندان این موارد نمود بیشتری دارد.

هنگامی که فردی ظرفیت تحمل چیزی را ندارد ناخواسته به سمتی کشانده می شود که سزاوار و شایسته ان نیست.در جامعه هنرمندان این موارد نمود بیشتری دارد.شهرت زیاد گاهی باعث می گردد برخی از مردان و زنانی که ظرفیت پذیرش انرا ندارند خود را گم نموده و به سمت و سویی کشیده شوند که سزاوار آن نیستند.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

کریستینا آگویلرا از جمله هنرمندانی است که در ابتدا در کار خوانندگی بود اما بعد به زن کثیفی تبدیل شد.اولین البومش را تحت عنوان زن جوان”کثیف”منتشر نمود و پس از مدتی دومین البوم به نام “عریانگرایی”منتشر نمود.وی در سال 2010 از همسرش جوردن براتمن طلاق گرفت و در مارس 2011 به جرم حرکات مست اور در ملا عام دستگیر شد.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

آرون کارتر خواننده ای است که مدتی با گروه موسیقی “بک استریت بوی”کار کرد.او دومین البومش را به نام شک منتشر نمود و پس از مدتی در کار مواد مخدر گیر افتاد و در سال 2011 تصمیم به ترک مواد گرفت.او از جمله خواندگانی است که کارش به ورشکستگی انجامید.

بریتنی اسپیرز برای اولین بار کارش را با برنامه شو تلویزیونی “موس کتیر”آغاز نمود.اما پس از طلاق گرفتن از جاستین تیمبرلیک و کوین فدرلین در سال 2007 کارش با وقفه مواجه شد.پس از مدتی بریتنی موهایش را از ته تراشید و تصور می شد در دام اعتیاد افتاده است.سپس البومش به نام “توکسیک”را منتشر نمود و هم اکنون با پسرانش در لاس وگاس زندگی می نماید.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

کوری فیلدمن با بازی در فیلم “پسران گم شده”سرزبانها افتاد.شهرتش او را به سمت اعتیاد کشاند و در سال 1991 تصمیم به ترک گرفت.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

دیوید کسیدی از سوپراستارهای موفقی بود که در سن 19 سالگی با بازی در فیلم”خانواده پاتریج”شهرت یافت.وی در سال 2014 سه بار به جرم رانندگی در حین مستی دستگیر شد.

 اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

دنیل فیشل هم در سال 1993 معروفیت خود را با بازی در مجموعه تلویزیونی “پسران به ملاقات دنیا می روند”مشهور شد.در سال 2007 به جرم رانندگی در حین مستی دستبند زده شد.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

دمی لواتو در کنار شخصیت هایی هنرمندی همچون سلنا گومز در برنامه کودک”بارنی و دوستان”معروف شد.در سال 2007 با نقش افرینی در “کمپ راک”به ستاره دیزنی کودک تبدیل شد.پس از مدتی با پسری به نام جو جوناس آشنا شد.در سال 2010 معتاد به استعمال کوکائین شد.مصرف بیش از حد مشروبات الکلی او را به فکر ترک اعتیاد کشاند.اکنون درگیر ترک اعتیاد و بازکشتن به دوران قدرت خود می باشد.

 اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

 هیلی ژوئل اوسمنت در سال 1999 با نقش افرینی در فیلم”حس ششم”معروف شد.در سال 2006 به جرم استعمال ماریجوانا در حین رانندگی دستگیر شد.

 اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

مدتی بود که تب حرکات جاستین بیبر در جامعه به عنوان الگوی زشت برخی جوانان شیوع پیدا نموده بود اما بلاخره طولی نکشید و فروکش کرد.رانندگی بدون توجه به علائم راهنمایی و رانندگی و همچنین وحشیگری از جمله کارهای زشت اوست که در برزیل در سال 2013 بوقوع پیوست.

 در ژانویه 2014 یکی از همسایگانش در شهر کالاباساس ایالت کالفرنیا از وی شکایت نمود که به سمت خانه اش تخم مرغ پرتاب نموده است.وی در دادگاه حاضر به عذر خواهی نشد و 80900 دلار جریمه شد.یک هفته پس از توهین کردنش به خانه همسایه در میامی به جرم رانندگی در حین مستی دستگیر شد.جاستین اخیرا به جرم حمله به راننده ماشین لیموزین وارد اداره پلیس تورنتو شد.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

جودی سویتین هم از جمله هنرمندانی است که پرونده زندگی او با جرمهایی که مرتکب شده است سیاه است.مصرف کوکائین و رانندگی در حالت مستی در حالی که با فرزندش بوده است از جمله جرم های او در سال 2004 بود.اکنون قسم یاد کرده است که پاک پاک است.

لیف گارت در تولد 18 سالگی خود شانس نداشت و در حادثه رانندگی موجب فلج شدن دوستش رولاند وینکلر شد.خانواده وینکلر به خاطر سهل انگاریش از او طلب 25 میلیون دلار نمودند.اما انها در خارج از دادگاه توانستند روی مبلغ 7 میلیون و صد هزار دلار به توافق برسند.

این اولین بدبیاری او در سن 18 سالگیش بود.در سال 1999 به جرم خرید مواد مخدر دستگیر شد.در سال 2006 به جرم سوار شدن قاچاقی در قطار شهری و همراه داشتن مواد مخدر مجددا دستگیر شد.در سال 2010 به جرم پنهان نمودن کوکائین در کفش خود بازداشت شد.اواخر همانسال نزد دکتر “درو”جهت ترک اعتیادش رفت تا جشن پاک بودن خود را برگزار نماید.

خانم مری کیت اوسلن با بازی در شو تلویزیونی “فول هاوس”روی زبانها افتاد.هنگامی که از کار بازیگری بازنشسته شد به سمت طراحی مد و لباس رفت.درگیر مواد شد و در سال 2004 وارد کمپ ترک اعتیاد شد.گفته می شود وی پس از مرگ هیت لجر بازیگر استرالیایی در سال 2008 مجددا به مصرف مواد رو اورده است.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

لیندسی لوهان بازیگر فیلم های همچون”جهان دیگر”،”دام خانواده” و با بازی در فیلم “دختران خبیس”در سال 2004 معروف شد.اما تخلفات او را 20 بار به دادگاه کشانده است و مدت دو هفته در بازداشتگاه دادگاه لوس انجلس زندانی بود.

 اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

کمتر کسی وجود دارد که این خواننده بی شرم را نشناسد.حرکات زننده او در اجرای شوهایش انتقادات شدید خانواده ها را در پی داشته و دارد.مایلی سایرس در سال 2006 با ترانه “حنا مانتانا”به روی صحنه رفت.او در سال 2010 ترانه”رام نشدنی”را اجرا نمود.در سال 2013 روی صحنه ماریجوانا مصرف نمود و به انجام حرکات شهوانی با روبین ثیک جلو چشم هزاران نفر از هواداران خود پرداخت.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

سلنا گومز هم از جمله خانم های هنرمندی است که مانند جاستین بیبر در ژانویه 2014 به صورت پنهانی وارد مرکز ترک اعتیاد شد تا از شر مواد خود را رهایی بخشد.او حتی به خاطر اعتیاد از ادامه تحصیل در دانشگاه مجبور به انصراف شد.هنوز هم شایعاتی وجود دارد که گومز از مصرف مواد دست نکشیده است.

loading...

24 دیدگاه ها

 1. به مایلی من نگید بی شرم نفس من بخاطر شکست عشقی اونجوری شده

 2. اقا جاستین عقده ای…

 3. لطفا چرت و پرت به خورد مردم ندید اولا سلناگومز و دمی لواتو اصلا معتاد نیستن بعدشم جاستین بیبر کاراش از روی بچگی و کم تجربگیشه و حنا مانتانا نه باید بگید هانامونتانا و خیلی دروغ دیگه که نوشتید…..لطفا بیشتر تحقیق کنید یا اگر هم راسته منبع اصلی رو به ایمیل من بفرستید
  ممنون

 4. هیلی ژوئل تو فیلم حس ششم با جودلاو بازی کرد. خیلی فیلم قشنگیه. اون پسره ک تو فیلم تنها در خانه بازی کرده بود کوین اونم بدجور معتاد شده

 5. خدا همشون رو کمک کنه… بالاخره اینا هم انسانن و آدم ناراحت میشه از سقوط اخلاقیشون… هیچ چیز بهتر از زندگی با پاکی و آرامش نیست

 6. کیمیا جون قرار نیست آدم بخاطر شکست اونم چه شکستی؟!شکست عاشقی!دست به هر کار غیر اخلاقی بزنه یه شکست خورده بجای اینکه تجربه بگیره وشکست دیگه ای نخوره رفته بدترش کرده.الان بجای یه شکست دوتا شکست خورده که دومی بدتره و هیچکاری هم درست نشده

 7. و البته مریلین منسون رو هم فراموش کردید ذکر کنید!!هاها

 8. میدونستین که جاستین زده تو ذوق مایلی وقتی که مایلی بهش ابراز علاقه کرده ولی این دروغه که سلنا معتاده چرا دروغ تحویلمون میدین

 9. دروغا ی جالبی بود.آفرین

 10. دوستان لطفا نگید مایلی کار بدی نکرده !! رفتارش و کاراش به قدری ناجور بود که حتی خود مطبوعات خارجی بهش اعتراض کردن و حتی خودشم قبول کرد و عذرخواهی کرد بعد حالا شما میگین نه مایلی شکست عشقی خورده و هیچ کار بدی هم نکرده ؟! البته منم نشنیدم که سلنا معتاد باشه ولی دمی لواتو یه زمانی معتاد بود و خودشم اینو تأیید کرده و گفته در بچگی به قدری مورد آزار و اذیت بچه های دیگه تو مدرسه قرار گرفتم که کاملا افسرده شدم و حتی به خاطرش به سمت اعتیاد کشیده شدم , باور نمی کنید اسمشو تو گوگل سرچ کنید همونجا نوشته

 11. دیگه دمی و سلنا چرا اونا که خیلی محبوب هستند و همه دوسشون دارن این همشم دیگه نه

 12. لطفا مطمئن شین بعد چیزی بگید
  سلنا هرگز معتاد نبوده
  اینو خودشم گفته

 13. همش دروغه چرا چرت پرت نوشتید من 2 ساعت داشتم راجب این موضوع تحقیق می کردم اولا که سلنا و دمی معتاد نیستن دوم مایلی سایرس سیگار برگ کشید نه ماری جوانا بعدشم اون حنا مانتانا نیست و هانا مانتانا و جاستین هم هیچوقت به راننده لیموزینی کاری نداشه و تخم مرغ پرت نکرده کیریستینا اگیرا هم در سال 2010 و 2011 اهنگ خونده پس چه جوری دستگیر شده بوده همه مطالبتون دروغ بود دیدی اول مطمن شو بعد بنویس

  • نه دمی لواتو عزیز من معتاده و درسته اين خبر امل درباره سلنا نشنیده بودم ولی دمی لواتو را مطمئنم چونکه چندین بار توی مصاحبه هاش درباره ترک اعتیادش حرف ميزده واينکه جاستین بیبر کاراش از روی بی تجربگی نبوده به خاطر شهرت خودش رو چم کرده بوده وگرنه چرا اون اوایل از این کارا نمیکرد
   بهتره کمی واقع بین باشی عزيزم دنیا خیلی کثیف تر از این حرفاس همین طور آدماش

 14. کی گفته سلنا معتاده؟لطفا اول ببینید چیزایی که نوشتید درسته بعد بذاریدش تو سایتتون!:|

 15. من مایلی و دمی رو سرچ کردم درسته ی زمانی معتاد بودن تازه کلیپ مایلی هم هس ک ی چیزایی مصرف میکنه ولی شطرنجیه

 16. درباره بقیه حرفی ندارم و نمیتونم چیزی بگم ولی درباره سلنا واقعا اشتباهه
  لطفا وقتی از چیزی و صحت اون خبر ندارید مطلب الکی نذارید
  دوستان عزیز سلنا به هیچ وجه معتاد نبوده و نیست فقط بیماری ای به اسمه لوپوس داره
  میتونید تو گوگل سرچ کنید کاملا صحتش صدرصد تایید شده هست
  اینم یه سری توضیحاته حتما بخونید :
   چند سالی است که ”سلنا گومز” از بیماری لوپوس رنج میبرد و این بار دوره بیماری با شدت بیشتری آغاز شده است. لوپوس نوعی بیماری مربوط به سیستم ایمنی بدن است که در پوست، کلیه ها، سلول های خونی و قلب و ریه ها تاثیر میگذارد و مهمترین علائم آن ورم صورت و درد مفاصل است. سابقا ستاره های دیگری چون مایکل جکسون و نیک کانون نیز به این بیماری مبتلا شده اند. این منبع نزدیک به خواننده هالیوودی اعلام کرد سلنا به خوبی با بیماری خود آشناست و به همین دلیل تصمیم گرفته است مدتی به خود استراحت بدهد، او میخواهد صحیح و سلامت زندگی کند.

  سـلنا گومز خواننده که تور Stars Dance او در سال 2014 به دلیل بیماری لوپوس لغو شد
  و تا سال گذشته در درمان بیماریش بود
  او در مصاحبه اش با بیلبورد گفت :
  اینکه من مبتلا به لوپوس شده بودم تشخیص داده شد و درمان من از طریق شیمی درمانی شروع شد
  این مسئله من را شکست و باعث شد اعتماد بنفس من امتحان شود
  و دوباره آنرا بدست بیاورم و اکنون بسیار راحت تر هستم

  در حال حاضر که تور سـلنا گومز فردا یعنی ۶ می ۲۰۱۶ آغاز میشود
  نماینده او اعلام کرده سـلنا گومز تمام درآمد حاصل از تور خود را به سازمان لوپوس (بهبود درمان و جلوگیری از آن)
  برای درمان بیماران و کمک به بهبود زندگی بسیاری از کودکان
  که از این بیماری رنج می برند اهدا خواهد کرد

   چند سالی است که ”سلنا گومز” از بیماری لوپوس رنج میبرد و این بار دوره بیماری با شدت بیشتری آغاز شده است. لوپوس نوعی بیماری مربوط به سیستم ایمنی بدن است که در پوست، کلیه ها، سلول های خونی و قلب و ریه ها تاثیر میگذارد و مهمترین علائم آن ورم صورت و درد مفاصل است. سابقا ستاره های دیگری چون مایکل جکسون و نیک کانون نیز به این بیماری مبتلا شده اند. این منبع نزدیک به خواننده هالیوودی اعلام کرد سلنا به خوبی با بیماری خود آشناست و به همین دلیل تصمیم گرفته است مدتی به خود استراحت بدهد، او میخواهد صحیح و سلامت زندگی کند.

 17. چرا چرت می نویسید سلنا گومز کی معتاد شد اخه.خوبه واسه seen خوردن پست هامون دست به نوشتن هر چرندی نزنیم

 18. میشه چرت نگین لطفااااا. سلنا مواد مصرف نمیکنه
  اون عکسه سلنا هم مرببوطه به بیماریش

 19. واقعاچرانمیخاید بفهمید که مایلی از سره هرزگی لخت نشد؟؟
  بعدازاینکه لیام به مایلی خیانت کردمایلی اصلاتوشرایط روانی و روحی خوبی نبودشماخودتون دوس پسرتون بتون خیانت کنه رگ میزنید قرص میخورید چه برسه به لیام که نامزدمایلی بود😐مایلی با آهنگ رکینگ بال و… خواست به لیام نشون بدع که خیانتش داغونش کرده و چ تاثیربدی داشته روش🖕😪 مایلی واسه حمایت ازحقوق زنان لخت شده چون واقعا کارایی که مردا میکنن زنانمیتونن بکنن 🤗 واین تبعیض قاعل شدنه مایلی واسه فروش بیشتر لخت نشده، باید فرهنگ سازی شه و واسه فرهنگ سازی یکی (مایلیو..)باید یکاره کوبنده و اساسی بکنه…😊

 20. آخه یکی نیست به شما بگه واقعا زندگی شخصیه دیگران به شما چه ربطی داره؟!
  اول و آخر خودش برای خودش زندگی میکنه به کسی مربوط نیست.
  لطفا کمی #فرهنگ داشته باشید.

 21. شما که نمیدونید بی خود میکنید مینویسید سلنا معتاد نیس به خاطر لوپوسش در ملا عام ظاهر نمیشده داشته شیمی درمانی میشده واقعا براتون متاسفم اون دنیا باید جواب همه ی حرفایی که به بعضی از این بیچاره ها میچسبونید و دلشونو میشکنید بدید

 22. به به چقدر اطلاعاتتون درباره ی ستاره های فاسد غرب زیاده اگه یکم بفکر کشور خودمون بودیم الان وضع مون این نبود

 23. لسندزی لوهان چند بار قرآن به دست دیده شده و اگثرا با حجاب دیده میشه و تو بیو اینستاش نوشته سلام علیکم و میگن که مسلمون شده و جاستین هم از کاراش معذرت خواهی کرده و اعتراف کرده چه کارای زشتی انجام داده پس لطفا اینقدر ظاهر این سلبریتهارو بد نشون ندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *