گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / کلیپ / کلیپ کشتن الاغ با ضربه های سنگین پتک در سمیرم
loading...

کلیپ کشتن الاغ با ضربه های سنگین پتک در سمیرم

 

کلیپ کشتن الاغ

در سالگرد سلاخي دلخراش دو توله خرس و مادرشان در سميرم متاسفانه فيلم ديگري از اين شهرستان به انجمن حمايت از حيوانات رسيد که چند ثانيه بيشتر نيست … در اين چند ثانيه کوتاه ميتوان به وضوع شاهد سقوط اخلاقيات و انسانيت بود … مطمئنا خدايي در همين نزديکيها شاهد اين رفتار زشت و شنيع نوع انسان است

loading...

33 دیدگاه ها

 1. بخدا حالم بد شد تا اخر نتونستم ببینم خدا لعنتشون کنه این ادما روانی هستن

 2. خیلی وحشتناک بود چ اشتباهی کردم نگا کردم
  خداازشون نگذره الهی
  اینا از حیوان هم کمترن حتی ی حیوان هم اینکارو نمیکنه
  اصلا اینا وجدان دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  الهی ک خودشون ب بدترین روش بمیرن
  خدا خودش جای حق نشسته

 3. داخل شهر سمیروم چه خبره اون ازکشتن توله خرس ها سمیروم واین هم از الان باید از کودکی به این افراد اموزش داد که با حیوا نات با محبت رفتار کنندو قوه قضایه هم باید با این افراد بر خورد کند.

 4. باید با همون پتک بزنن تو سر خودش تا بفهمه
  اصلا وجدان ندارن بخدا

 5. واقعا متاسفام برای فرهنگ کشورم

 6. لعنت بر اینها
  مرگ بر دیکتاتور

 7. عزیزان کار چند نفر را به مردم یک شهر نسبت ندهید . مردم سمیرم انسانهایی مهربان و با عاطفه اند و از این رفتار وحشیانه . بیزار. ما خواهان رسیدگی سریع قضایی به این موضوع هستیم.

 8. سلام به همگی.این کار توسط یک سری افراد بی وجدان و بی شعور هست.که ما این افراد را جز سمیرم نمیدونیم.قوه قضایی اگه اون افراد رو که خرس ها رو کشتن به سزایی عملشون میرسوند و ازادشون نمیکرد دیگه هیچکس به خودش اجازه نمیداد این کارا رو بکنن.

 9. ,
  واقعا این ادمها از حیوانات پست ترن

 10. لعنت بر شما

 11. آین آدم خودش نمونه ی کاملی از یه الاغه بعد به اون حیوون میگن الاغ.

 12. به نطرم خر اونیکونه پتک دستشه

 13. این فیلم و صحنه دلخراش به هیچ عنوان در شهرستان سمیرم رخ نداده زیرا اگر آشنا با مناطق شهر باشید و پوشش لباس عاملان این جنایت این گفته را ثابت می کند.

 14. آشغالای بی شعور اینا خودشون الاغن خدا به زمین گرم بزندتشون (اینا تفریح دیگه ای ندارن)

 15. نمی دونم چی بگم ولی فقط اینو یادتون باشه که هر کار شما انسانها از دید خداوند پنهان نیست .

 16. ای تو روحشون چطوری دلشون اومد اینکارو بکنن؟

 17. وقتی این صحنه ها را دیدم زیاد ناراحت نشدم چون خودم تا همین چند وقت پیش اینچنین می کردم . اما توبه کردم الان بسیار به حیوانات علاقهمندم . و برای حفظ و نگهداری انها تمام تلاش خودم را می کنم . همه اینها از فقر فرهنگی ماست .سقراط تمام بدبختی بشریت را از جهل و نادانی انسان می دانست . اینا بدونید که همین ها را می شود آنچنان آموزش داد که بهترین حامیان طبیعت و حیوانات تبدیل شوند . کاری را که من می کردم از این هم بدتر بود . اما حالا دیگه تمام شد . دیگه این کار را نمی کنم . من به عنوان یک انسان مسئول از طبیعت و حیوانات حمایت وحفاظت می کنم . آمین

 18. باسلام
  اگه اولاغوبیاری پیش اولاغ دیگه حتمادعوامیکنن پس اون ادم هم هوغ ادم نماست بیچاره اولاغ ازهیکلش معلومه که بالغ نیست

 19. هرگز به تعداد پیچ و مهره های اتومبیل خود فکر کرده اید؟ آیا میدانید اختراع اتومبیل نتیجه ابزارسازی چند هزار ساله بشریت است. اکنون تصور کنید کسی اتومبیل شما را با چکش خرد کند………….! چه حالی می شوید؟
  حالا برویم سر اصل موضوع ! موجودات اطراف ما نتیجه میلیونها سال کنش و واکنش های فیزیکی و شیمیایی با محیط زیست ما هستند و بدون شک بر حسب تکامل ذات حیات که از آفریننده زمین و زمان سرچشمه می گیرد. از کوچکترین موجودات باکتری ها گرفته تا بزرگترین آنها مانند فیل و نهنگ رازی نهفته در بر دارند که انسان دوپا فکر می کند بیش از آفریننده اش می داند و باید آنها را برای شکم خود بخون بکشد.. حالا با توجه به مطالب فوق فرض کنید مشغول مطالعه هستید و ناگهان از کنار میزتان مورچه ای هراسان وارد حریم دید شما می شود…..آیا می دانید تا به حال چند تا از این موجودات کارگاه الهی را له و لورده کرده اید؟ اکنون به مثال اتومبیلتان فکر کنید که کسی آن را با چکش خرد کرده…….فقط یک دقیقه فکر کنید خداوند در گارگاه خود این موجودات زیبا و اسرارآمیز را به ما هدیه می کند تا از فوائد آنها استفاده کنیم و ما آنها را به خاک و خون میکشیم. این موضوع به هیچ وجه با آیه و تبصره و نفسیر توجیه نمی شود و فقط دلیل بر وحشیگری ایست.
  آنانکه بر این باورند که سر بریدن حیوانات لطفی در حق خدایشان است بهتر آنکه خود را از خشم خدا پنهان کنند. امن ترین کار برای انان اینست که شاهرگ خود را ببرند تا شاید کارگاه الهی از خشم خود بگذرد.
  افسوس و ای کاش که مفهوم این بیت ساده را درست بما می فهماندند.
  میازار موری که دانه کش است ، که جان دارد و جان شیرین خوش است.
  آنان که حیوانات را بنام خدا و پیامبرش سر مببرند بدانند که انسان اولیه هم اینچنین ناجوانمردانه حیوانی را نمی کشت بلکه شکار میکردو فقط برای روزی خود ونه برای تقدس دروغین .
  بدبخت ها بترسید از کشتن. اگر نمی توانی زنده کنی حق کشتن آن را از کجا بخود می دهی ؟ لعنت خدا بر شما باد !

 20. با اظهار تاسف به این وحشیگری قروت وسطایی لازم دونستم نظر خوانندگان محترم رو به موضوع زیر جلب کنم. بنده تحصیلاتم را در دانشگاه سوربن فرانسه انجام دادم و برای پایان نامه ام باید روی ژنتیک خرسهای قهوه ای 12 ماه در موطن اصلی این گونه خرس ها در ایالت ترانس سیلوانیای رومانی تحقیقاتی انجام می دادم. این گونه خرس ها در کل کره زمین فقط در ترکیه رومانی و ایران وجود دارند و نسل آنها در حال انقراض است. گونه ایرانی خرس های قهوه ای در تمام کره زمین منحصر بفرد است و شاید در حال حاضر تعداد آنهادر ایران به 30 عدد هم نرسد. فرم ژنتیکی آنها بقدری نادر است که کانادایی ها آن را با خرس سیاه کانادایی آمیزش میدهند تا نسل آن را از انقراض نجات دهند. آنوقت شما چنین تصاویری را از ایران می بینید. شرم بر ما. مردم ایران باید بدانند که موجودات این آبو خک نیز مانند نفت سرمایه پنهان این آب و خاک هست و تک تک ماو هر انکس که خون ایرانی در رگش می جوشد باید حافظ و مدافع این منابع باشد. استدعای عاجزانه دارم با حرکتی کوچک به غیر از نوشتن نظرات شخصی با مسئولین تماس و جلوی این فجایع را بگیرید…..این تصاویر آبروی فرهنگ دیرینه ما را در تمام دنیا زیر سوال برده……متشکرم

 21. یه چیزی فکر منو اینجا آزار میده……همه دوستانی که اینجا نظر کذاشتند همه فقط دل درد تماشای ویدئو را دارن و یا اینکه متاثر شدن.
  بابا چرا شما نمی خواین کاری بکنین. تا کی می خواین خودتونو در مقابل این جنایتها قایم کنین. من تعجبم چرا اینجا یه دکتر و یا یه مهندس اعتراض نکرده……سر خیابون ما تعداد تابلوهای دکترا از تابلوهای بقالی کل مملکت بیشتره. یعنی شما ها هم نگران جیبتون هستین ؟؟؟
  بابا ایول عجب ملتی شدین شما….کی میدونه این قاتل ها الان کجان ؟
  بابا اینا تصاویری هست که به شما نشون داده میشه میدونین چند تا از این اتفاقات در روز میوفته که ما ازش بیخبریم……واقعا که دم همتون گرم….

 22. باید همون پتک کرد تو ک..ن یارو از دهنش بیاد بیرون

 23. دلشو نداشتم ببینم طفلک حیوون زبون بسته .

 24. محمد رحمانی

  سلام- بخدا قسم که اونابویی از ادمیت نبردن و نمیبرن-من مطمئنم چوبشو می خورن.

 25. از خدا می خوام مردی که این کارو با الاغ کرد خودش مثلا همین بمیره…

 26. شلاق زدن این جور افراد و اعدامشون در ملاء عام میتونه درس عبرتی برای بقیه باشد.

 27. خوب اسلحه رو طرف مردم گرفتی .حرف زدن و زیر سوال بردن مردم راحت.با جو گیر شدن و گفتن این حرفا فقط خودتو خالی میکنی.اول از خودت شروع کن و گیر به این مردم نده.

 28. واقعا که نامردن. ببین اون حیونه زبون بسته رو به چه راحتی کشتن. ذلیل مرده ها. به نظرم هیچ فرقی با حیون ندارن. خاک تو سرشون.

 29. اینا وحشین.از طرف پدر مادر خرابن.اخه بگو اون خر چکارت کرده.واقعا موقعی داشت جون میکند هرچی بلد بودم بش گفتم

 30. واقعا چه به روز ایران و ایرانی اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در گذشته ای نه چندان دور هیچ وقت چنین وحشیگری رو در ایران و از ایرانی نمیدیدم!!!

 31. خدایا کجایی که ببینی ادم اشرف مخلوقاتت از پسترین موجوداتم کمتر اون ادمی که این الاغ رو کشته یکی نیست بهش بگه بی پدر این الاغ چه بلای سر تو اورده که این حیوان بی زبان رو کشتی

 32. بيشعوراى وحشى

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *