مجله تاپ‌ناز‌

سریال بچه مهندس 3 + داستان سریال، عکس و بیوگرافی بازیگران

سریال بچه مهندس 3

داستان و بازیگران سریال بچه مهندس 3

سریال بچه مهندس 3 محصول سال 1399 شبکه دوم سیما است که در ماه رمضان پخش می شود. کارگردان این سریال علی غفاری است. فصل اول دوم این سریال بسیار مورد توجه مخاطبان شبکه دوم قرار گرفت و به همین جهت فصل سوم آن برای ماه رمضان 99 ساخته شد. در ادامه این مطلب داستان سریال بچه مهندس 3، عکس و بیوگرافی آنها را آماده کرده ایم با ماه همراه باشید.

داستان سریال

داستان سریال بچه مهندس به پرورشگاهی به نام خانه خورشید، بر می گردد که در خط داستان آن ماجرای سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیتی به نام جوادی مطرح می شود. داستان فصلم سوم در مورد جوانی جواد و داستانهایی است که در دانشگاه برای او اتفاق می افتد.

سریال بچه مهندس 3

زمان پخش سریال و تعداد قسمت ها

سریال بچه مهندس 3 در 35 قسمت تهیه شده است. این سریال در ماه رمضان هر شب ساعت 21 از شبکه دوم سیما پخش می شود.

سریال بچه مهندس 3

تمام بازیگران و عوامل فصل یک و دو در این سری هم حاضر هستند. در فصل سوم بازیگران جدید همچون فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری هم اضافه شده اند.

سریال بچه مهندس 3

بیوگرافی روزبه حصاری 

روزبه حصاری بازیگر متولد سال 1366 در شهر تهران است. او مدرک مهندسی صنایع دارد. با بازی در سریال تاریکی شب و روشنایی روز و همچنین سریال بچه مهندس به شهرت رسیده است. او هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

سریال بچه مهندس 3

بیوگرافی فرناز رهنما 

فرناز رهنما بازیگر متولد مهر سال 1360 در شهر اصفهان است. او مدرک رشته تئاتر را دارد. با بازی در سریال مامور بدرقه به شهرت رسید و سریالهایی مانند ساختمان پزشکان و سریال هشت و نیم دقیقه باعث دیده شدن او شدند. همسرش کیارش اعتماد سیفی است.

سریال بچه مهندس 3

بیوگرافی فرهاد قائمیان

فرهاد قائمیان متولد سال 1344 در شهر اردبیل است و از سال 1370 بازیگری را شروع کرده است. بیشتر نقشهایی که او بازی کرده است پلیسی بوده است. او با بازی در سریال وفا توانست به شهرت بالایی برسد.

سریال بچه مهندس 3

 

بیوگرافی صحرا اسدالهی

صحرا اسدالهی متولد سال 1366 در تهران است. در رشته معماری تحصیل کرده است. او با بازی در فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی به شهرت رسیده است. هنوز مجرد است.

سریال بچه مهندس 3

بیوگرافی عباس جمشیدی فر 

عباس جمشیدی فر متولد سال 1359 در شهر تهران است و در رشته تئاتر تحصیل کرده است. او فعالیت حرفه ای اش را با نویسندگی شروع کرده است و با بازی در فیلم خروس جنگی و سریال سه دونگ سه دونگ به شهرت رسیده است. او الان مجرد است و قبلا یک ازدواج ناموفق داشته است.

سریال بچه مهندس 3

بیوگرافی بهناز جعفری

بهناز جعفری متولد سال 1353 در تهران است. او مدرک رشته ادبیات نمایشی دارد. با بازی در سریال بیداری، مختارنامه و همه چیز آنجاست به شهرت رسیده است. او چند وقت پیش اعلام کرد که به ام اس مبتلا شده است و به همین دلیل می خواهد مجرد بماند.

سریال بچه مهندس 3

بیوگرافی کاوه سماک باشی

کاوه سماک باشی متولد سال 1359 در تهران است. او در رشته مهندسی مکانیک تحصیل کرده است. با بازی در سریال میکائیل به شهرت رسیده است. هنوز ازدواج نکرده است و مجرد است.

سریال بچه مهندس 3

بیوگرافی ثریا قاسمی 

ثریا قاسمی متولد سال 1319 است. مادرش حمیده خیرآبادی یکی از بازیگران محبوب و معروف ایرانی است. او یکی از چهره های ماندگار بازیگری در ایران است. همسرش رحیم برافراز است و 3 فرزند به نام بنفشه، بابک و بهروز دارد.

سریال بچه مهندس 3

بیوگرافی کامران تفتی 

کامران تفتی متولد سال 1358 در تهران است. او اصالتا یزدی است و به دلیل بازی در سریالهایی مانند حس سوم، بی صدا فریاد کن، کارآگاهان، زیر هشت و سریال میکائیل به شهرت بالایی رسید. او هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

سریال بچه مهندس 3

بیوگرافی مهتاب جامی

مهتاب جامی بازیگر متولد سال 1374 در زاهدان است و در رشته تئاتر تحصیل کرده است. با بازی در فصل دوم سریال بچه مهندس به شهرت رسیده است. او هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

امیدواریم از تماشای سریال بچه مهندس 3 لذت ببرید.

 • سریال زیر خاکیسریال پدر پسریسریال سرباز

مطالب مشابه را ببینید!