مجله تاپ‌ناز‌

قسمت آخر سریال سیب ممنوعه + عکس و اسامی بازیگران

سریال سیب ممنوعه

قسمت آخر و اسامی بازیگران سریال سیب ممنوعه

سریال پر ماجرا و جالب سیب ممنوعه از شبکه فاکس تی وی ترکیه پخش می شود و قسمت آخر آن در 27 می سال 2019 پخش شد و هم اکنون از شبکه جم در حال پخش است.

سریال سیب ممنوعه

خلاصه داستان سریال سیب ممنوعه

خلاصه داستان : زینب و ییلدیز(ستاره) دو خواهری هستن که خیلی به هم وابسته ان ولی آرزوهاشون کاملا متفاوته.. زندگی ییلدیز بعد از آشنایی با شاهزاده ی اشراف،اندر آرگون تغییر میکنه..اندر برای رهایی از شوهرش،هالیت آرگون، ییلدیز رو به کار میگیره ، وقتی این اتفاقا در زندگی ییلدیز میفته شرکتی که زینب در آن کار میکنه از طرف علیهان تاش دمیر خریداری میشه. علیهان یه کارمند خشن،پررو و ثروتمندی هست..تضادهای زینب و علیهان در مدت کوتاهی به جذابیت تبدیل میشه..و چیزی که زینب نمیدونه اینه که علیهان شریک و برادر زن دوم هالیت هست…

تماشای قسمت آخر سریال سیب ممنوعه

تماشا کنید: قسمت 1 سریال سیب ممنوعه

جنجال اتهام تجاوز نقش اول سریال

این سریال به دلیل اتهام وارده به بازیگر نقش اصلی سریال طلعت بولوت ( هالیت آرگون ) و دادگاه های طولانی بولوت به جرم تجاوز به حریم یکی از عوامل طراحی لباس سریال که دختر ۱۹ ساله بود (بوسیدن از لبهای دختر ) ماهها تیتر رسانه ها بود که با حکم تبرئه قاضی خاتمه پیدا کرد.

در حالیکه بیشتر بازیگران سریال از جمله سودا ارگنجی _زینب)، اونور تونا (علیهان ) ادا اجه (ییلدیز) و کارگردان سریال سیب ممنوعه رفتار سردی با طلعت بولوت داشتند اما به کار حرفه ای خود پرداخته و احساس شخصی خود را وارد سریال نکردند اما بولوت فقط از شوال سام بازیگر نقش همسر سابقش در سریال (اندر) به جرم تهمت شکایت کرده است.

شوال سام در تولد ۴۵ سالگی اش که در پشت صحنه سریال تدارک دیده شده بود صحبت کوتاهی داشت که در آن نیز حضور طلعت بولوت را با عنوان افرادی که لزومی به حضورشان نبود عنوان کرد که باعث خشم طلعت بولوت شده بود.

در روزهای اخیر آرامش به پشت صحنه این سریال بازگشته بود و طبق برنامه های برای پایان فصل دوم سریال آماده میشدند، و شبکه نیز نوید پخش فصل بعدی سریال را داده بود که خبر جدایی بازیگران نقش علیهان و زینب ، سودا ارگنجی و اونور تونا منتشر شد.

این زوج عاشق که با تفاوت قد زیادی که داشتند از ابتدا پربحث و جذاب بودند به دلیل پایان نقش در سریال در قسمت ۴۶ از مجموعه خداحافظی خواهند کرد.

سریال سیب ممنوعه

اسامی بازیگران سریال

  • طلعت بولوت در نقش هالیت
  • سوال سام در نقش اندر
  • ادا اجه در نقش ییلدیز
  • سافاک پاکدمیر در نقش زهرا
  • باریش آیتاک در نقش چنار
  • ایلبر اویگر کابوغلو در نقش  اریم
  • مهمت پامکچو در نقش سیتکی
  • عایشه گ.ل چنار در نقش لیلا
  • سودا ارگینچی در نقش زینب
  • اونور تونا در نقش علیهان

سریال سیب ممنوعه

تصاویر قسمت آخر سریال سیب ممنوعه

بخوانید: سریال دختر سفیر

سریال سیب ممنوعه

اسامی بازیگران سریال ترکی

سریال سیب ممنوعه

زمان پخش سریال سیب ممنوعه

سریال سیب ممنوعه

خلاصه داستان سریال در شبکه جم تی وی

سریال سیب ممنوعه

عکس بازیگران مرد و زن سریال سیب ممنوعه

سریال سیب ممنوعه

قسمت آخر سریال

Yasak Elma 10

مطالب مشابه را ببینید!