مجله تاپ‌ناز‌

قسمت آخر سریال کلاغ + بیوگرافی بازیگران و عکس های سریال

سریال کلاغ

در این بخش داستان قسمت آخر، بیوگرافی و عکس های بازیگران سریال کلاغ را قرار داده ایم

داستان قسمت آخر سریال کلاغ و بیوگرافی بازیگران

سریال کلاغ یا کلاغ سیاه Kuzgun یکی از سریال های جدید سال 2019 ترکیه است که در ژانر درام و اکشن ساخته شده است و محصول شبکه اسار تی وی است. کارگردان این  سریال Cem Karcı و نویسندگان آن Sema Ergenekon و  Eylem Canpolat می باشند. بازیگران اصلی این سریال Barış Arduç , Burcu Biricik , Caner Şahin , Ahsen Eroğlu ,Settar Tanrıöğen , Levent Ülgen , Emre Kentmenoğlu , Bahar Kerimoğlu هستند.

 

بخوانید: قسمت 1 تا 5 سریال کلاغ

سریال کلاغ

تولید سریال ” کوزگون “توسط آی یاپیم عصر روز جمعه 30 دسامبر در اروگوپ آغاز شد. و از شبکه استار تی وی روز چهارشنبه 13 فوریه شروع به پخش گردید.

بهادیر اینچه کارگردان ، فیلمنامه نویسان اِزلم یلماز ، آنل اکه و بورجو گورگن توپتاش سریال کوزگون هستند. تیم فیلمنامه نویسان سریال کوزگون قبلاً سریال کارا سوادا را نوشته بود.

سریال کلاغ

بورجو بیریجیک که در سریال 8 روز شرکت کرد اما با یک شکست بزرگ نتیجه بدی گرفت با قبول 60.000 برای هرقسمت سریال کوزگون را امضا کرد.

سریال کلاغ

موضوع سریال کوزگون

در سریال کوزگون باریش آردوچ در نقش کوزگون با بورجو بیریجیک در نقش عشق اش به اسم دیلا ایفای نقش می کند.

کوزگون 20 سال در انتظار انتقام پدر پلیسش است كه در دام تله ای قرار گرفته و در زندان است کوزگون سالها بعد با دیلا که وکیل آگاه و در حال تغییر زندگی است روبرومی شود . کوزگون و دیلا دو دوست پلیس هستند از کودکی با هم بزرگ می شوند و سالها بعد دوباره همدیگر را ملاقات می کنند. پس از درگذشت پدرکوزگون ، او تحت هویت دیگری زندگی کرد و به عنوان محافظ کار می کرد. کوزگون قصد دارد تا انتقام پدرش را بگیرد و با دختر دشمن اش وارد عشق خواهد شد.

 

 

بازیگران سریال کوزگون

سریال کلاغ

باریش آردوچ Baris Arduc

بارش آردوچ در 9 اکتبر 1987 در سوئیس متولد شد و اکنون 32 سال سن دارد. باریش اردوچ که از سال 2011 در بازار حضور دارد ، از آیلا آلگان ، Ayla Ilganبازیگر ، درس بازیگری گرفت و چهره و استعداد خوب او را آیلا آلگان کشف کرد. محبوب ترین سریال جوانی باریش سریال پیس یدیلی Pis Yedili ، اولین سریالی است که از او بخاطر می آوریم. بعدها گرچه در سریالهای برای من نگران نباش Benim İçin Üzülme ، راجون برای خانواده ام Racon: Ailem İçin تلاش زیادی کرد اما محبوبیت زیادی پیدا نکرد. در حقیقت نقش سلیم ، که در کاخ امروز Bugünün بازی کرد دقیقا بدین منظور بود اما متاسفانه چنین نشد. ظهور مورد انتظار باریش در سریال عشق اجاره ای Kiralık Aşk با ایفای نقش عمر بود. بتازگی درفیلم زمان خوشبختی Mutluluk Zamanı با الچین سانگو Elçin Sangu نقش اصلی را بازی کرده است.

کوزگون بچه پلیسی بنام یوسف جیبجی است. در8 سالگی بعداز جداشدن از خانواده اش در خیابانها بزرگ شد وتلاش برای زندگی کردن را آموخت و با هویت دیگری یعنی به نام آککا زندگی کرد. کوزگون که می خواست انتقام پدر پلیسش را بگیرد که در کمین بهترین دوست خود در کمین و زندانی بود ، 20 سال صبر کرد و با گذشت هر روز انتقام خود را افزایش داد. کوزگون چند سال بعد برای گرفتن انتقام پدرش به استانبول می آید و با دختر دشمن خود ، دیلا با عشق زندگی می کند. دیلا به کوزگون در خیابانها زنده ماندن واز دست رفتن قلب و وجدانش را یادآوری می کند وتمام نقشه های کوزگون تغییر خواهد کرد.

 

سریال کلاغ

بورجو بیریجیک نقش دیلا در سریال کوزگون Burcu Bırıcık

بورجو بیریجیک در 4 می 1989 در آنتالیا بدنیا آمد. بورجو بیریجیک مانکن وبازیگر ماهر با زیبایی در هردوره ، از سال 2016 از روی علاقه با امره یتکین Emre Yetkin ازدواج کرده است. امره همزمان مدیر بورجو است. بورجو که در سالهای دبیرستان به تئاتر علاقه مند بود در رشته باستان شناسی در دانشگاه اگه Egeبرنده شد اما تسلیم نشد. بعدها در تئاترشهر شهرداری بورنووا در بازیگری پرورش یافت. در تئاتر شهر شهرداری بورنووا در نمایشنامه Yedi Kocalı Hürmüz توانست استعداد وزیبایی اش راتا پایان بادقت اثبات کند.

در کانال TRT1در سریال مرا همین طوری دوست بدار Beni Böyle Sev درنقش سدا فوق العاده درخشید. در سال 2014 در کانال D در سریال مسئله شرف Şeref Meselesi نقش کبری را بازی کرد وحق بازیگری ماهر وخبره را اثبات کرد. در سریال شعر زندگی Hayat Şarkısı کانال Dبا نقش هویلا اولین بار نقش اصلی را بازی کرد وپیشرفت زیادی کرد و در دنیا اسمش معروف گردید. سرانجام دوباره در سریال 8 روز 8. Gün کانال Dنقش اصلی زن را گرفت سریال موفق نشد اما بورجو پیشرفتش را حفظ کرد.

دیلا دوست دوران بچگی و عشق کوزگون است. دیلا با ناپدید شدن ناگهانی کوزگون و از دست دادن مادرش روزهای سختی را گذراند. پدر دیلا رافت او را برای تحصیل به خارج کشور فرستاد سالهاست در خارج کشور زندگی می کند اویک وکیل خوب شد وحتی یک دفتر برای خودش افتتاح کرد. سالها بعد، دیلا در برخورد با کوزگون هنوز دیوانه وار عاشق اوست. اما رسیدن به او یک عمر طول می کشد.

 

سریال کلاغ

جانر شاهین در نقش کارتال Caner Şahın

جانرشاهین آخرین بار در سریال نفس در برابر نفس Nefes Nefese با جان بخشیدن به شخصیت وکیل صالح مورد تحسین قرار گرفت. جانر شاهین در سریال بابام وخانواده اش Babam ve Ailesi در نقش پسر نوجوانی به اسم قادر خیلی خوب معروف شد . در سال 1992 در اسکی شهر بدنیا آمد والان 27 سال سن دارد . چانر در سال 2016 به زندگی ما معرفی شد.

کارتال برادر کوزگون است. او جوانی عصیان است. اما برای انتقام پدر ومادرش هیچ تلاشی نکرد چون نمی خواست مادرو برادر خود را تنها بگذارد همیشه سعی می کرد با نان درآوردن مادرش را خوشحال کند.

 

سریال کلاغ

آحسن اردوغلو در نقش کومرو Ahsen Eroğlu

آحسن اردوغلو اولین بار در سریال Anne با نقش Duru Güneş جلب توجه کرد. بعدها در سریال عروس استانبول İstanbullu Gelin در نقش ثریا و یاز Yaz دختر فارووک بازی کرد.آحسن با وجود سن جوانی ، با عملکرد خود موفق شده است به یکی از نامهای مورد علاقه تبدیل شود و آحسن در سال 1993 در چورلوی تکیرداغ Tekirdağ Çorlu متولد شد والان 26 ساله است . مدرک خود را در دانشگاه اگه Egeبه عنوان معلم تربیت بدنی در یافت کرده است. حدس می زنم آحسن اراوغلو عنوان زیباترین دختران را در BESYO کسب کرده است . آحسن اروغلو هنگامی که متوجه زیبایی و استعداد خود شد که به عنوان معلم خیالی عمل نمی کند او در یک آژانس نام نویسی کرد و اولین بر در تبلیغات Yedigün isimli içecek firmasının لب گزید. در فیلم حکایت هابیل مدرن Bir Modern Habil Hikayesi شرکت کرد و اولین تجربه سینمایی خود را با این فیلم بدست آورد . هنگامی که آحسن اراوغلو استعدادخود را برای همه اثبات کرد انتخاب او برای کاسم در قرن بزرگ Muhteşem Yüzyıl Kösem بسیار آسان بود.

کومرو خواهر کوزگون وکارتال است. یک روزنامه نگار زیبا و باهوش است. از آنجا که پدرش با بی عدالتی در زندان بسر می برد، عدالت مهمترین ارزس واصول کومرو است. کومرو دختری است که تسلیم نمی شود و اطلاعات مخفیانه ای را جمع می کند تا از پدرش انتقام بگیرد و کسانی که او را زندانی می کنند را مجازات کند.

دانلود کنید: دانلود آهنگ سریال کلاغ

سریال کلاغ

ستارتانریگن در نقش ترزی درویش Settar Tanrıöğen

ستارتانریگن در سریال بابا جان من است Baba Candır با شخصیت صالح بقال به جوانان دوره گذشته خود را معرفی و بسیارمحبوب شد.ستار تانریگن در 15 ژانویه سال 1952 بدنیا آمد واصالتا اهل دنیز است. ستار تانریگن برای تحصیل در دانشگاه به آنکارا آمد و باستان شناسی را در هاچتپه تحصیل کرد.ستار که در مراکز عمومی تئاتر تحصیل می کرد ، با انتخاب وی به تئاتر زندگی خود را درتئاتر شکل داد . یکی از مهمترین سریال ها در دوره های اخیر ستار سریال Urfalıyam Ezelden بود که ستار در آن بازیگر شد.

شخصیت اصلی سریال، ترزی (خیاط ) درویش است. دوست نزدیک پدر کوزگون است.درویشی است که کوزگون را راهنمایی می کند. با پوشش ومهارت خود مرد بسیارجادویی است . درب خانه اش به روی افراد گرفتار باز است.

 

سریال کلاغ

لونت اوگلن در نقش رافت بیلگین Levent Ülgen

در 15 می سال 2019 از سریال جدا شد.

وقتی از لونت یاد می شود شخصیت سینان که در سریال آکاسیادورا Akasya Durağı بازی کرد به ذهن خطور می کند. لونت در سال 1962 در قونیه بدنیا آمد و 57سال سن دارد . لونت که فردی بسیار باهوش است گرچه توانست برنده ODTÜ Fizik شود اما مهندس فیزیک نیست وبازیگر است ترجیح داد هوش واستعداد خود را در هنر نشان دهد. . پس از اتمام تحصیلات خود در دانشگاه هاچتپه در آنکارا فعالیت بازیگری خود را در تئاتر دولتی آغاز کرد. ظهور لونت اوگلن در تلویزیون با سریال عشق اجاره ای Kiralık Aşk بوده است. نقش بسیارمحبوب نجمی درسریال ، گرچه لونت درسال های 2017-2018 در سریال های Kocaman Ailem و Hayati ve Diğerleri نقش اصلی را بازی کرده است اما متاسفانه این دوسریال به موفقیت مورد انتظار اوایل فینال نرسیدند.

رافت یک بازنشسته پلیس است . دخترش دیلا در خارج تحصیل کرده و وکالت می کند. به نظر می رسد حالا او مالک یک شرکت لجستیک است ، اما او یکی از بزرگترین بارون های دارویی در دنیای تاریک است. پلیس با دانستن اینکه شریک زندگی خود را خواهد سوزاند ، با یک فروشنده مواد مخدر همکاری کرد و او هم قدرتمند و هم ثروتمند شد. نکته حساس رفعت دختر او دیلا است. دیلا زندگی واقعی پدرش را نمی داند.

 

سریال کلاغ

امره کنتمن اوغلو در نقش جوانی رافت Emre Kentmenoğlu

در سریال Dolunay شخصیت بکیر با مجبوبیت همراه بود. سرانجام در سریال عبدوالحمید پایتخت Payitaht Abdülhamit شخصیت سمیر را بازی کرده است . امره متولد ژانویه 1987 و32 سال سن دارد وی فارغ التحصیل دبیرستان حرفه ای ادریدیر است.

درجوانی رافت بیگلن ظاهر می شود. . رافت برای زنده ماندن همسر بیمار خود در دوران جوانی با شرف همکاری کرد و شریک زندگی خود را دستگیر و سپس به قتل رساند.

 

سریال کلاغ

بهار کریم اوغلو در نقش سلطان Bahar Kerımoğlu

بهار کریم اوغلو در سال 1977 در آنکارا بدنیا آمد و42 ساله است. این هنرپیشه باتجربه فارغ التحصیل از گروه تئاتر دانشگاه بیلکنت Bilkent است ، به دلیل شخصیت ایپک درسریال فراموش نکن در سال 2005 Asla Unutma شناخته شد بعدها خودش را نشان نداد.

سلطان همسر رافت ، مادر دیلا است.

 

سریال کلاغ

هادیجه آسلان در نقش مریم Hatıce Aslan

هادیجه آسلان 57 ساله یکی از خانم های بسیار محبوب ترکیه ای است. متولد سال 1962 سیواس و آخرین باردر سریال Bir Deli Rüzgar شخصیت ملکه جاندان را بازی و بسیار مورد پسند واقع شد. فارغ التحصیل دپارتمان تئاتر هنرستان هنر آنکارا ، هادیجه اصلان با سریال Ferhunde Hanımlar مشهور وبسیارمحبوب گردید . هادیجه اصلان که قبل ترها با Hakkı Ergök ve Renan Kaleli ازدواج کرده بود فرزندی به نام اکین داشت ، او خانواده خود را در زلزله آگوست سال 1999 از دست داد . پس از آن ، او Ece Dizdar را كه در سال 1983 به دنیا آمد ، گرفت و او را دختر معنوی خود قلمداد كرد. از سال 2009 ، هادیجه اصلان در نمایش های تئاتر بی شماری ظاهر شده و در سریال ها و فیلم ها به نمایش درآمده و در تئاتر حضور نداشته است .

مریم مادر کوزگون کومرو و کارتال است. بعد از اینکه فرزند خود را گم کرد ، هرگز اعتقاد نداشت که او مرده است و همیشه چراغ باغ را روشن نگه می داشت ، بااعتقاد به اینکه پسرم می آید. هادیجه که می خواهد پس از رسیدن کوزگون خودش را به او ببخشد ، تا زمانی که پسرش او را ببخشد نمی میرد. بزرگترین ترس مریم این است که اتفاقی برای کوزگون وکومرو رخ می دهد.

 

مه ته هان پاریلتی در نقش کودکی کوزگون Metehan Parıltı

زمان کودکی باریش آردوچ را بچه ای به اسم مه ته هان پاریلتی بازی خواهد کرد . مه ته هان در 27 نوامبر سال 2010 متولد وحالا 9 ساله است . مه ته هان قبل از این در هیچ سریالی بازی نکرده است با رفتارهای دلسوزانه و توانایی بازیگری خود تهیه کننده سریال کوزگون را مسحور کرده است. لیلا شیرین بازیگر آژانس ، در نظر دارد با مه ته هان پاریلتی سریال کوزگون ، ستاره شود.

 

نیسا سوفیا آکسونگور در نقش کودکی دیلا Nısa Sofıya Aksongur

نیسا سوفیا آکسونگور به تازگی در سریال گریه نکن مادرağlama Anne شخصیت آیلا را بازی کرد و به سبب شیرین بودن بسیار مورد پسند واقع شد.

اصلی ترین سریال خارج شده نیسا ، سریال روزانه Adını Sen Koy بوده است . در سریال اسمش را توبزار Adını Sen Koy موفق شد با شخصیت آسیا ، مخاطبان را مجذوب خود کند.

نسا صوفیه اکسونگور متولد 30 مارس 2011 ، و 8 ساله است. دربرندهای فیات و ناکو Fiat ve Nako نیز چهره تبلیغات شد. پیش از این ، او شخصیت هانزاده را در سریال Muhteşem Yüzyıl Kösem زنده کرد.

نیسا صوفیا آکسونگور در سریال کوزگون زمان کودکی بورجو بیریجیک را بازی می کند.

 

بوراک اویانیک در نقش کسیک Burak Uyanık

بوراک اویانیک در 11 اکتبر 1995 در کارابک متولد شد. وی فارغ التحصیل هنرستان صدری الیشک Sadri Alışık است. او 24 سال سن دارد و قد او 1.76 سانتی متر و 70 کیلوگرم است. بوراک سرانجام در سریال های Vatanım Sensin, ve Arkadaşlar İyidir توانست توجه ها را بخود جلب کند بوراک دوباره در سال 2018 در سریالهای تبلیغاتی Eti Canca, Migros ve Türk Telekom ظاهرشد.بوراک در واقع یک بازیگر تئاتر است.

کسیک دوست صمیمی و محرمانه کوزگون است. کسیک قول داد در هرموقعیت و شرایطی کنار کوزگون باشد.

 

ایپک اردم در نقش شرمین Ipek Erdem

ایپک اردم با سریال Bilgisi شناخته شد اما زیاد در موقعیت نقش اصلی نماند و مدت زمان زیادی از اکران دور ماند. ایپک اردم متولد 1984 و 35 ساله است و اصالتا اهل بورساست. ایپک اردهم فارغ التحصیل هنرستان دولتی دانشگاه استانبول است. بعد از آشنایی با گانی مژده شروع خوبی داشت. بعداً در سال 2007 ، در سریال الوداع رومانی Elveda Rumeli ظاهر شد. ایپک اردم در سال 2017 در سریال برگشت به خانه Eve Dönüş نقش بازی کرد که این فیلم را نگه نداشت.

او مادرناتنی دیلا ، همسر دوم ریفات است. برادرش شرف او را درثروت بزرگ کرد. وی یک دختر به نام ناز از ریفات دارد. او می خواست یک خواهر برای فرزندان رفعت باشد ، نه یک مادر. اما نتوانست این کار را انجام دهد.

 

هانده دیلان هانچی در نقش فسون Hande Dılan Hançı

درسریال Ufak Tefek Cinayetler به خاطر نقش جوانی بنام الیف معروف بود. حالا او یک نقش در سریال کوزگون دارد. هانده دیلان هانچی در سال 1990 به دنیا آمد و 29 سال دارد. بازیگر آژانس جم تاتلیتو ، هنده دیلان هانچی با زیبایی به خود جلب می کند و در رسانه های اجتماعی نیز دنبال می شود. فارغ التحصیل هنرستان دولتی ایالت گروه ابزار دقیق هاچ تپه است او همچنین در نمایشنامه های باغ گیلاس و معجزه موزیکال شرکت کرد.

فسون برادر/ خواهر كسیك است. او یک دختر تحصیل کرده است. او همچنین عاشق کوزگون خواهد شد.

 

آیتک شایان در نقش علی Aytek Şayan

آیتک شایان در فیلم İsimsizler با شخصیت بوزان ارول Bozan Erol شروع به شناخته شدن کرد سپس در موفق ترین سریال Diriliş Ertuğrul در نقش Lais بازی کرد.

آیتک شایان به خاطر جهت تئاتر شناخته شده تر است. فارغ التحصیل دانشکده تئاتر دانشگاه بیلکن در سال 2013 است.

علی فرزند رافات است. رافات هرگز او را دوست نداشت. علی همیشه احساس بی ارزشی می کرد و سعی می کرد خود را به پدرش ثابت کند. علی با سدا ازدواج کرده و یک دختر 5 ساله به نام دفنه دارد.

 

دریا بشرلر در نقش سدا Derya Beşerler

دریا بشرلر خواهر بازیگر زن زینب بشرلر است. دریا فارغ التحصیل رشته سینما دانشگاه یدی تپه است ، دریا با خواننده اصلی بیرول نام اوغلو Birol Namoğlu ازدواج کرده است.بیرول نام اوغلو، خواننده گروه گریپین در سال 1987 بدنیا آمد و32 سال سن دارد.دریا بتازگی به سریال Ufak Tefek Cinayetler پیوسته است.

سدا زن برادر دیلا ، همسر علی است. سدا با عشق با علی ازدواج کرد از کم شدن علاقه شوهرش آگاه است ، اما سعی می کند بخاطر دخترش دفنه مدیریت کند. در حقیقت ، به عنوان یک طراح مد موفق حرفه خود را بخاطر همسرش ترک کرده است.

 

باران آکبولوت در نقش یوسوف Baran Akbulut

باران آکبولوت با بازی در سریال عشق ممنوع در شخصیت بشیر شناخته شد. فارغ التحصیل تئاتر دانشگاه آنادولو است . در سریال عشق و آبی Aşk ve Mavi با شخصیت عمر به شهرت بسیار خوبی رسیده است. خصوصا با شخصیت جاهید در سریال Aşkın Yolculuğu یونس امره مورد پسند واقع شد. باران آکبولوت متولد 1984 استانبول و 35 سال سن دارد.

کوزگون در سن کودکی از پدرش جدا شد یوسف جیبجی بعد از اینکه از طرف شریک خیلی نزدیکش رافت به زندان افتاد در حبس کشته شد و دیگر آزاد نشد.

 

اردال کوچوکومورچو درنقش شرف داغستانلی Erdal Küçükkömürcü

اردال درسال 1958 در آنکارا متولد شد. آخرین بار در سریال راهزنان بر جهان حاکم نخواهند شد Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz نقش داوود اوزسای Davut Özsoy را بازی کرد. او به خاطر شخصیت فوات امیر در سریال Asıl Nizama Adanmış Ruhlar مشهور است.

شرف مردی ثروتمند ، قوی و تاریک است. با مواد مخدر و قاچاق اسلحه تبدیل به یکی از ثروتمندترین بازرگانان ترکیه و شناخته شده است. شرف دوست دخترش شرمین را نزد خود نگه داری کرد وبرایش پدری کرد. او یک پسری به نام بورا دارد.

 

حیدر کویل Haydar Köyel

حیدر کویل فارغ التحصیل دانشگاه فنی استانبول است و در خارج از کشور تحصیل هنر می کند. حیدر کویل که بازیگری را با تئاتر شروع کرد باسریال İsimsizler محبوب شد. حیدر کویل در سریال باغچه سودا Sevda’nın Bahçesi نقش نوری را بازی کرده است.

 

امل اده در نقش جوانی مریم Emel Dede

امل اده در سال 1989 در استانبول بدنیا آمده واکنون 30 ساله است. امل کلاسهای بازیگری خود را با یشیم جرن بوزاوفلو Yeşim Ceren Bozoğlu گذراند و با 35.5 کلاسهای بازیگری دانشگاهی خود را به اتمام رساند. امل در سریال های زنان کوچک Küçük Kadınlar و زمانی که می گذرد Öyle bir Geçer Zaman تجربه کسب کرده و آخرین بار در

سریال در بال پرنده Sevda Kuşun Kanadında شرکت کرد. سرانجام در سریال چوک کور Çukur در نقش دکتر آیلین در حال شناخته شدن است.

جوانی مریم ، مادر کوزگون را بازی می کند . مریم بعد از به زندان افتادن شوهرش ، یک مادر بی سرپرست است.

 

آلمینا کاهرامان در نقش دفنه Almına Kahraman

آلمینا کاهرامان بازیگر آژانس IMC ، 6 ساله و 113 سانتی متر قد و20 کیلو وزن داشته ویک کودک بازیگر مانکن است. آلمینا آخرین بار در تبلیغات شرکت های بزرگی مانند واکیف امکلیک ، میقروس وآک بانک Vakıf Emeklilik, Migros ve Akbank شرکت داشته و هم اکنون در سریال کوزگون حضور دارد.

دفنه دختر علی و سدا است. به عمه اش دیلا خیلی وابسته است.

 

سو بورجو یازقی جوشکون درنقش ناز Su Burcu Yazgı Koşkun

سو بورجو در 15 آوریل 2004 در استانبول بدنیا آمده و 15 ساله است. آخرین بار در سریال های خانم Kadın و داستان ما Bizim Hikaye حضور داشت. در سریال عشق دوباره Aşk Yeniden با نقش الیف سو شناخته می شود.

ناز تنها دختر نریمان و ریفات است.

 

اورهان اشکین Orhan Eşkın

اورهان اشکین با سریال اشکیا Eşkıya در نقش سینان شناخته شده و سرانجام در فیلم شانس پر Bol Şans حضور داشته است.

 

یی گیت چاکیر Yığıt Çakır

یی گیت چاکیر متولد 1984 ازمیر است. در سریال هفت خوشگل Yedi Güzel نقش آکیف را داشت.

 

بازیگران جدید سریال کوزگون

مروه ناز آی Merve Naz Ay

مروه ناز آی جدیدا بازیگر سریال کوزگون شده است.

 

سنان کارا درنقش سروان قدرت خانم Senan Kara

سنان آخرین بار در سریال Vatanım Sensin حضور داشت.

خانم قدرت از دیلا می خواهد كه برای دستگیری بهرام آدوور رهبر سازمان جرایم سازمان یافته با خودش همکاری كند و این باند را سرنگون كند.كودت قول داد ریفات بیلگین را در ازای همکاری آزاد كند.

 

فریت کایا در نقش جیهان Ferit Kaya

فریت کایا متولد سال 1984 دیاربکر و34 ساله است. سریالی که بیشترین کمک را در شناخته شدن فریت کایا کرد سریال مقاومت کن قلب من Dayan Yüreğim است چون توانست توجه اکثرتولیدکنندگان سریال را با توانایی بازیگری اش جلب کند.فریت کایا فارغ التحصیل هنرستان تئاتر معمار سینان است .او علاوه بر بازیگری در سریال وفیلم در بسیاری از نمایش ههای تئاتر حضور داشته است. با آتا دمیر در فیلم Niyazi Gül Dörtnala مورد توجه قرار گرفت. به تازگی در سریال کوچه های پشتی Arka Sokaklar با نقش اردل نقش بدی را ایفا کرد و واکنش مخاطب را به خود جلب کرده است. فریت کایا در سال 2018 در سریال عشق و آبی Aşk ve Mavi با شخصیت فیصل شرکت کرد . سرانجام در سریال یک باد دیوانه Bir Deli Rüzgar به عنوان ویونولیست علی ظاهر شد.

او مردی محکم است که ترزی درویش برای حمایت از کوزگون فرستاد. جیهان مردی وظیفه شناس و قابل اعتماد است. جیهان در سمت حمل ونقل جدید دست راست کوزگون خواهد بود.

 

احمد وارلی در نقش بورا داغستانلی Ahmet Varlı

احمد وارلی به تازگی در سریال Kanatsız Kuşlar ظاهر شده است واوج کار خود را گذرانده است. احمد وارلی سال 1984 در ترابزون متولد والان 35 سال سن دارد و از رشته بازیگری دانشگاه مالتپه فارغ التحصیل شده است. احمد وارلی ا در سریال دکترها Doktorlar که نقش کوچکی داشت اولین تجربه بازیگری اش را کسب کرد و در سریال های Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Benim İçin Üzülme وYılanların Öcü شرکت داشته و موفق شده در میان بازیگران دارنده نقش اصلی محبوب در ترکیه حضور داشته باشد.

بورا پسر اشرف است. دیلا و بورا به شکل تعجب برانگیز از هم جدا خواهند شد. بورا عاشق دیلا خواهد شد.

 

بهرام آدیوار کوزگون Behram Adevar

بهرام آدیوار بالاترین مقام در قاچاق مواد مخدر واسلحه است . او بسیار آدم خطرناکی است. گرچه مشخص نیست بهرام رئیس پدر رافات کیست؟ بنظرم بهرام مردی است که با ترزی همکاری می کند.

فصل اول سریال کوزگون Kuzgun dizi که از 13 فوریه از شبکه استار تی وی Star Tv شروع به پخش شد تمام شده و به گفته عوامل فیلم برداری ، فیلم برداری فصل دوم از 20 آگوست شروع شده است.

باریش آردوچ Barış Arduç ، بازیگر نقش کوزگون ، این بازیگر خوش تیپ ومحبوب والبته بحث برانگیز ترکیه در مصاحبه چند روز قبل گفت : به خوبی استراحت کردیم ، تعطیلات تابستانی را بخوشی گذراندیم از این به بعد با جدیت کار را ادامه خواهیم داد.

مطالب مشابه را ببینید!