روشی جدید برای استعلام و خرید بیمه شخص ثالث

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث قسطی از بیمیتو

از چند سال گذشته تا به امروز شاهد تغییراتی زیادی در حوزه‌های مختلف بودیم. زمانی بود که حساب و کتاب از طریق چرتکه و فاکتور دستی انجام می‌شد اما امروزه کامپیوتر و نرم‌افزارهای حسابداری جای آن‌ها را گرفته است. زمانی برای خرید کالاهای مختلف باید به مغازه مراجعه می‌کردیم و برای خرید پول نقد می‌بردیم اما امروزه می‌توانیم از فروشگاه‌های اینترنتی خرید خود را انجام دهیم و مبلغ آن را هم اینترنتی بپردازیم. یکی دیگر از روندهایی که به‌تازگی ایجاد شده است امکان خرید آنلاین بیمه است.

آنلاین بیمه بخریم!

اغلب افراد در طول زندگی به بیمه اهمیت چندانی نمی‌دهند و فقط زمانی که مجبور باشند بیمه خریداری می‌کنند. از آنجا که بیمه شخص ثالث بیمه‌ای اجباری برای همه دارندگان خودرو است، خرید آن برای همه صاحبان خودرو الزامی است. خرید آنلاین بیمه شخص ثالث از بیمیتو نیز امکان‌پذیر شده است. با استفاده از سامانه بیمیتو می‌توان استعلام حق بیمه ثالث اتومبیل خود را به دست آورد، با استفاده از معیارهایی که برای مقایسه بیمه‌های شخص ثالث مختلف وجود دارد، آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کرد و با توجه به اولویت‌های خود بیمه موردنظر را آنلاین خریداری کرد. حال که فهمیدیم می‌توان از طریق بیمیتو آنلاین بیمه ثالث خرید بهتر است بدانیم خرید بیمه از بیمیتو با خرید آن به روش سنتی چه تفاوت‌هایی دارد.

مزایای خرید بیمه از بیمیتو

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث از بیمیتو

با استفاده از سامانه بیمیتو می‌توان به نرخ بیمه شخص ثالث ایران ، آسیا، پاسارگاد و… به‌طور هم‌زمان دست یافت. استعلام نرخ هر یک از این بیمه‌ها حداقل به اندازه یک تماس از آدم زمان می‌گیرد؛ اما در بیمیتو کافی است که اطلاعات خود را وارد کنید و قیمت تمام این بیمه‌ها را در کمترین زمان ممکن به‌طور یکجا مشاهده کنید.

همان‌طور که می‌دانید نمایندگان بیمه اقدام به فروش بیمه به‌طور قسطی هم می‌کنند. این موضوع در بیمیتو نیز برقرار است. با استفاده از بیمیتو می‌توان بیمه شخص ثالث اقساطی پارسیان ، ایران، پاسارگاد و… خریداری کرد. بیمیتو خرید آگاهانه بیمه را محقق کرده است. می‌توان با استفاده از بیمیتو در کمترین زمان ممکن و از هرکجا که دسترسی به اینترنت میسر باشد اقدام به خرید بیمه خود کرد. می‌توانید همین الان وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن بیمیتو شوید و با ورود اطلاعات خودروی خود، استعلام انواع بیمه شخص ثالث را به دست آورید.

پایان رپورتاژ آگهی/

 

مطالب مشابه را ببینید!