مجله تاپ‌ناز‌

این 5 رفتار ساده و بد باعث دوری همسرتان از شما می شود

رفتار بد با همسر

بعضی از رفتارها وجود دارد که براحتی می تواند باعث شود که همسرتان از شما دور شود و برای زندگی مشترک مشکل ایجاد می کنند. در این مطلب 5 رفتار که ناخود آگاه همسر شما را آزار می دهد را به شما می گوییم.

رفتارهایی بد که همسرتان را از شما دور می کند

رابطه خوبی با همسر خود دارید و اصلا دلتان نمی خواهد باعث ناراحتی همسرتان شوید اما واقعیتی که باید آن را بپذریم این است که همه انسان ها خطا می کنند و گاهی بدون اینکه بخواهند از خود رفتاری نشان می دهند که باعث آزار دیگران می شود. در این مطلب 5 رفتار بد را به شما معرفی می کنیم که باعث آزار همسر شما می شود..

 

بعد از تمیز کردن او شما هم تمیز می کنید

وقتی همسر شما ظرف ها را شسته ولی شاید کمی تمیز نشسته باشد و شما دوباره آنها را می شویید این باعث می شود که احساس کند هیچ ارزشی برای کار او قائل نیستید. گاهی وقت ها لازم است کمی بیخیال تر شوید. وقتی ظرف ها در جای خود قرار نگرفته اند هم می توانید بخوابید و به دیگر کارها برسید.

رفتار بد با همسر

  به صورت مرتب از خودتان انتقاد می کنید

چه روز بدی داشته باشید و یا دنبال تعریف باشید برای همسرتان این که هر لحظه مشوق شما باشد آزار دهنده می باشد. سعی کنید مانند او باشد. هر روز با گفتن چیزی که به آن افتخار می کنید عشق به خود را نشان دهید. به گفته روانشناسان وقتی خودتان را همان طوری که هستید بپذیرید روابط شما بهتر خواهد شد.

 

با موبایل خود خیلی مشغول می شوید

وقتی دائم با موبایل کار می کنید و مرتب در فضای مجازی هستید به همسر خود حس بی اهمیت بودن می دهید و او را نادیده می گیرید. سعی کنید کمتر از شبکه های اجتماعی استفاده کنید و یا حداقل وقتی در کنار همسر خود هستید موبایل خود را خاموش کنید. شاید این کار کمی سخت باشد اما نتیجه آن خوب خواهد بود.

 

هر وقت بخواهید شنوده خوبی می شوید

همسرتان در مورد برنامه آخر هفته صحبت می کند و ناگهان بین حرفهایش به یاد قسمتی از فیلمی که چند لحظه پیش دیده اید به خنده می افتید. به جای اینکه به او حس صحبت کردن بدهید با او حس صحبت کردن به دیوار می دهید، سعی کنید چیزهایی را که می گوید تکرار کنید تا توجه شود که به حرف هایش گوش می دهید.

 

در جمع دوستان وسط حرف او م پرید

وقتی در جمع گروهی از دوستان هستید نباید حرف همسر خود را قطع کنید. این کار شما باعث می شود که او حس کند تحقیر شده است و نا امید شود.

همچنین بخوانید : 6 راه برای صلح عاشقانه با همسر

مطالب مشابه را ببینید!