مجله تاپ‌ناز‌

6 باور اشتباه و تصور غلط مردان

6 باور اشتباه و تصور غلط مردان

گل رز ROSA HYBRIDA

نکاتی اشتباه در مورد زنان که هیچ کدام درست نیست

آمیزش یکی از مهمترین قسمت های زندگی رناشویی است که زن و شوهر باید به این موضوع توجه کنند و با تفکرات اشتباه موجب اضطراب و دردسر در سکس نشوند.

راضی کردن یک زن در تخت‌خواب کار سختی خواهد بود اگر او رازهای لذتش را آشکار نکند. بدون راهنمایی واضح و مشخص، ممکن است زوج او سردرگم بماند. و افسانه‌های مرسوم درباره آنچه او را تحریک یا سرد می‌کند، می‌تواند منجر به ایجاد اضطرابی ناگفته شود. اینجا می‌توانید چند مورد از این افسانه‌ها و حقیقت‌شان را بخوانید.

 

احادیثی در مورد زنان

حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم فرموده اند:
هر مردی زحمت بکشد و بر عیالش انفاق کند خداوند متعال به عوض هر درهم ، هفتصد برابر به او مرحمت فرماید.

امام سجاد علیه السلام فرموده اند:
دوست دارم پولی داشته، وارد بازار شوم و از قصابی گوشتی بخرم و برای همسر و عائله ام ببرم. من این کار را از آزاد کردن بنده در راه خداوند تبارک و تعالی بیشتر دوست دارم.

امام رضا علیه السلام فرموده اند:
بر شخص مالدار متمکن واجب است که بر عائه اش در مخارج وسعت بدهد. (تا آرزوی مرگش را ننمایند)
در حدیث دیگر وارد شده یکی از جاهایی که دعا مستجاب می شود، آن جایی است که مرد وضع مالی خوبی داشته باشد ولی در مخارج اهل و عیال خود سخت گیری کند. در اینجا اگر اهل و عیال او دست به دعا بلند کنند و مرگ پدر یا همسر خود را از خدا بخواهند دعای آنها زود مستجاب می شود تا مال آنها به دست خود عیال و بچه ها آید و از آن استفاده کنند.

از امام باقر علیه السلام روایت شده ، زنی نزد رسول اکرم صلی الله علیه و آله آمد و عرض کرد : ای رسول خدا! حق مرد بر زن چیست؟
حضرت صلی الله علیه و آله فرمود: این که او را اطاعت کند و سرپیچی نکند و از خانه چیزی را بدون اجازه او تصدق ندهد و بی اجازه او روزه مستحبی نگیرد و از منزل خارج نشود مگر به اذن و اجازه او و اگر بدون اجازه او از خانه خارج شود، ملایکه آسمان و زمین و فرشته های غضب و رحمت او را لعنت می کنند تا وقتی که به منزل برگردد.

حضرت محمد صلی الله علیه و اله فرموده اند:
از ما نیست کسی که وسعت زندگی بر او داده شود و او بر خانواده اش سخت بگیرد.

 

افسانه ۱:

اگر اندام مرد به اندازه کافی بزرگ یا برانگیخته باشد، زن به ارگاسم واژنی خواهد رسید.

حقیقت: فقط ۱۵٪ از خانم‌ها با دخول واژنیِ صرف به ارگاسم می‌رسند؛ و آنها هم اغلب باید در سطح بسیار بالایی از برانگیختگی هستند که در ادامه پیش‌نوازش و تحریک زیاد اتفاق می‌افتد. برای بیشتر خانم‌ها، سکس پیش‌نوازش است. در واقع پیش‌نوازش فرآیندی است که در آن آنها برانگیختگی را تجربه می‌کنند، و اغلب به ارگاسم می‌رسند؛ چون کلیتوریس، و نه واژن، جنسی‌ترین و تحریک‌پذیرترین اندام بدن آنهاست.

افسانه ۲:

اگر نعوظ مرد برای چند ساعت دوام بیاورد زن ارضا خواهد شد.

حقیقت: برخلاف آنچه فیلم‌های پورن نشان می‌دهند، برای بیشتر خانم‌ها حتی ۳۰ دقیقه ارتباط جنسی خیلی بیش از حد خواهد بود. تماس و اصطکاکی که در ابتدای کار حس خوبی ایجاد می‌کند کم کم باعث ایجاد احساس درد و آزار خواهد شد. وقتی ارتباط جنسی بیش از حد طولانی باشد، با جذب رطوبت و روانی طبیعی ایجاد شده، اندام جنسی زن خشک خواهد شد و این منجر به ناراحتی و احتمالا ایجاد زخم می‌شود. میانگین زمان دوام در ارتباط جنسی ۸ دقیقه است. باز تأکید می‌کنیم، تحریک کلیتوریس زن توسط مرد در حین ارتباط جنسی (با دست یا…) می‌تواند زن را به اوج برساند.

افسانه ۳:

انزال نابهنگام مرد به شدت برای زن ناامید کننده خواهد بود.

حقیقت: ناامیدی شدیدی که بعد از انزال نابهنگام مرد در زن ایجاد می‌شود، اغلب بر اثر کنار کشیدن شرمگینانه مرد از فضای رابطه جنسی ایجاد می‌شود، و نه با این حقیقت که او زود به اوج رسیده. اگر او در رابطه بماند، و به تحریک جنسی زوجش ادامه داده و از نظر احساسی حاضر باشد، ۹۹٪ مواقع، زن همچنان راضی خواهد بود.

افسانه ۴:

«این‌کاره‌ها» می‌دانند چطور با یک زن تماس بدنی داشته باشند.

حقیقت: کسانی رابطه جنسی خوبی دارند که از زن می‌پرسند چطور دوست دارد لمس شود. فشار فرهنگی روی مردان وجود دارد که باید بدانند زنان کی و چطور رابطه جنسی می‌خواهند. اغلب مردان به طور پیش‌فرض وظیفه شروع کردن رابطه و مدیریت تجربه جنسی را بر عهده دارند. اما حساسیت‌های اندام جنسی زنان بر اساس اینکه در کدام مرحله از چرخه ماهانه‌شان باشند، چه زمانی از روز باشد یا حتی خود روز، متغیر است. هیچ راهی نیست که یک مرد از قبل بداند یک زن چه نوع تماسی را دوست دارد، جز اینکه زن بی‌پرده به او بگوید – مهم نیست که مرد از قبل چه تجربه‌ها و شنیده‌هایی دارد.

افسانه ۵:

تحریک سریع و شدید کلیتوریس زن را به اوج می‌رساند.

حقیقت: گاهی. اما متاسفانه، مردان فرض را بر همیشگی بودن این موضوع می‌گذارند. در واقع، زنان ترجیح می‌دهند اول ذهنشان تحریک شود، و این با اغواگری‌های هوشمندانه، تحریکات کلامی و صرف زمانی برای صمیمیت با یکدیگر اتفاق می‌افتد. بعد از آن آنها مایل به تحریک تمام بدن هستند، همراه با آغوش، بوسه، و برهنه کنار هم خوابیدن. حدود ۲۰ دقیقه بعد از شروع رابطه است که زنان به حدی از برانگیختگی می‌رسند که تحریکات مستقیم بتواند احساس خوبی برایشان ایجاد کند. بعد از آن، زن ممکن است مایل به تماس‌های فیزیکی از قبیل حرکات آرام و دایره‌ای شکل انگشت مرد روی بدنش، تماس‌های کوچک و لحظه‌ای نوک انگشت مرد، فشار بر روی اطرف واژن یا… باشد. بعضی وقت‌ها زن لحظات نزدیک پایان رابطه را شدید و سریع می‌پسندد و گاهی فقط یک ریتم ثابت را ترجیح می‌دهد. از او بپرسید تا به شما بگوید.

افسانه ۶:

بیشتر زنان از رابطه مقعدی لذت می‌برند، فقط خودشان نمی‌دانند.

حقیقت: حدود ۲٪ از زنان واقعا به این شکل رابطه تمایل دارند. و اگر چنین باشد حتما خودشان خواهند دانست.

مطالب مشابه را ببینید!