مجله تاپ‌ناز‌

بهترین روش ها برای داشتن آلت جنسی سفت و بزرگ آقایان

بهترین روش ها برای داشتن آلت جنسی سفت و بزرگ آقایان

روش های عالی برای داشتن آلت تناسلی بزرگ و سفت

خیلی از آقایان از آلت تناسلی خود به دلیل کوچک بودن و شل بودن ناراضی هستند و همیشه به دنبال راهی برای بزرگ کردن آن هستند.

آلت تناسلی قسمتی ازبدن است که آقایان طبق معمول حساسیت بیشتری برای محافظت ازآن به خرج میدهند.اگر آلت تناسلی کوچکی دارید و دل‌تان میخواد آلتتان بزرگ شود

این عضو ازبدن نیاز به مراقبت هاي مخصوصاً دارد. همه ی ما از اهمیت استفاده از کاندوم در بعضی موقعیت هاي ناب آگاهیم, اما مراقبت صحیح ازآن الزاماً بهمین جا ختم نمیشود.

اصلاح

برای خیلی از مردها, اصلاح و نظافت آت تناسلی یک بخش ساده از برنامه مراقبتشان است درحالیکه برای خیلی هاي دیگر, این کار چیزی جز اذیت و اذيت موقت نیست. اصلاح آلت تناسلی و زدن مو هاي آن فوایدی دارد, اما در عین حال این اصلاح کردن ها و واکس زدن ها معایبی هم دارد که همان هنگام خودرا نشان نمیدهد

 

فواید:

  • ارتقاء نظافت/کاهش رطوبت
  • تحریک کننده بودن از نظر جنسی
  • بالا بردن حساسیت حین عمل زناشویی
  • تسهیل معاینه پوست
  • بزرگ‌تر جلوه دادن آلت تناسلی

 

معایب:

  • کسل کننده
  • میتواند منجر به ایجاد جراحت شود
  • میتواند منجر به پیدایش عفونت جدید یا پخش عفونت هاي قبلی شود.

 

برای خیلی از خانمها, آلت تناسلی مردانه اصلاح شده بسیار تحریک کننده است. اما در عین حال باید بدانید که اصلاح کردن می‌تواند منجر به ایجاد جراحت یا التهاب فولیکول هاي مو هاي آلت تناسلی شده و عفونت هاي ویروسی مانند تبخال تناسلی یا «molluscum contagiosum » نوعی بیماری پوستی که در آن برآمدگی هاي مدوری روی پوست ایجاد می شود که محتوی ماده نیمه مایع یا خمیری هستند» را پخش میکنند.

 

حتی ایجاد عفونت هاي باکتریایی مانند استافیلوکوک مقاوم دربرابر متیسیلین نیز با استفاده از تیغ هاي اصلاح مرتبط شناخته شده است. همه ی این ها با مراقبت صحیح از آلت تناسلی تناقض دارد.اگر ترجیح میدهید که آلت تناسلیتان را اصلاح نکنید و فقط با قیچی یا خودرو ریش تراش مو هاي آن را کوتاه کنید, مطمئن تر است.

 

اما اگر ترجیح می‌دهید که مو هاي آن را اصلاح کنید, بهتر است از چه وسیله اي استفاده کنید؟

 

استفاده از یک تیغ ریش تراشی ساده با کرم یا صابون اصلاح و بعد ازآن استفاده از لوسیون افترشیو مرطوب کننده یا آب نمک گرم برترین است. از ریش تراش هاي برقی و مواد شیمیایی برای برداشتن موها به هیچ وجه استفاده نکنید. و آخر این که, شاید دوست داشته باشید که بعد از اصلاح آن را واکس هم بزنید. اشکالی ندارد فقط یادتان باشد که این کار هم گران است وهم دردناک.

بهترین روش ها برای داشتن آلت جنسی سفت و بزرگ آقایان

شستشو

آلت تناسلی, عضو بسیار حساسی است, و طی همه ی مراحل مراقبتی باید این مضمون را خوب به خاطر داشته باشید. بنا به دلایلی عجیب, خیلی از مردها فکر میکنند که برای تمیز کردن آلت تناسلی خود باید آن را حسابی با آب و صابون بسابند تا تمیز شود. اما بهتر است بدانید که شستشو ساده

 

با آب گرم و در صورت لزوم یک صابون ملایم برای این منظور کافی است. مردانی که ختنه نکرده اند باید پوست ختنه گاه را عقب برده و سر آت تناسلی را فقط با آب گرم, بدون صابون, شستشو دهند. حتما پس از شستشو این محل را خوب خشک کنید.

 

هم شست و شوی زیاد و هم شست و شوی کم سبب بروز بالانیت «التهاب سر آلت تناسلی» می شود. اگر احساس ناراحتی دراین قسمت کردید, از مصرف صابون هاي عطردار یا ژل ها و مایع هاي شست و شوی بدن خودداری کنید و بجای آن از آب نمک استفاده کنید. پوشیدن لباس جدید یا پودر لباسشویی جدید هم ممکن است سبب بروز ناراحتی شود. اگر این ناراحتی ادامه پیدا کرد, حتما به دکتر مراجعه کنید.

 

معاینه خود

مردها, مخصوصاً وقتی از نظر جنسی فعال باشند, باید به طور منظم آلت تناسلی خودرا معاینه کنند تا وجود سرطان بیضه یا عفونت هایي که از طریق رابطه جنسی منتقل می شود را تشخیص دهند. اما چند وقت یک بار باید این کار صورت گیرد؟ هیچ قانون خاصی برای آن وجود ندارد, اما یک‌بار در ماه بنظر کافی میرسد.

 

برای معاینه آلت تناسلی برای بررسی سرطان بیضه, توصیه هاي زیر را درنظر داشته باشید:

یک‌بار در ماه, پس از حمام

هردو بیضه را تک تک بررسی کنید.

با هردو دست, بیضه را بین شصت ها و انگشتانتان گرفته و آرام آن را بغلتانید.وجود هر گونه غده سفت یا برآمدگی را بررسی کنید و آن را از نظر تغییر اندازه, شکل یا همسانی بررسی کنید.اپیدیدیم «قسمتی از مجرای منوی که در پشت بیضه قرار دارد و به وسیله مجاری باریکی به آن مربوط است» یا رگ هاي خونی و طناب اسپرماتیک رابا غده سرطانی اشتباه نگیرید.

 

معاینه آلت تناسلی نه تنها به تشخیص غدد سرطانی کمک میکند بلکه راه خوبی برای تشخیص عفونت ها و بیماری هایي است که از طریق جنسی منتقل میشوند.

 

چراغ قرمزها

چراغ قرمزهای زیادی برای بیماری هایي که از نظر جنسی منتقل میشوند وجوددارد. از اینرو, در معاینات خود خوب دقت کنید و بدانید که بعضی از این بیماری ها, مانند کلامیدیه, می‌توانند هیچ نشانه و علامتی نداشته باشند. در چنین مواردی, باید با شریک جنسی خود, رک و واضح گفت‌وگو کنید. اگر وی به چنین بیماری هایي مبتلا شود, ممکن است شما بدون این که بدانید این بیماری رابه او منتقل کرده باشید.

 

در زیر به بعضی از علائم و نشانه هاي این نوع بیماری ها اشاره می‌کنیم:

 

خارج شدن ترشحاتی از آلت تناسلی: این ترشح میتواند غلیظ و زردرنگ یا رقیق و خیلی روشن باشد.

 

تغییر بو یا رنگ مایع منی
وجود خون در مایع منی یا ادرار «رنگ تیره»
احساس درد هنگام ادرار یا انزال
احساس درد در ناحیه لگن

 

زخم هاي سفلیسی «زخم هاي قرمز رنگ بدون درد» بر روی ناحیه دستگاه تناسلی, مقعد, زبان.

 

برآمدگی هایي رنگ گوشت یا قرمز رنگ, جوش یا زخم روی آلت تناسلی که ممکن است خارش داشته باشد یا نداشته باشد.
ایجاد زگیل یا برآمدگی هاي نظیر به رنگ گوشت روی ناحیه تناسلی.

 

علاوه بر این, بسیار از بیماری هایي که از طریق رابطه جنسی منتقل میشوند, به مخصوصاً عفونت هاي ویروسی مانند HIV یا تبخال, علائمی شبه علائم آنفولانزا دارند که می‌توانند جزء علائم اولیه این بیماری هاي به حساب آیند. اگر در هفته هاي بعد از یک رابطه جنسی که در آن مراقبت هاي لازم را درنظر نگرفته بوده اید, متوجه گلودرد, تورم غدد, تب یا درد بدن شدید, بهتر است برای خاطرجمعی تحت آزمایش قرار گیرید.

 

و آخر این که, اگر چیزی غیرعادی مشاهده کردید, نترسید. جوش هاي مروارید شکل دور دیواره سر آت جای نگرانی ندارد. بهمین ترتیب, جوش یا ناراحتی هاي ایجاد شده بخاطر اصلاح کاملاً طبیعی هستند. اگر خاطرجمعی ندارید, برترین کار این است که قبل از هر چیز به دکتر مراجعه کنید

بهترین روش ها برای داشتن آلت جنسی سفت و بزرگ آقایان

تا مشاهده نمایید که چه چیز نرمال است و چه چیز غیرطبیعی است. صبر کردن بدترین کاری است که می توانید انجام دهید. یادتان باشد: همه ی مردها آلت تناسلی دارند. پس اگر به چیزی شک کردید حتما به دکتر مراجعه کنید.

 

روشهای طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی
بارها دوستان عزیزم از من پرسیدند که چکار کنیم که آلت سفت و بزرگی داشته باشیم یا این که کلا از کوچک بودن آلت خود رنج می برند.باید عرض کرد که در مورد طول آلت تناسلی در مطالب قبلی صحبت شده ولی لازم دانستم که مطالبی چند در مورد اعمالی که در بزرگ شدن آلت تناسلی مردان اثر دارد را بازگو کنم.

 

و حالا کارهایی که باید انجام داد عبارتند از :

ورزش

برای دستیابی به یک نعوظ خوب, جریان خون آلت شما باید مناسب باشد. با برقراری یک جریان خون مناسب, شما میتوانید نعوظ خوبی داشته باشید. با انجام ورزش منظم, شمامی‌توانید جریان خون را به طور چشمگیری التیام ببخشید. در نتیجه بهنگام آمیزش آلت شما سفت‌تر خواهد شد…

 

تغذیه مناسب

تا میتوانید از سبزیجات تازه, میوه و ماهی استفاده کرده, مصرف چربیها رابه حداقل برسانید.

 

استفاده از ویتامینها و مکمل

بعضی مواد مانند ویتامین ب۱۲جینسینگ میتوانید انرژی و توان جنسی شما را بیشتر کنند. این افزایش انرژی, اعتماد به نفس شما را بالا برده سبب تقویت آلت شما می شود.بیاد داشته باشید که مهم‌ترین مضمون برای آمیزش پیروز داشتن اعتماد به نفس است.

 

اجتناب از مصرف الکل , سیگار و داروها

بی شک بیشتر داروها برای بدن زیان آور هستند. هر چه زودتر دخانیات را قطع کنید. افرادی سیگاری نسبت به غیر سیگاریها نعوظ ضعیفتری دارند. سیگار با ایجاد انقباض عروقی سبب تضعیف آلت تناسلی مردان می شود. در مورد مصرف داروها حتما با دکتر خود مشورت کنید. .

 

کشاله ران خودرا مرتب ماساژ دهید

ماساژ نیز مشابه ورزش در برقراری خون مناسب, نقش دارد. روزانه با ماساژ آلت و ناحیه اطراف آن جریان خون آن را التیام بخشنده و توان جنسی و آلت خودرا تقویت نمایید. بعضی از دوستان از شبکه آموزش ایرانیان سوال کردند که دستگاههای کششی آیا تاثیری در بزرگ شدن آلت دارد؟

 

در جواب باید گفت نظر شخصی بنده اینه که این دستگاهها باعث بزرگ شدن آلت در فاصله زمانی شش ماه تا دو سال خواهد شد اما باید دقت داشته باشید اکثر کسانی که از این وسایل مخصوصا اکستندر ها استفاده کرده اند از سفت نبودن آلتشان همان‌ گونه گله دارند.

 

حالا فرض کنید که آلت بزرگی دارید و شل است و یا آلت کوچکی دارید اما سفت است. شما کدام را میپسندید ؟

 

خط آخر…

چه دوست داشته باشید و چه نداشته باشید, تا آخر عمر آلت تناسلیتان همراه شماست. این عضو که منبع لذت و ساخت مانند در شماست, نیاز به مراقبت هاي جدی دارد. پس به درستی ازآن مراقبت کنید و مطمئن باشید این فقط شما نیستید که ازآن نفع میبرید همسرتان هم به همان اندازه از شما قدردان خواهد بود.

همچنین بخوانید :

مطالب مشابه را ببینید!